Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник гроза і блискавка, до чого сниться гроза і блискавка уві сні

Гроза і блискавка, побачені уві сні, є своєрідним попередженням — вас чекають події, які можуть докорінно змінити ваше життя. Щоб зрозуміти,, до чого сниться це погодне явище, і які саме зміни воно принесе, сонники рекомендують брати до уваги деталі сновидіння: де ви були в момент негоди і як на неї реагували.

Пророцтва Міллера

Згідно сонником Міллера, приснився літня гроза і блискавки, за якими ви спостерігаєте з вікна своєї квартири, означають радість, щастя й удачу. Якщо ви з кимось вирішуєте питання в суді, то правда буде за вами.

А ось, якщо бачите уві сні, що ви біжите по лісі, злякавшись негоди, то будьте напоготові — хтось замишляє проти вас щось недобре. Смерть від удару блискавки уві сні означає зраду або обман коханої людини.

Пора року

Трактуючи,, до чого сниться гроза і блискавки, зверніть увагу на сезон. Тлумачення сну, як стверджують сонники, може змінитися від цього. Отже:

 • Зима — вам навряд чи вдасться завершити розпочату справу;
 • Весна — вас чекають дуже райдужні, але несподівані перспективи;
 • Літо — ви будете «генератором ідей» і «батареєю» в одній особі;
 • Осінь — стережіться, недруги бажають вам зла.
 • Прогулянки під дощем: Від працездатності до небезпеки

  Бачити уві сні себе, які гуляють під час сильного дощу, ллє з чорної хмари — символ вашої здатності підлаштовуватися під будь-яку ситуацію, стверджує сонник пастора Лоффа. Якщо вас зовсім не лякала уві сні перспектива намокнути, то це говорить про вашу цілеспрямованості.

  Інша річ, якщо наснилося, що сильний дощ, а так само гроза і блискавки, застали вас в дорозі несподівано. Такі сюжети волають до пильності. Щось погане може статися, і ви повинні бути до цього готові. Особливо погано, якщо сильна гроза стала причиною застуди.

  Спостерігати за стихією: проявляв активність з обережністю

  Наснилося, що ви, сидячи вдома, милуєтеся через віконне скло, як небо розрізають блискавки? Такі мрії пророкують про те, що ви станете свідком конфлікту, втрутившись в який можете постраждати. Так що краще займіть позицію нейтралітету.

  Бачити уві сні за вікном бурхливу негоду з поривчастим вітром і зливою і прагнути сфотографувати грозу і блискавки — символ того, що ви не боїтеся йти на ризик. Сонники, пояснюючи,, до чого сниться подібне бачення, стверджують, що такі дії можуть мати позитивний результат, якщо ви будете підготовлені до будь-яких несподіванок.

  Вітер і злива вам заважав, і ви затулили штори — не варто висловлюватися негативно про когось із знайомих — пошкодуєте про скоєне.

  Страх перед негодою, як символ неспроможності боротися

  А ось, на думку Сучасного сонника, трактує,, до чого сниться гроза і блискавка, такі сюжети слід розглядати через призму власних відчуттів уві сні. Якщо вас дуже налякав грім, то це ознака нездатності протистояти проблемам. Грім не викликав негативних емоцій? Вас важко збити з наміченого шляху.

  Дещо по-іншому трактує такий сюжет Місячний сонник. Якщо вам приснилося, що ви дуже боїтеся грому і ховаєтеся від нього, то це говорить про те, що ви відчуваєте за собою провину перед кимось. Це вас обтяжує, проте до дією не ньокає.

  Сонник гроза і блискавка, до чого сниться гроза і блискавка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: