Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник гойдалки, до чого сниться гойдалки уві сні

Гойдалки уві сні символізують певний життєвий етап людини, який подібно до маятника, буде усіяний злетами і падіннями. Щоб розібратися, до чого сниться даний образ, потрібно ретельно, в найдрібніших деталях пригадати сновидіння — свої дії, емоції, сюжет і інших персонажів уві сні, проаналізувати все побачене і скомпонувати в одну осмислену картинку. Після чого звернутися за роз’ясненням до сонником.

Бачити уві сні гойдалки, позначає підвищену увагу з боку протилежної статі. Прагнення (найчастіше неусвідомлене) людини до частої зміни сексуальних партнерів і несерйозне ставлення до любові і прихильності, може привести до плачевних наслідків.

Сонник Міллера качель, тлумачить як символ мінливості. Занадто сильно розгойдуватися на гойдалці, відчувши страх, пояснюється тим, що в реальному житті, людина звалив на себе непосильний тягар обов’язків і тепер не знає, як все вирішити. Потрібно буде прийняти важливе рішення, від якого буде залежати подальша участь в подібних заходах.

Щоб дізнатися, до чого сняться гойдалки, слід пригадати їх зовнішній вигляд і стан. Мотузкові гойдалки символізують безтурботність, веселощі і приємні емоції, «човники» віщують в майбутньому грандіозне розважальний захід, по типу «вгору-вниз» — до нестабільних ставленням з другою половинкою, дитячі, зі спеціальними кріпленням для малюків — до несподіваних клопотам і тривозі за своїх близьких і рідних.

Корисно знати, до чого сняться зламані гойдалки. За сонником, подібне бачення, характеризує сновидіння як ледачого і безвольного людини, яка здатна брати відповідальність на себе і приймати рішення. Порожні розгойдані гойдалки уособлюють внутрішню дисгармонію сплячого, якщо людина сама розгойдував їх, значить, наяву його чекає несприятливий період.

Катати когось, гойдатися самому, хтось катається.

Кататися на гойдалках уві сні, біля яких знаходиться кохана людина, тлумачиться сонником, як можливість в реальному житті відчувати ревнощі. Гойдатися разом з обранцем — майбутні розбірки на тему довіри і згоди між один одним.

Сидіти на них, але не кататися, позначається сонником, як виникнення проблем з вини рідних і близьких людей. Піддатися негативним емоціям і впливу обставин, ось, до чого сняться картинки, де довелося впасти з качель.

Гойдатися на гойдалках уві сні, відчуваючи радість і збудження, згідно сонником, є знаком того, що наяву у сновидіння з’явиться нетривалий, але дуже бурхливий роман. Дівчатам, сновидіння віщує безневинний флірт, який дуже швидко закінчиться. Чоловікам, які побачили подібне бачення, варто остерігатися швидкоплинних романів, які не принесуть задоволення, а тільки спустошать гаманець і морально «пошарпані».

Побачити знайомого, який уві сні розкочувався на гойдалках, віщує сонником розставання або сварка з даної персоною.

Сон, де на гойдалки сплячий розгортає дітей, означає щасливе захід, який успішно закінчиться і принесе хороші плоди.

Сонник гойдалки, до чого сниться гойдалки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: