Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник гроза, до чого сниться гроза уві сні

Пояснень побачених уві сні погодних неприємностей досить-таки багато. Щоб дізнатися,, до чого сниться гроза, слід напружити свою пам’ять і постаратися згадати сюжет в деталях, адже лише їх допомогою можна визначити точне трактування. Сонник часто обіцяє сновидцу радість і веселощі.

Дощ і блискавки

Якщо наснилася гроза з дощем, несподівані новини принесуть неприємності і сльози. Якщо гуркіт грому і блискавки були без опадів — вдасться вийти з важкої ситуації завдяки своїй спритності і витримці.

Аналогічно трактується сон, в якому буря пройшла повз, анітрохи не намочивши (така собі ілюстрація до прислів’я «Вийти сухим з ​​води»).

Опис,, до чого сниться злива і «стріли Зевса» дає і Сучасний тлумач. Якщо уві сні ви потрапили під сильну зливу з грозою, то реальні конфлікти і проблеми вирішаться швидше, ніж ви того очікуєте. Сучасний сонник вважає, що промокнути по дорозі — до візиту в гості, де буде хороше частування і випивка.

Якщо ви спостерігаєте за грозою і проливним дощем з вікна — вас обійдуть стороною всі біди і нещастя. Для молодої жінки уві сні притискатися до чоловіка під час негоди за вікном — знак того, що їй не вистачає тепла і ласки в життя.

Наснилося, що блискавка блиснула поруч з вами, над вашою головою або над будинком? Будьте напоготові — вас чекає небезпека і неприємності.

Грозові гуркіт

Пояснення того,, до чого сниться грозова погода, що супроводжується оглушливим гуркотом, досить-таки несподіване. Сонник Чжоу-Гуна вважає, що подібне віщує успіх в особистих справах.

Сонник для всієї родини вважає інакше. На думку даного джерела, приснилися грозові гуркіт закликають сновидіння правильно оцінити ситуацію, що склалася і прийняти вірне рішення проблем.

Еротичний сонник пов’язує появу в сновидінні грози і грому з можливими втратами і розчаруваннями.

Такий сюжет може передвіщати завалений на вас гнів людини, яка займає високе положення в суспільстві.

Ще один варіант пояснення,, до чого сниться подібне — неждана приємна зустріч або новина.

Різні тлумачення

Ванга стверджує, що, якщо приснилася сильна гроза, то ваше життя далека від праведного. Таким чином, Вищі Сили попереджають, що потрібно поміняти спосіб життя і переглянути цінності.

Сонник для всієї родини пов’язує примарилося грозу зі змінами (можливо, не найприємнішими), які очікують незабаром.

У Жіночому тлумачі є вельми незвичайна трактування: якщо уві сні йде сильна злива з грозою і будинок наповнюється водою, незабаром настане екологічна катастрофа, через яку постраждають багато, в тому числі і ви.

Фрейд стверджує що сон, в якому ви бачите потужну грозу, пророкує несподіваний спалах пристрасті до вас від того людини, від якого ви цього найменше очікуєте.

На думку Міллера, гроза предзнаменует радість і веселощі, шлюб для закоханих, успіх в справах, завершення судового процесу в вашу користь. Також такий сон приносить з собою добрі вісті від давнього знайомого.

Сонник гроза, до чого сниться гроза уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: