Сонник горобець в руках, до чого сниться горобець в руках уві сні

Як не дивно, ця пташка вважається в народі символом щасливого шлюбу, гармонічного сімейного життя. Сонники вкладають в значення сновидіння аналогічний сенс, тому все,, до чого сниться горобець в руках, в основному пов’язано з позитивними змінами та перспективними справами. Звичайно, для тлумачення сюжету важливі такі деталі, як зовнішній вигляд, поведінка горобчика і дії сновидіння по відношенню до нього уві сні.

Сонник Міллера обіцяє радість і спокій

За Міллеру, сприятливим вважається сновидіння, в якому доводиться тримати горобця в руках. Приснився сюжет віщає про майбутнє, повному радості, любові і умиротворення. Годувати горобчика уві сні — до прояву чесноти і доброзичливості, яка принесе вам велику славу. Тримати в долоньці нахлобученной, виснажені або підбиту пташку уві сні є передвістям печалі і прикрощів.

Різні думки або зворотна сторона медалі

Деякі сонники насторожено ставляться до цієї маленької пташки, яка іноді з’являється уві сні в якості попередження. Те,, до чого сниться горобець в руках, може ототожнюватися з появою ворогів, обіцяти уявні задоволення або говорити про неправильну життєвої позиції сновидіння. так:

 • Тримати горобчика в руках, каже сонником Медеї, про успіх, здобутий нечесним шляхом;
 • Ловити його — до швидкоплинному знайомству;
 • Дівчині, годувати пташку з долоньки — до швидкого заміжжя;
 • Ловити і зловити — до успішно виробленої інтризі;
 • Панночці, якій довелося уві сні зловити горобця, наяву пощастити завагітніти;
 • Якщо чоловікові, приснилося, що йому пощастило зловити Воробьішко, значить, вдасться викрити ворога;
 • Бачити, що сів на руку горобець, віщає про радісну подію;
 • Якщо пташеня сіл на кисть чоловікові, значить, сновидец незабаром вирішиться на заміжжя.
 • Інтимні і серцеві моменти в житті

  Зигмунд Фрейд у своєму сонник тлумачить,, до чого сниться горобець в руках, з позиції легковажності і необґрунтованості сплячої людини. Ваші неконтрольовані інтимні пригоди і бажання новизни штовхають на сексуальні відносини з малознайомими людьми, що може закінчитися для вас вельми плачевно.

  Бачити пернатого, згідно сонником закоханих, означає повну гармонію і любов між подружжям. Незаміжньою жінці наснилося птаха передбачає появу гідного кандидата в чоловіки. А ось для чоловіка, тлумачення сну з цвірінькають горобцем на руці, означає, що в реальній дійсності потрібно стежити за словами і не обіцяти того, чого не збираєтеся виконувати.

  Готуйтеся до пошани і успіху!

  У більшості снотолкователей приснився персонаж вважається передвісником заслуженого успіху. Сімейним людям така картинка уві сні, віщує про тихій, спокійній і безбідного життя. До чого сниться ця птаха, що сидить в долонях інших людей? Так, бачити Воробьішко в долоньці своєї дружини, віщує поповнення в сімействі, якщо пернатий влаштувався на ручках дитини — до радісної зустрічі з давнім знайомим.

  Китайський сонник підказує, що спостерігати або ловити маленьку сіру пташку, свідчить про прагнення сновідящего знайти спокій і сімейне щастя. Єврейський снотолкователь пов’язує сіренького персонажа з порожньою балаканиною і змарнованим часом.

  Сонник горобець в руках, до чого сниться горобець в руках уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: