Сонник граната, до чого сниться граната уві сні

Немає на землі нації, яка не зіткнулася б з війною. У всі епохи, на всіх континентах. А де війна, там і зброя. Вогнепальну, холодну, метальна… Страшно чути гуркіт вибухи снарядів, страшно усвідомлювати, що життя людське може обірватися. Навіть сни про військові дії викликають тремтіння в колінах, не кажучи вже про реальність. До речі, про сни. А чи знаєте ви,, до чого сниться війна або бойові снаряди? Чи відомо вам, що віщує побачена уві сні граната, наприклад? Пропоную поставити це питання сонником, він точно знає відповіді на всі питання про сновидіннях, навіть таких страшних і жахливих.

«На полі танки гуркотіли…»

Бачити уві сні гранату — до загрози вашому спокою. Вороги підуть на відкриту конфронтацію незабаром, попереджає сонник Міллера.

Наснилося, що у вас на очах вибухнула граната — наяву ви шокуєте громадськість несподіваним вчинком.

Сниться, що ви тримаєте в руках лимонку і хочете її підірвати — численні труднощі, що навалилися на вас, незабаром доведуть вас до нервового зриву. Візьміть себе в руки, заспокойтеся, і ви знайдете шляхи вирішення проблем.

Наснилося, що ви солдатів, біжите по полю бою і збираєтеся кидати гранату в супротивника — в реальному житті будьте обережні, попереджає сонник, вас чекає досить небезпечне заняття.

«Знаряддя до бою!»

Бачити уві сні вибухи боєприпасів з яскравим спалахом і гучним звуком — до сімейного розбрату і нерозуміння, попереджає сонник.

Сниться багато зброї, розкиданого по землі, — в найближчі дні стежте за тим, що говорите. Навколишні можуть звинуватити вас у розпусканні пліток.

Кидати уві сні гранати і не чути їх вибуху — в реальному житті у вас зараз дуже складний період, коли всі пристрасті напружені до межі. Сонник Міллера не радить вирішувати зараз будь-які проблеми, зробіть це на «тверезу голову».

Наснилося, що ви готуєте знаряддя до бою — остерігайтеся необдуманих рішень, можете помилитися і потрапити в неприємну ситуацію.

«Забив снаряд я в пушку туго…»

Наснилося, що ви купуєте або продаєте зброю — через вас, можливо, можуть виникнути неприємності у інших. Постарайтеся в найближчі дні не чинити ніякого впливу на людей зі свого оточення.

Сниться, що ви тримали гранату, і вона вибухнула у вас в руках — будьте гранично обережні і уважні в справах, будь-яка помилка може стати фатальною, дає пораду Східний сонник.

Бачити уві сні, як хтось забиває в старовинну гармату гарматне ядро ​​- помилки минулого «воскреснуть» знову і завадять реалізації ваших планів.

Наснилося, що ви чуєте вибухи гранат, але не бачите їх — почуєте якісь новини. Звуки були «близькі» — вести вас порадують, залпи ледве чутні — не дуже гарні звістки.

Безпечна граната

Побачити уві сні іграшкову гранату — дії і вчинки ваших ворогів будуть смішними і жалюгідними, ви без праці з ними впораєтеся, обіцяє сонник Міллера.

Сниться лимонка з зірваною чекою — біди і проблеми вже позаду. Попереду вас чекає тільки удача і радість, радує Східний сонник своїм тлумаченням.

Тренуватися в метанні гранати на відстань холостим знаряддям — ви дуже часто видаєте бажане за дійсне. Потрапите на брехні, буде важко відновити репутацію.

Сонник граната, до чого сниться граната уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: