Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник горище, до чого сниться горище уві сні

Горище — місце загадкове: під пилом, на занедбаних сюди за непотрібністю речах приховується чиєсь минуле. З цим і пов’язано більшість тлумачень того,, до чого сниться цей куточок під дахом. Уві сні він відображає ностальгічні настрої, крім того, сонники можуть загострити увагу на недоліках характеру.

Пошук близькості

Як говориться в сонник Фрейда, підніматися уві сні по сходах на запорошений горище символізує повернення до старого знайомого, з яким вдасться зблизитися, зав’язати стосунки. І якщо раніше ця людина соромився поговорити про свої почуття, то тепер ви будете відверті, що обіцяє багато прекрасних відкриттів.

Якщо приснилися спроби заховати щось під дахом, згідно з Фрейдом доведеться зібратися з силами, щоб виконати те, що задумано. Є важливий нюанс, до чого сняться такі «прятушкі»: сновидцу не доводиться розраховувати на допомогу з боку.

Наодинці з думками

На відміну від даху, яка уособлювала обізнаність про зовнішній світ, горище уві сні — це погляд у себе. За версією сонника Чаклунки Медеї, людина відчує загострення інтуїції. Для нього настав час мріяти, обмірковувати проекти. Тлумачення сну, в якому чоловік бачить на горищі багато кішок: його мрії мають еротичне забарвлення.

Визирати з віконця — вдасться придумати, як змінити життя. По Новому сімейному сонником, якщо людині присниться підніматися на горище, мріям не судилося збутися.

Сонник Міллера: символ пасивності

Вдалося піднятися на гору вдома — теоретичну частину проблеми сновидец вирішує швидше, ніж практичну. Жінці, якій наснилося спати серед мотлоху, не вдасться знайти задоволення у своїй роботі або захоплення.

Клопоти і пригоди

Само по собі подорож на незнайомий горище — вже пригода. Для жінки подолати підйом по сходах заради того, щоб опинитися на старому горищі, віщує сумний період життя, коли доведеться забути про марнославстві. Жебракові це віщує поліпшення матеріального становища. Наснилося, ніби щось налякало в темряві — вороги будуть перешкоджати виконанню планів.

Уві сні піднімати по сходах старі речі означає, що людина зможе осмислити вульгарне і винести з нього урок. Навпаки, звільняти горище від мотлоху — до змін. Відбудовувати заново — в реальному житті вдасться вирішити чужі проблеми.

Сонники вважають, що звалитися вниз пророкує отримання вельми несподіваного і цікавого звістки. До чого сниться пожежа на горищі? Уві сні виявитися в пожежі під дахом будинку — отримати попередження, що поспішне прийняття рішень і необдумані дії призведуть до руйнування.

Про ліні

До чого сниться намагатися забратися на горище, ходити і безуспішно шукати драбину? У житті сновидец аж ніяк не наполегливий і швидко упокорюється з поразкою чи невдачею. Про апатії свідчить і просушування на горищі будинку різних трав: сновидец не схильний робити хоч що-небудь, щоб наблизитися до мрії.

Просто ходити по нього уві сні — зануритися в прожектерство. Сновидець махнув рукою на мрії молодості, закинув розпочате, пустив життя на самоплив. Наснилося знайти серед мотлоху щось цінне сонники трактують, як знак, що треба повернутися до занедбаного проекту. Знайдена річ підкаже, до чого це сниться — яке діло треба довести до кінця.

Сонник горище, до чого сниться горище уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: