Сонник груди дівчини, до чого сниться груди дівчини уві сні

До чого сниться груди дівчини? Подібним чином уві сні проявляється беззахисність сновидіння, його бажання знайти материнську опіку або навіть стати маленьким. Сонник підкаже, де шукати відповіді.

Затвердження Міллера

Містер Міллер упевнений: якщо приснилася оголена дівчина, то наяву виповниться найпотаємніше бажання. Але якщо її молочні залози були сухі і обвислі, то готуйтеся до невдач, зокрема в любові.

Успіх чи небезпека?

Наснилася зовсім гола дівчина з розкішним бюстом? Гряде період процвітання, благополуччя і успішності. Але якщо нахабний незнайомець вистачає її, то ви втратили контроль над ситуацією. До того ж поруч з’явилася людина, яка може доставити масу небажаних проблем.

Цей же образ означає уві сні, що чоловік шукає кохану, яка стане для нього другою матір’ю. Сонник нагадує, що кінцева розшифровка бачення багато в чому залежить від його додаткових деталей.

Чи готові?

До чого сниться жінці міцна груди дівчини? Сонник обіцяє їй напади ревнощів і більш щасливу суперницю. Більш того, незабаром вам доведеться дізнатися про власні недоліки, можливо, від оточуючих.

Чоловікові розглянутий образ передрікає приплив творчої енергії і життєвих сил. Погано бачити уві сні даму без однієї молочної залози. Це вірна ознака зради обранця або сварки з ним.

Все налагодиться!

До чого сниться грудної дитини? В реальності абсолютно несподівано отримаєте гідну підтримку. Бачити налиту молоком залозу буквально означає швидку одруження.

У мріях з’явилася оголеною чужа дружина? Будьте впевнені, вона благополучно народить. Добре бачити голі груди літньої пані. Сонник гарантує неждана багатство.

Але якщо довелося споглядати уві сні закривавлений бюст, то стережіться: сновидіння пророкує важку хворобу і навіть втрату дитини.

Ще трохи деталей

Приснилася груди дівчини? Сонник радить пригадати, якою вона була.

 • Повна, біла — щастя, везіння.
 • Обвисла — згасання глибокого почуття.
 • Запала — депресія, хвороба.
 • Брудна, темна — розчарування, крах планів.
 • Поранена — важкий моральний випробування.
 • Гроші або проблеми?

  До чого сниться волохаті груди дівчини? В реальності чекайте прибутку або поваги оточуючих.

  Іноді тлумачення сну строго негативний. Волохата дівочі груди в цьому варіанті означає, що вас чекає важкий період, наповнений важкими емоційними переживаннями.

  Що робили?

  Приснилася красива груди дівчини? Дуже важливо згадати, що саме довелося робити з нею. Погано чіпати жіноче тіло без дозволу. Уві сні це ознака скоєння вкрай аморального вчинку.

  У нічну пригоду різні дівчата добровільно показують свої оголені груди? Сонник гарантує вдале придбання і загальне везіння.

  Добре ніжно цілувати декольте симпатичною дівиці. Подібний сюжет передрікає сімейне щастя і взаємну любов.

  Тримайтеся!

  До чого сниться великі груди дівчини, яка уві сні змушує захоплюватися? Сонник обіцяє, що об’єкт уваги дуже скоро поступиться вашим домаганням.

  Наснилося, що ви розглядали жіноче тіло? Відома вам дама дасть згоду на ближчі, інтимні стосунки.

  Якщо ж в ночі молочні залози відштовхували своїм негарним виглядом, то спіткає гірке розчарування в діло, на яке ви покладали непомірні надії.

  Сонник груди дівчини, до чого сниться груди дівчини уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: