Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник гість — до чого сниться?

Сонник Лонго

Якщо уві сні у вас в будинку були гості, цей сон повідомляє, що рівень вашого добробуту стане вищим. Згадайте, як ви приймали гостей — із задоволенням чи ні. Якщо так, то поліпшення настане, навіть якщо ви не докладете особливих зусиль — просто потрібно виконувати свої посадові обов’язки. Якщо гості викликали в вас відчуття незадоволеності, то деякі зусилля для досягнення бажаного доведеться докласти. Вам доведеться працювати в поті чола, проте овчинка буде коштувати вичинки: ви зумієте домогтися дійсно багато чого.

Побачити себе йде в гості — це до далекої поїздки, в успішності якої ви сумніваєтеся; до постійного неспокою. Викличте собі на допомогу всю свою внутрішню силу і нічого не бійтеся, адже ситуація складається в вашу користь. Візит нежданих гостей, що відбувся в вашому сновидінні, — це відображення вашого нинішнього стану. Ви не знаєте, на що можна витратити свої сили, вам здається, що все не заслуговує вашої уваги, але гідного заняття ви теж не можете знайти. Спробуйте творчість.

Якщо в сновидінні проводжали гостей, скоро треба буде розлучитися з близькою людиною з волі життєвих обставин. Однак розлука виявиться недовгою, оскільки положення стане більш сприятливим.

Сонник Міллера

Бачити уві сні гостей означає, що наяву вам доведеться мати справу з недоброзичливо налаштованими до вас людьми. Приймати гостей — значить накликати на себе чиюсь ненависть. Ходити в гості — до великих витрат або зустрічі з милими вам людьми. Приймати гостя, що подарувало з вельми терміновим і важливою справою, — це попередження, що ви повинні бути уважніше до порад, які дають вам близькі люди.

Бачити гостей на весіллі — до сімейного щастя, самим приймати таких гостей — ви скорите чиєсь серце. Приймати гостей, які завітали на влаштований вами банкет, віщує велику удачу в будь-яких починаннях і щастя в колі відданих друзів.

Якщо, будучи в гостях, ви вивихнули ногу — значить, вам доведеться відвідати когось або ж вам завдадуть візит, який виявиться надзвичайно неприємним. Ваші справи стануть помітно погіршуватися через вашого довготривалого відсутності на місці. Бачити недружелюбність серед гостей, чути їх пустопорожні розмови — це знак тяжких непорозумінь і очікують вас розчарувань. Повертатися уві сні з гостей і піддатися нападу грабіжників віщує цінну знахідку. Див. Банкет, Запрошення.

Сонник Ванги

У сновидінні цей символ означає несподіванка, звістка, розставання, недоброзичливця, витрати. Сон, в якому ви готуєтеся до приходу гостей, наяву віщує нудне життєве одноманітність. Навряд чи найближчим часом ви зможете скрасити своє життя. Поява неочікуваного гостя означає звістка, яке ви отримаєте від недоброзичливця.

Бачити уві сні себе в якості гостя — знак того, що в реальному житті вас чекають великі грошові витрати. Уві сні ви очікували гостей, але так ніхто і не прийшов — в реальному житті цей сон обіцяє вам розлуку з коханою або близьким вам людиною. Сон, в якому до вас в гості прийшла незнайома білява жінка, означає тяжку хворобу або смерть.

У сновидінні ви готуєтеся до приходу гостя. У двері постукали, але, відкривши її, ви переконалися, що таємничий гість зник, — це знак того, що в реальному житті вам не варто боятися підступу недоброзичливців. Обставини складуться так, що всі їхні задуми будуть розкриті. Сидіти в гостях за порожнім столом означає порожні обіцянки і зраду. Бачити у себе в гостях померлих людей віщує несподіваний поворот долі.

Сучасний Сонник

Сни, в яких вам сняться гості, віщують отримання листів від людей, які живуть далеко від вас, або несподівані зустрічі, які змусять вас нервувати і переживати. Якщо уві сні ви очікуєте багатьох гостей і, готуючись до зустрічі, накриваєте на стіл, то сон провіщає неприємності, в яких вам потрібно буде розраховувати тільки на себе, так як ніхто з рідних чи близьких не протягне вам руку допомоги.

Сновидіння, в яких вам нічим пригостити гостей, що наскочили, пророкують непередбачені витрати, брехня, обман. Неприємний вам гість сниться до того, що наяву вам доведеться пережити болісний розрив з людиною, до якого ви відчували ніжні почуття. Якщо уві сні ви самі є гостем в чиєму-небудь будинку, то вам намагаються натякнути на ваше потурання і попереджають, що за нього вам доведеться платити дуже дорого. Не варто відкладати рішення, так як часу у вас обмаль. Сниться, як з гостем ви кружляєте в вальсі, — значить, відбудеться швидке знайомство з авантюристом, який спробує втягнути вас в свій сумнівний бізнес.

Еротичний Сонник

Приймати уві сні гостей за сонником — символ знаменної події у вашому особистому житті. Несподівано ви зустрінете людину, якого так давно і безуспішно шукали. Ця обставина змінить все ваше життя незалежно від того, відповість вам ця людина взаємністю чи ні. Ви відчуєте широку гаму досі незвіданих відчуттів, що допоможе вам відкрити для себе нові реальності і дізнатися самого себе з нової, кращої сторони.

Ісламський Сонник

Гість — радісна звістка про народження хлопчика. А хто побачить гостей і у нього немає вагітної дружини, той отримає від Аллаха швидкий доля. Бити уві сні гостя — до чиїхось брехливим словам, сприйняття їх тим, хто побачив сон, або до незмірну печалі. Бути уві сні запрошеним в гості означає, що людина, був відсутній в довгий час повернутися.

Сонник Цветкова

Звані гості, що з’явилися уві сні, віщують багато галасу даремно, клопоти і видимість корисної бурхливої ​​діяльності; приймати непроханих гостей — посваритеся через дрібницю.

Езотеричний Сонник

Звані гості — багато шуму з нічого, суєта і видимість справи. Непрохані сварка на порожньому місці, за сонником так розшифровується цей сон.

Сонник Хассе

Гість прийшов у справі — повинен бути дуже уважним, бути гостем — великі витрати або розлука з чимось милим.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: