Сонник грім, до чого сниться грім уві сні

Грім, почутий уві сні — знак звісток. А ось, які новини вам належить почути, залежить від деяких деталей сну. Щоб знати напевно,, до чого сниться подібне природне явище і чого чекати після таких снів, необхідно згадати все, що вам приснилося, і тоді сонники дадуть вам точний і правдивий тлумачення.

Тлумачення в декількох словах

Якщо ви не можете згадати своє сновидіння цілком, то пригадайте хоча б якісь деталі. Сонники зуміють вам підказати,, до чого сниться те чи інше, виходячи з коротких сюжетів.

 • Злякалися грому уві сні — будете переживати в реальності.
 • Захоплюватися гуркотливій стихією — до хорошого настрою.
 • Гуляти в негоду — до перемоги над страхами.
 • Викликати грім — знак нудьги і нудьги.
 • Сонник Міллера про грім

  Тлумач сновидінь Густавус Міллера обіцяв лякають вести того, хто уві сні почув грім. Після такого сну не варто нічого робити і говорити про когось погано, так як ваші дії неодмінно обернутися проти вас. Особливо погане тлумачення сну, в якому ви злякалися негоди — це до великого скандалу.

  Боятися грому — знак тривог і переживань

  Чути гуркіт грому і боятися його до напівсмерті — до сильних душевним терзанням і переживань, пророкує Циганський сонник. Якщо ви чуєте раскатипрямо над головою — ви відчуваєте, що в чомусь перед кимось винні, і найкраще, що ви можете зробити — це вибачиться перед тим, кого образили.

  Сниться, що ви чуєте, як за вікном вирує негода, але не бачите її? Близька людина приховує від вас щось важливе, щоб не травмувати вас і зберегти ваші нерви, але ви здогадуєтеся про це і неусвідомлено переживаєте.

  Наснилося, що ви ховаєтеся від грому, залазячи туди, де його не чути — в шафу, під ліжко — або вмикаючи гучну музику? Все це видає вашу напруженість. Щоб уникнути стресу в реальності, вам необхідно навчитися розслаблятися.

  Наснилися прогулянки під дощем — до перемоги над страхами і неприємностями

  Сильний дощ сниться тоді, коли ви відчуваєте в собі сили боротися з неприємностями. Гуляти під час сильного дощу — чекайте радісних емоцій, пов’язаних з подоланням власних страхів і комплексів.

  А ось сонник пастора Лоффа трактує дещо інакше бачення, в якому ви бачите себе бігають по калюжах під час зливи. Вас чекає виконання намічених цілей, завдяки підтримці вас друзями.

  Інший сонник — Східний — тлумачить прогулянки під зливою — бажанням сновидіння очистити свою душу, відкритися перед кимось.

  Насолоджуватися громом — на радість і веселощів

  Наснилося, що ви милуєтеся грозою, спостерігаючи за стихією через віконне скло? Радійте, вас чекає якийсь яскрава подія. А якщо ви захоплювалися гуркотом грому і яскравими спалахами блискавок стоячи на вулиці, прямо в епіцентрі бурхливої ​​грози — упертість і наполегливість допоможуть вам досягти всього, чого ви побажаєте, обіцяє сонник міс Хассе.

  Бачити нічну мрію, в якій ви фотографуєте грозу, намагаючись зловити спалахи блискавок — до феєричному події, яке залишить незабутні відчуття і приємну пам’ять.

  Намагатися відтворити стихію в лабораторних умовах — це символ того, що вам не вистачає емоцій і позитивного настрою, і ви шукайте способи зробити своє життя яскравішим. Головне — не перегніть палицю!

  Сонник грім, до чого сниться грім уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: