Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник грейпфрут, до чого сниться грейпфрут уві сні

Грейпфрут уві сні часто провіщає нові перспективи, добрі вісті, дружню бесіду і навіть взаємні почуття. Однак сонник називає й інші значення цього символу: смуток, неприємності, помилки. Зрозуміти більш точно, до чого сняться бачення про це екзотичним фрукті, допоможуть їх деталі.

Нові перспективи, духовне просвітлення

Бачення уві сні часто трактується як передвістя перспектив у фінансовій сфері. Належить приймати відповідальні рішення, а для цього потрібно ретельно проаналізувати наявну інформацію.

Наснилося бачити великий грейпфрут, а коли дісталися до м’якоті — вона виявилася смачною і соковитою? Сонник стверджує: незабаром належить духовне просвітлення.

Відмінні взаємини

До чого сниться очищати грейпфрут і з апетитом його є? Обранець (обраниця) відповість взаємністю, оцінивши ваші почуття. Попереду щасливе кохання.

Є уві сні грейпфрут, має солодкий смак, означає: допоможете близькій людині в скрутну хвилину. Це подарує вам не тільки моральне задоволення.

Зневіра, великі неприємності

Наснилося є гіркуватий плід? Сонник пояснює: належить емоційний занепад, погіршення настрою. Звичайні речі перестали радувати сновидіння, він зациклився на своїх проблемах і не прагне нічого міняти. Треба постаратися подолати зневіру, оскільки такий настрій веде до депресії. Потрібно дещо урізноманітнити звичний плин буднів, більше спілкуватися з людьми.

До чого сниться бачити, як взяли з вази фруктів красивий грейпфрут, який на перевірку виявився зіпсованим? Готуйтеся до великих неприємностей по роботі або в бізнесі, але їх цілком можна подолати самотужки.

Пригадайте його смак

Сонник рекомендує звернути увагу на те, яким був екзотичний фрукт:

 • Стиглий, соковитий — отримаєте естетичне задоволення;
 • Незрілий — зробите помилковий крок, поспішаючи ухвалити рішення;
 • Перезрілі — занадто довго вагалися, думаючи, що робити, тому можлива невдача;
 • Кислий, гіркий — порадувала новина згодом здасться не настільки приємною;
 • Солодкий — надії здійсняться.
 • Сонник Міллера: попереду різноманітні події

  Наснилося їсти грейпфрут? Оскільки це цитрусовий фрукт з гірко-солодкий смак, його поява в сновидінні означає: життя сплячого буде сповнена подіями як з гіркуватим, так і з приємним присмаком.

  Радісна подія, романтичні почуття

  Грейпфрутове дерево з висячими на ньому плодами віщує: прийдуть хороші звістки, настане несподіване радісна подія.

  До чого сниться збирати грейпфрути? Сонник підказує: чекає зустріч зі знайомим (знайомої), якого вже давно не бачили. Отримайте масу позитивних емоцій від дружньої бесіди.

  Уві сні збирати грейпфрути, акуратно зриваючи їх з дерева, віщує: вас чекають взаємні романтичні почуття. Той, кому симпатизуєте, зверне на вас увагу і зробить кроки, щоб зблизитися.

  Приємні вести, нова інформація

  Наснилося тримати один цитрусовий плід в руках? Тлумачення сну наступне: отримаєте приємну звістку від одного або доброго знайомого.

  Бачили, як чистили грейпфрут уві сні, нарізали на часточки? Отримайте доступ до дуже цікавить вас інформації, яка допоможе роз’яснити багато речей.

  Сонник грейпфрут, до чого сниться грейпфрут уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: