Сонник гримуча змія, до чого сниться гримуча змія уві сні

Гримуча змія є символом мудрості, добробуту. Однак, вона може бути одночасно і попередженням про швидке обмані, якщо приснилася шиплячої, атакуючої жертву. До чого сниться величезна гадюка, сучасні сонники розписують, виходячи з її дій уві сні.

Сонники Міллера, Цвєткова

Психологи при тлумаченні сну з плазунами, звертають увагу на їх поведінку. Перш за все, фахівці попереджають про підступних друзях, хитрих суперників, конкурентів. При цьому вони підкреслюють мудрість сновидіння, якщо наснилося, що він не боявся слизьку і холодну гостю.

Щоб правильно визначити,, до чого сниться гримуча змія, досить згадати, що вона робила уві сні:

 • Згорнулася колечком і грілася на камені — до прибутку;
 • Була ручної — до небезпечних пригод, подорожей;
 • Шипіла, атакувала — до зради, зради;
 • Обвивала шию, тіло — до хвороби.
 • Активний відпочинок піде на користь

  Бачити будь-яку гадюку на камінці — до захоплюючого періоду життя. Найкраще, якщо гримуча змія приснилася важлива, лінива, розімліла під жаркими променями. Сонник Цветкова обіцяє незабутній відпочинок, подорожі, пов’язані з ризиком і небезпекою. Афери, задумані в найближчі дні, можна виконати з мінімальними витратами сил і грошей.

  Захоплюючі подорожі, туристичні походи, здійснення навіжених проектів — саме те,, до чого сниться кобра, яка прийняла красиву стійку. Крім того, бачити її ручної уві сні, спостерігати за танцями плазуна в цирку, в тераріумі — знак прибутку, раптових доходів.

  Приховуйте плани

  Якщо ж наснилося, що рептилія була агресивною, нападала, шипіла і навіть вкусила сновидіння — є ризик зіткнутися з непорядністю людей, зрадою. Сонник Нострадамуса рекомендує приховувати деякий час успіхи навіть від близьких друзів. Інакше вони можуть або наврочити проект, або перешкодити його просуванню.

  Кілька гримучих змій, які своїм шумом лякають вас уві сні, означають непередбачені витрати. Намагайтеся не купувати великі речі хоча б протягом наступного тижня. Отруйний плазун в сімейному сонник символізує неприємності навіть на порожньому місці.

  Бережіть сили

  До чого сниться гримуча змія, сонник Ванги описує по-своєму. Крім обвалення кар’єри, цілителька пророкує погіршення здоров’я. Бачити гадюку, плазує по тілу, відчувати її холодний дотик — до занепаду сил, простудного захворювання. Сновидіння означає, що втома організму дасть про себе знати і вам доведеться кинути на час справи, щоб поправити здоров’я.

  А ось розчавити рептилію уві сні — знак досить оптимістичний. Всі проблеми відпадуть в одну мить, питання в суді зважаться на вашу користь, хвора людина, який знаходиться поруч, швидко піде на поправку. Вбити змію — значить, отримати прибуток, про яку навіть мріяти вже перестали.

  Сонник гримуча змія, до чого сниться гримуча змія уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: