Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник гребінець, до чого сниться гребінець уві сні

В обіймах солодких сновидінь, ми часто не замислюємося,, до чого сниться той чи інший сюжет. Але ж тлумачення сонника з легкістю допоможуть розібратися в ситуації, що життєвої ситуації, або навіть передбачити майбутнє. І побачивши гребінець уві сні, потрібно підготуватися до чого завгодно, все залежить від деталей.

Гребінець, як символ догляду за собою, може відображати жіночу сутність, натуру, відкривати таємниці підсвідомості. І якщо вашим гребінцем скористався чужий, неприємний вам людина, то згідно з трактуванням сонника, наяву ви придбаєте ворога, який буде розпускати плітки про вас.

До чого сниться гребінець по сонником Чжоу-Гуна? Якщо сновидець — одружений чоловік, то скоро в його житті з’явиться порочний зв’язок — коханка. Для жінки це вірне передвістя закінчення старих відносин, з їх швидкою заміною новими.

За сонником XXI століття, гребінець уві сні — передвістя сварки, розладу в сім’ї. Якщо ви розчісувати декількома гребенями, то вас чекають великі неприємності, які виходять відразу від декількох особистостей.

Бачити уві сні гребінець для молодої дівчини — пророкування сонника про непотрібних, невигідних витратах, втрати великої суми грошей з вини шахраїв. Хлопець, який побачив цей предмет уві сні скоро розчарується у своїй обраниці.

За сучасним сонником, якщо сниться гребінець, то це передвістя порожнього спору, який відбудеться через розбіжності точок зору з опонентом, і може надовго посварити вас з близьким і надійним другом.

Дії з гребінцем уві сні

Якщо після розчісування ви побачили волосся на гребінці, то це символ сонника про неприємності, пов’язаних з грошовими справами. Якщо ж волосся випало великими пучками то це сигнал про серйозне погіршення здоров’я, підступаючої хвороби.

Якщо чоловік дає гребінець був присутній в сновидінні, і при цьому він мав привабливу зовнішність, був доглянутий і чистий, то сонник інтерпретує це як знак майбутнього поліпшення добробуту. Якщо ж він брудний, огидний, чекайте проблем на роботі.

До чого сниться нова гребінець? Для жінки цей сюжет передбачає появу любовний зв’язок, або затяжного роману, навіть якщо вона пов’язана узами шлюбу. Якщо у гребеня дерев’яні зубці, то незабаром ви закінчите свій рух до мети.

До чого сниться покупка гребінці? Такий сюжет уві сні віщує серйозні зміни в житті, і в який бік вони будуть — в хорошу чи погану, залежить від зовнішнього вигляду. Якщо вона поламана, потерта, то чекайте конфліктів і негараздів.

Волосся на гребінці уві сні — поганий знак, а якщо ви знімаєте їх з зубців — це подвійно погану прикмету. З вини сновидіння відбудеться подія, яка круто змінить його життя на гірше, і зачепить близьких і рідних людей.

Якщо ви займаєтеся важливою справою, яке націлене на поліпшення добробуту, то побачити уві сні гребінець — сигнал про майбутні втрати. Потрібно уважно стежити за підступами конкурентів, не піддаватися на вмовляння про участь в сумнівних заходах, і тоді доля знову повернеться до вас обличчям.

Сонник гребінець, до чого сниться гребінець уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: