Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник грім і блискавка, до чого сниться грім і блискавка уві сні

Грім і блискавка уві сні традиційно є знаменням змін і попередженням Небес. Ймовірно, незабаром станеться щось, що може значно вплинути на особисту долю. До чого ще сниться це природне явище, розбереться сонник.

Не випробовуйте долю!

Якщо наснилася гроза, то тлумачення сну може бути дуже різним. Необхідно врахувати був при цьому грім і блискавка, якої сили була злива, де ви перебували і інші нюанси.

Найчастіше гроза уві сні означає власний переляк або гнів, різного роду конфлікти, отримання новин і т. д. Якщо ви потрапили під грозова злива, то сонник впевнений, що ви не правильно оцінюєте ситуацію і буквально відчуваєте долю.

Якщо ж гроза обійшла стороною, то ви зумієте знайти нетривіальний вихід зі складного становища і уникнете можливих неприємностей.

Розшифровка місця

Сонник радить згадати, де ви точно перебували в той момент, поки бушувала стихія.

 • На вулиці — до карколомним новин, известиям про війну, конфлікті.
 • У лісі / поле — до небезпеки.
 • У незнайомому місці — до вибору, перенаправлення діяльності, відкриття.
 • Під деревом — до необхідності отримати допомогу чи пораду професіонала.
 • В чужому під’їзді — до випробувань.
 • У магазині — повірите в неймовірне.
 • Будинки — до вигідної пропозиції, прибутковою угоді.
 • Бачити її з вікна — небезпека загрожує близьким.
 • Менше базікайте!

  До чого сниться грозовий дощ, грім і блискавка? Якщо ви потрапили під нього, то сонник вважає, що якийсь конфлікт закінчиться дуже скоро.

  Теплий і приємний дощ уві сні пророкує отримання премії, прибутку або підвищення зарплати, холодний обіцяє неприємності.

  Якщо приснився дощ, то має бути базікати багато і без толку. Постарайтеся не передавати безглузді плітки і неперевірені чутки.

  Готуйтеся до змін!

  До чого сниться особливо сильна злива, грім і блискавка? Уві сні ці природні явища символізують період невезіння і невдач. Наснилося, що ви наскрізь промокли? Негайно займіться здоров’ям.

  Якщо в мріях сталося бачити нереальне буйство стихії, то означає, що настають дуже незвичайні і навіть дивні зміни. Сонник вважає, що ви займетеся тим, що повністю змінить світогляд.

  Замітка Міллера

  Містер Міллер упевнений, що чути грім уві сні, але не бачити його причини — дуже погано. Це означає, що неприємності трапляться несподівано.

  Новини або гнів начальства?

  До чого ще сниться грім і блискавка? Якщо ви були налякані ними, то сонник підозрює, що погану поведінку завело вас в глухий кут.

  Якщо довелося чути грім без причини, то незабаром на вас обрушиться директорський гнів.

  Наснилося, що громові звуки долинали здалеку? Отримайте погану звістку від далеких родичів або знайомих.

  Вас люблять?

  До чого сняться далекі грім? На думку сонника, вони провіщають наступ несприятливого періоду. Причому чим ближче грім і блискавка, тим швидше він настане.

  Дуже сильний грім уві сні, від якого буквально здригається земля, віщує трагічну втрату.

  Наснилися гуркіт грому? Ви будете шоковані, дізнавшись про палкого кохання людини, з яким давно знайомі.

  Сонник грім і блискавка, до чого сниться грім і блискавка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: