Сонник гранат, до чого сниться гранат уві сні

Плоди граната уві сні символізують межі, що розділяють розум і дурість. Те,, до чого сниться цей фрукт, пояснюється сонником тим, що в реальному житті Вам вдасться реалізувати свій потенціал і скористатися своїми вродженими талантами.

Згідно Мусульманському тлумачу, приснився гранат символізує привабливу жінку, наділену неабиякою красою, якщо уві сні, фрукт цілий і не зіпсований, значить, вона невинна. На думку тлумача Г. Іванова, такий образ обіцяє одержання звістки з-за кордону.

Сонник Міллера подібну картинку уві сні тлумачить рішенням сновидіння приділити велику увагу власному здоров’ю і потенціалу, відмовившись від утіх, що завдають шкоди фізичному і душевному здоров’ю.

Гранатовий сад

Квітуче гранатове дерево уві сні може багато розповісти про сновидцем, як про батька. Так, бачити на дереві масу квітів, характеризує щастя і гармонію між домочадцями, якщо квіток мало або ж вони засохли, значить, діти більше не радують Вас, а скоріше навпаки — доставляють масу незручностей і неприємностей.

Сонник від А до Я описує,, до чого сниться дерево граната, передвістям сварки, лайки і рукоприкладства. Зривати незрілі плоди символізує шанс отримати заступництво і підтримку впливових осіб.

Стиглий, бризкає соком гранат має уві сні двоякий підтекст. З одного боку, приснилося образ, застерігає про нещастя або хвороби, з іншого — є ознакою про прекрасно проведений день з чарівною людиною, який запам’ятається надовго. Висохлий або гнилої гранат пророкує хвороба.

Поїдання плодів

Нескладно припустити,, до чого сниться гранат, за версією сонника доктора Фрейда. Цей фрукт є символом пристрасті і насолоди. Їсти гранатові зерна віщує заняття спонтанним сексом, в результаті якого спляча людина випробує масу гострих і приємних відчуттів.

Сновидіння, в якому доводиться чистити гранат, в інтимному плані характеризує персонажа як людину, здатну відтягувати задоволення, щоб посилити приємні відчуття. Ви досягли неабияких успіхів в цьому, тому заняття сексом з Вами — незабутнє блаженство.

Наснилося, що кохана пригощала Вас гранатом, відповідно до тлумачення сонника Міллера, пророкує наяву спокуса підступними і згубними жіночими чарами, яким вдасться протистояти. Однак, якщо уві сні, сновидец з’їв запропоновані зерна граната, то протистояти чиїмось чарівності буде практично неможливо.

Бачити, як хтось їсть гранат, пророкує незручну ситуацію, в яку потрапить один з близьких сплячої людини. Не зовсім райдужної для сновідящего виявиться перспектива «розсьорбувати» наслідки того, що сталося ексцесу.

Жінці, приснився гранат говорить про те, що вона мудро використовує свої таланти. Якщо довелося бачити, як вона поглинає гранати, значить, незабаром доведеться потурбуватися про свою репутацію і моральне обличчя, оскільки милою дамі належить випробувати сильна спокуса з боку представника протилежної статі. Швидше за все, протистояти натиску чарівного чоловіка сновидящей не вдасться.

Згідно з трактуванням сонника закоханих, з’їсти уві сні гранат сигналізує про закоханість в чарівного і гідну людину. Можливо, ці відносини перетворяться з довгий, щасливий і взаємовигідний шлюбний союз.

Інші маніпуляції

Купувати уві сні гранат віщує участь сплячої людини в ситуації, здатної викликати загальне здивування. Тиснути сік з нього попереджає сонником про ризик, наробити безліч дурних вчинків в ім’я любові.

Те,, до чого сниться забруднитися соком з гранат, пояснюється сонником поспішністю, необдуманістю і нетерпінням сновідящего, що часто заважають якісно здійснити задумане підприємство.

Сонник гранат, до чого сниться гранат уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: