Сонник грозові хмари, до чого сниться грозові хмари уві сні

Грозові хмари уві сні символізують тимчасові труднощі і закликають до терпіння. Сонник детально розтлумачить різні варіації образу і розповість, до чого він сниться.

Передбачення Міллера

Якщо приснилися грозові хмари, то над вами нависла серйозна, можливо навіть смертельна небезпека. Причому сонник Міллера впевнений: впоратися з нею, не вдаючись до сторонньої допомоги, навряд чи вдасться.

Зберіться!

Взагалі грозові хмари уві сні відображають похмуре стан душі або ж погані передчуття. І чим ближче уві сні виявляться темні завихрення, тим швидше трапиться щось непередбачене і тим серйозніше будуть прийдешні проблеми.

Після такого бачення сонник закликає зібратися з силами і зустріти біди у всеозброєнні або ж зробити всі можливі дії, щоб їх повністю або частково уникнути.

Як розшифрувати?

Але як зрозуміти, в який саме сфері життя намітилися труднощі? Підказку дадуть самі грозові хмари, а точніше їх форма. Якщо приснилося, що хмари сформувалися в людську фігуру, значить, небезпека йде від конкретної людини.

Хмарність в вигляді різних предметів або тварин характеризують ту чи іншу область буття. Дивні і незрозумілі хмарки попереджають про настільки ж незвичайних і навіть нез’ясовні події. Власне, сонник вважає, що відповіддю буде думка, яка першою відвідає вас уві сні.

Загальні невдачі

До чого ж сняться грозові хмари найчастіше? Уві сні вони попереджають про загальні невдачах і неспроможності в справах.

Наснилося, що пішов дощ? Неприємності траплятися в сім’ї (своєї, друзів або родичів), можливо, хтось із близьких захворіє.

Задумайтесь!

Якщо довелося бачити блискавку над головою і чути грізні гуркіт грому, то сонник вважає, що ваше життя далеко не так праведна.

Подібне явище означає, що прийшов час відмовитися від низьких пристрастей і зайнятися своєю безсмертною душею.

Іноді подібний образ натякає на те, що ви буквально будете шоковані спалахом чужий пристрасті або якимось нетривіальним вчинком.

Все зміниться!

До чого сняться особливо чорні грозові хмари? Уві сні вони виступають ознакою таємних інтриг або злісної наклепу.

Бачити їх над власною головою найгірше. Є ймовірність, що ви посмикати поганому впливу або чаклунський атаці. Крім того чорні завихрення несуть неприємні новини або небезпечну інформацію.

Якщо ж грозові хмари немов підсвічені сонячними променями, то тлумачення сну виключно позитивне. Сонник впевнений, що низка бід закінчиться великим щастям і стане початком легкого і безтурботного періоду.

Трохи конкретики

Сонник пропонує ще кілька розшифровок за кольором і особливостям хмар.

 • Сріблясті, легкі — безбідне існування.
 • Похмурі, важкі — небезпека, скандал.
 • Невеликі, кучеряве — щастя, спокій.
 • Жовті — погіршення справ.
 • Швидко пливуть — численні зміни.
 • Досить мріяти!

  До чого сниться одна величезна хмара, що покриває все небо? Уві сні вона відображає тиск, який чиниться на вас зовнішніми обставинами, своїми думками або конкретною людиною.

  Приснилася величезна хмаринка химерної форми? Це велика мрія чи ілюзія. Однак сонник впевнений: подібним фантазіям ніколи не судилося здійснитися, тому не варто витрачати на них дорогоцінний час. Куди краще зайнятися більш приземленими турботами.

  Якщо химерне хмарка довелося бачити жінці, то це означає, що благородний і гідний шанувальник на ділі виявиться хитруном і обманщиком.

  Сонник грозові хмари, до чого сниться грозові хмари уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: