Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник груди, до чого сниться груди уві сні

Груди уві сні є символом материнства, захисту, співчуття, а також рішучих дій і величезної сили. Для того щоб правильно витлумачити, до чого сниться груди, слід ретельно, в деталях згадати свій сон (сюжетну лінію, емоційність і завершення сну) і подивитися його значення в сонник.

Голі груди уві сні є символом щастя і благополуччя. Такий сон може говорити про те, що незабаром сновидец зустріти свою любов. Якщо уві сні доводиться бачити чужий бюст оголеним, значить, незабаром сновидцу доведеться боротися зі спокусами і розвивати силу волі.

До чого сниться годувати грудьми

Тлумачення сну годувати грудьми має багато різних значень в сонник, які залежать від дрібних нюансів і для того, щоб правильно дізнатися значення даного сну необхідно підходити до кожного сновидіння індивідуально. Більшою мірою, сон, в якому доводиться годувати грудьми когось, сниться жінкам (проте є винятки), і трактується сонником як прояв материнського начала, природне бажання мати сім’ю і дітей.

Тільки що Народила мамі , сон, в якому вона немовля годує грудьми, згідно сонником, говорить про її неусвідомлених страхах втратити молоко. Цей сон є причиною перевтоми і зайвих тривог молодої жінки.

Для Незаміжньої дівчини, годувати дитину грудьми сонник пророкує змінне настрій: радість може різко зміниться на смуток, спокій на дратівливість і незадоволеність.

Чоловікам , яким довелося годувати грудьми уві сні, сонник пророкує швидке одруження або початок тривалих серйозних відносин, які можуть закінчитися весіллям. Також даний сон може показувати підсвідоме бажання молодої людини до створення сім’ї, в якій панує тепло і затишок.

До чого сниться смоктати груди уві сні . Такий сон означає, що людина потребує підтримки друзів і близьких. Якщо уві сні Ви бачите як немовля смокче груди чужої жінки, значить, в скрутну хвилину зовсім стороння людина протягне Вам руку допомоги. Якщо чоловікові сниться, що дитина смокче груди, значить, скоро він зустріне дівчину, яка пробудить в ньому сильні почуття. Йому захочеться піклуватися про неї, допомагати у всьому і завжди бути поруч з нею.

Годувати грудьми дівчинку уві сні , тлумачиться сонником як приємні зміни в житті, зміна статусу. До того ж такий сон може показувати підсвідоме бажання дівчини бути жіночною, а також бажання підкоритися своєму природному інстинкту і завести сім’ю і великою кількістю дітей.

Годувати грудьми хлопчика уві сні , згідно сонником, говорить про сильний характер і комунікабельності людини, за допомогою яких він може досягти успіху на діловому терені. Сон, в якому жінці доводиться годувати грудьми сина, за сонником, говорить про підсвідоме бажання реалізувати себе і добитися пошани і поваги в сфері бізнесу.

Якщо приснилося уві сні, що Ви спостерігаєте за годуванням дитини грудьми , згідно сонником, означає, що незабаром у Вас з’являться приємні і заморочливі турботи, які будуть віднімати багато часу. Також сон, в якому ви вчитеся годувати немовля грудьми, говорить про підсвідомому бажанні мати дітей, а також готовності брати на себе відповідальність на роботі і таланті керувати людьми.

До чого сниться годувати грудьми новонародженого

Такий сон може говорити про те, що у жінки з’явиться новий сенс життя і мета, на виконання якої вона буде докладати всі свої сили. Сон, в якому Вам доводиться годувати грудьми малюка, столко сонником як швидке виконання самого заповітного бажання. І в залежності від того, які відчуття ви відчуваєте уві сні при годуванні чада, такі ж емоції будуть у Вас, коли бажання буде виконано.

Сон, в якому доводиться Годувати чужу дитину грудьми , згідно сонником, говорить про те, що у Вашому оточенні людина, що видавав себе за вашого друга, і яким Ви неодноразово допомагали, відповість на вашу довіру зрадою і невдячністю.

Годувати грудьми кошеня уві сні , сигналізує про те, що Ви перебуваєте в омані і полоні забобонів, такий стан може призвести до невдач в робочій сфері, і навіть втрати посади. Щоб подібного не сталося, сонник радить зробити перерву у всіх справах і побути наодинці з самим собою.

До чого сниться годувати грудьми в сонник Міллера

Жінку, яка годує свою дитину, в найближчому часі чекають приємні справи і події. Згідно сонником Міллера, годувати дитину, означає, що сновидець перебуває на піку своїх сил і можливостей, необхідно докласти трохи зусиль для реалізації своїх планів і поставлених цілей.

До чого сниться жіночі груди

Жіночі груди уві сні, тлумачиться сонником, як підсвідома потреба сновидіння в материнську ласку і підтримку. Чоловічі груди символізує готовність людини здійснити всі намічені плани, а також амбіції і високу планку своїх цілей, які Ви обов’язково досягнете в житті.

До чого сниться волохаті груди

Якщо уві сні Ви бачите, що Жіночі груди волохата , значить, наяву ви будете обмануті людиною, якого знаєте довгий час. Кучерява і сильно волохаті груди віщує сновидцу швидке багатство або отримання спадщини, також такий сон говорить про те, що сновидцу деякий час буде везти в азартних іграх. І чим більше і густіше волосся на грудях, тим більша кількість матеріальних або фінансових благ отримає людина.

Волохата чоловічі груди уві сні , трактується сонником для жінки — потреба в захисті, любові і опорі. Для чоловіка подібний сон означає здійснення амбітних планів і успіх в кар’єрі.

До чого сниться великі груди

Великі груди уві сні символізує красу і успішність у всіх починаннях. Сон, в якому видно маленькі груди, згідно сонником, означає внутрішню скутість і комплекси. Такий сон сигналізує про те, що людині слід полюбити себе, інакше власна невпевненість може привести до краху всіх задуманих життєвих цілей і планів.

Бачити уві сні, як у Вас виросли груди, говорить про те, що незабаром на життєвому шляху з’явиться людина, яка підкорить Ваше серце. Бачити свій бюст зростаючим, може означати наступне підвищення в посаді, і, відповідно, заробітної плати або можливість додаткового доходу у вигляді легкої підробітку.

До чого сниться молоко з грудей

До чого сниться сон, в якому молоко з грудей тече. Жінці такий сон обіцяє швидке поліпшення матеріального добробуту. Сон, в якому молоко тече з грудей чоловічий, оповіщає сновидіння про швидке поповнення в родині, або ж про те, що виникне серйозне рішення народити дитину.

Якщо уві сні, у жінки груди повна молока, значить, у неї є всі шанси отримати бажану посаду.

Приємні сни

Чіпати бюст уві сні , згідно сонником, означає перейнятися щирою любов’ю до людини, який вже давно доглядає за Вами, і вже втратив надію домогтися Вашого розташування.

Цілувати груди уві сні, означає, що всі задумані плани незабаром реалізуються, навіть саме сміливе і сокровенне бажання збудеться. Якщо жінці сниться, що чоловік цілує бюст, отже, відповідно до сонником, на горизонті скоро з’явиться людина, здатна пробудити в ній гаряче сексуальне бажання. Заміжнім жінкам, яким уві сні чужий чоловік цілує груди, соски і шию, незабаром доведеться поборотися зі спокусою або над відновленням свого доброго імені.

До чого сниться пестити груди , допоможе визначити сонник. Такий сон для чоловіків означає тривалі відносини з юною персоною, яка надалі може виявитися дочкою одного із знайомих. Жінкам подібне сновидіння обіцяє милу інтрижку на стороні, яка може закінчитися скандалом.

Красиві груди уві сні, згідно сонником, обіцяє молодій дівчині швидкі романтичні відносини, які, на жаль, будуть недовгими. Чоловікові такий сон віщує удачу в любовних зв’язках і інтимних відносинах.

Якщо уві сні, людина (чоловік або жінка) міцно Притискає до грудей , значить, незабаром Вам доведеться зустрітися зі своїми рідними та близькими. Такий сон може трактуватися сонником, як потреба сновидіння в підтримці і опіки.

Аномальні сни

Якщо уві сні струмує Кров з грудей , значить по сонником, у сновидіння є душевна травма, що стосується любовних відносинах. Ця травма заважає людині зав’язати нові відносини і створити сім’ю. Рана на грудях є символом нерозділеного кохання і печалі по коханій людині.

Татуювання на грудях означає по сонником, що створення нових романтичних відносин може перешкодити темне минуле сновидіння, яке незабаром стане відомо великій кількості народу через балакучості одного з друзів.

До чого сниться Ніж в грудях . Згідно сонником, таке сновидіння сниться в тому випадку, коли в оточенні сновидіння з’явилася людина, яка має зуб на нього. Варто остерігатися нових знайомств і відвертих бесід навіть з тими людьми, з якими Ви знайомі довго, і в чиїй надійності Ви не сумніваєтеся.

Три грудей уві сні попереджає сновидіння про можливе обмані близької людини. Також такий сон може вказувати на те, що мрії сновидіння так і залишаться мріями.

Сон, в якому ви виявили у себе Рак грудей , тлумачиться сонником в двох позиціях. По-перше, цей сон може означати підсвідомий страх перед майбутнім і неможливість вирішити свої проблеми самостійно. По-друге, даний сон може пророкувати швидку хвороба, яка може затягнутися, тому слід поберегти себе і трохи відпочити.

До чого сниться груди за сонником Міллера

Поранена молочна залоза уві сні позначає, що дівчині загрожує серйозна небезпека. Для того щоб уникнути загрози, слід з підозрою ставиться до всякого роду знайомствам, а також кілька днів посидіти вдома. Біла і повна молочна залоза уві сні обіцяє прийдешній успіх і удачу у всіх починаннях.

Сон, в якому Ви помітили, що шанувальник крадькома кидає захоплені погляди на бюст, значить, наяву дівчина може поступитися натиску хлопця і піддатися спокусі. Такий стан справ може загрожувати розчарування дівчини в її новому сексуальному партнері, щоб не допустити непотрібну і ускладнює життя інтрижку, потрібно захистити себе від спілкування з молодими людьми, які доглядають за нею.

Сонник груди, до чого сниться груди уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: