Сонник градусник, до чого сниться градусник уві сні

Ртутному градусник сонник приділяє особливу увагу. Бажано знати, до чого сниться, будь-яка аварія, яка сталася з цим предметом. Символ, побачений у сні, часто служить попередженням. Дізнавшись, чого саме слід остерігатися, ви зможете уникнути багатьох неприємностей або звести до мінімуму їх небажані наслідки.

Осколки термометра

Сонник радить не ігнорувати сновидіння, в якому присутня розбитий градусник. Це практично завжди провісник якийсь несподіванки: приголомшуючого звістки, сварки, прорахунку в бізнесі.

До чого сниться розбитий уві сні вимірювальний прилад? Символ означає, що наяву ви позбавлені доступу до інформації про погоду на вулиці або у власному будинку. Стало бути, у вас немає можливості контролювати ситуацію в необхідному обсязі.

Тривожнезначення сновидіння подвоюється за умови, що градусник ртутний. Розлита ртуть більшістю тлумачень розцінюється як попередження про високу ймовірність нещасного випадку.

Якщо приснилося, що попало розбити медичний термометр, зверніть увагу на те, що «ближче до тіла»: на стан свого здоров’я і відносини в родині.

Зламаний вимірювальний прилад за вікном відображає ваше занепокоєння, викликане необхідністю прийняти складне і відповідальне рішення.

Якщо приснилося, що градусник розбитий, і з нього випливає ртуть, не рекомендується діяти навмання: швидше за все, ви виберете помилковий варіант.

Це не єдине пояснення,, до чого сниться зламаний градусник. Сучасний сонник попереджає, що сплячій загрожує втрата контролю не тільки над ситуацією, а й над власними емоціями. Спалах гніву або напад паніки в відповідальний момент можуть призвести до біди.

Якщо приснилося, що попало розбити цей предмет, можливе настання смуги невезіння.

Маніпуляції

Іноді уві сні трапляється не тільки розбивати градусник і проливати ртуть. У нічних мріях термометр можна навіть проковтнути. Те, що вам приснилося, говорить про талант створювати проблеми.

Тлумачачи, до чого сниться, що градусник лопнув, сонник Мандрівника проявляє дивний спокій. На думку тлумача, символ віщує всього лише різку зміну погоди.

Якщо ви вирішили викинути пристрій уві сні, в реальній дійсності позбудетеся від зайвих турбот і проблем.

Існує ще одне пояснення,, до чого сниться викинути градусник. Хтось із дорогих вам людей подбає про вас.

Доктор прописав

Якщо довелося бачити уві сні медичний вимірювальний прилад, сновидіння віщує занепокоєння про здоров’я, часто обґрунтовані.

Коли ж сновидцу не вперше бачити даний атрибут уві сні, цей факт лише підтверджує підозри сонника. Слід бути уважніше до себе і не нехтувати народними засобами.

Коли трапляється розбити градусник, сонник передбачає характер хвороби. Швидше за все, захворювання викличе підвищення температури.

Прогноз Міллера

Сонник Міллера вважає градусник ознакою незадоволеності роботою або особистим життям, а також показником емоційного настрою.

Якщо приснилося, що температура знижується, справи сновидіння підуть, на жаль, на спад.

Підвищення температури свідчить про прийдешньому успіху і загострення пристрастей, який слід взяти до уваги.

Сонник градусник, до чого сниться градусник уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: