Сонник гребінець, до чого сниться гребінець уві сні

В обіймах солодких сновидінь, ми часто не замислюємося,, до чого сниться той чи інший сюжет. Але ж тлумачення сонника з легкістю допоможуть розібратися в ситуації, що життєвої ситуації, або навіть передбачити майбутнє. І побачивши гребінець уві сні, потрібно підготуватися до чого завгодно, все залежить від деталей.

Гребінець, як символ догляду за собою, може відображати жіночу сутність, натуру, відкривати таємниці підсвідомості. І якщо вашим гребінцем скористався чужий, неприємний вам людина, то згідно з трактуванням сонника, наяву ви придбаєте ворога, який буде розпускати плітки про вас.

До чого сниться гребінець по сонником Чжоу-Гуна? Якщо сновидець — одружений чоловік, то скоро в його житті з’явиться порочний зв’язок — коханка. Для жінки це вірне передвістя закінчення старих відносин, з їх швидкою заміною новими.

За сонником XXI століття, гребінець уві сні — передвістя сварки, розладу в сім’ї. Якщо ви розчісувати декількома гребенями, то вас чекають великі неприємності, які виходять відразу від декількох особистостей.

Бачити уві сні гребінець для молодої дівчини — пророкування сонника про непотрібних, невигідних витратах, втрати великої суми грошей з вини шахраїв. Хлопець, який побачив цей предмет уві сні скоро розчарується у своїй обраниці.

За сучасним сонником, якщо сниться гребінець, то це передвістя порожнього спору, який відбудеться через розбіжності точок зору з опонентом, і може надовго посварити вас з близьким і надійним другом.

Дії з гребінцем уві сні

Якщо після розчісування ви побачили волосся на гребінці, то це символ сонника про неприємності, пов’язаних з грошовими справами. Якщо ж волосся випало великими пучками то це сигнал про серйозне погіршення здоров’я, підступаючої хвороби.

Якщо чоловік дає гребінець був присутній в сновидінні, і при цьому він мав привабливу зовнішність, був доглянутий і чистий, то сонник інтерпретує це як знак майбутнього поліпшення добробуту. Якщо ж він брудний, огидний, чекайте проблем на роботі.

До чого сниться нова гребінець? Для жінки цей сюжет передбачає появу любовний зв’язок, або затяжного роману, навіть якщо вона пов’язана узами шлюбу. Якщо у гребеня дерев’яні зубці, то незабаром ви закінчите свій рух до мети.

До чого сниться покупка гребінці? Такий сюжет уві сні віщує серйозні зміни в житті, і в який бік вони будуть — в хорошу чи погану, залежить від зовнішнього вигляду. Якщо вона поламана, потерта, то чекайте конфліктів і негараздів.

Волосся на гребінці уві сні — поганий знак, а якщо ви знімаєте їх з зубців — це подвійно погану прикмету. З вини сновидіння відбудеться подія, яка круто змінить його життя на гірше, і зачепить близьких і рідних людей.

Якщо ви займаєтеся важливою справою, яке націлене на поліпшення добробуту, то побачити уві сні гребінець — сигнал про майбутні втрати. Потрібно уважно стежити за підступами конкурентів, не піддаватися на вмовляння про участь в сумнівних заходах, і тоді доля знову повернеться до вас обличчям.

Сонник гребінець, до чого сниться гребінець уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: