Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник грім, до чого сниться грім уві сні

Грім, почутий уві сні — знак звісток. А ось, які новини вам належить почути, залежить від деяких деталей сну. Щоб знати напевно,, до чого сниться подібне природне явище і чого чекати після таких снів, необхідно згадати все, що вам приснилося, і тоді сонники дадуть вам точний і правдивий тлумачення.

Тлумачення в декількох словах

Якщо ви не можете згадати своє сновидіння цілком, то пригадайте хоча б якісь деталі. Сонники зуміють вам підказати,, до чого сниться те чи інше, виходячи з коротких сюжетів.

 • Злякалися грому уві сні — будете переживати в реальності.
 • Захоплюватися гуркотливій стихією — до хорошого настрою.
 • Гуляти в негоду — до перемоги над страхами.
 • Викликати грім — знак нудьги і нудьги.
 • Сонник Міллера про грім

  Тлумач сновидінь Густавус Міллера обіцяв лякають вести того, хто уві сні почув грім. Після такого сну не варто нічого робити і говорити про когось погано, так як ваші дії неодмінно обернутися проти вас. Особливо погане тлумачення сну, в якому ви злякалися негоди — це до великого скандалу.

  Боятися грому — знак тривог і переживань

  Чути гуркіт грому і боятися його до напівсмерті — до сильних душевним терзанням і переживань, пророкує Циганський сонник. Якщо ви чуєте раскатипрямо над головою — ви відчуваєте, що в чомусь перед кимось винні, і найкраще, що ви можете зробити — це вибачиться перед тим, кого образили.

  Сниться, що ви чуєте, як за вікном вирує негода, але не бачите її? Близька людина приховує від вас щось важливе, щоб не травмувати вас і зберегти ваші нерви, але ви здогадуєтеся про це і неусвідомлено переживаєте.

  Наснилося, що ви ховаєтеся від грому, залазячи туди, де його не чути — в шафу, під ліжко — або вмикаючи гучну музику? Все це видає вашу напруженість. Щоб уникнути стресу в реальності, вам необхідно навчитися розслаблятися.

  Наснилися прогулянки під дощем — до перемоги над страхами і неприємностями

  Сильний дощ сниться тоді, коли ви відчуваєте в собі сили боротися з неприємностями. Гуляти під час сильного дощу — чекайте радісних емоцій, пов’язаних з подоланням власних страхів і комплексів.

  А ось сонник пастора Лоффа трактує дещо інакше бачення, в якому ви бачите себе бігають по калюжах під час зливи. Вас чекає виконання намічених цілей, завдяки підтримці вас друзями.

  Інший сонник — Східний — тлумачить прогулянки під зливою — бажанням сновидіння очистити свою душу, відкритися перед кимось.

  Насолоджуватися громом — на радість і веселощів

  Наснилося, що ви милуєтеся грозою, спостерігаючи за стихією через віконне скло? Радійте, вас чекає якийсь яскрава подія. А якщо ви захоплювалися гуркотом грому і яскравими спалахами блискавок стоячи на вулиці, прямо в епіцентрі бурхливої ​​грози — упертість і наполегливість допоможуть вам досягти всього, чого ви побажаєте, обіцяє сонник міс Хассе.

  Бачити нічну мрію, в якій ви фотографуєте грозу, намагаючись зловити спалахи блискавок — до феєричному події, яке залишить незабутні відчуття і приємну пам’ять.

  Намагатися відтворити стихію в лабораторних умовах — це символ того, що вам не вистачає емоцій і позитивного настрою, і ви шукайте способи зробити своє життя яскравішим. Головне — не перегніть палицю!

  Сонник грім, до чого сниться грім уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: