Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник грати в футбол, до чого сниться грати в футбол уві сні

Одна і та ж ситуація може мати кілька варіантів розвитку, але все залежить від ряду нерівнозначних факторів, в якому числі і обрана вами лінія поведінки. Саме про це натякає підсвідомість, якщо уві сні вам раптом довелося грати в футбол. Сонник розтлумачить,, до чого сниться цей сюжет ще.

Думка Міллера

Якщо уві сні трапилося грати в футбол, то в реалі ви маніпулюєте оточуючими, нітрохи не замислюючись про їх власних побажаннях. Якщо вам важливі подальші відносини з друзями і близькими, то сонник рекомендує негайно змінитися.

Нікого не слухайте!

Наснилося, що ви з кимось ганяли м’ячик на футбольному полі? Сонник передбачає: незабаром потрапите в компанію виняткових однодумців. Вдало забитий гол або просто пас знаменує отримання прибутку і успішний вчинок.

Бачити з боку, як грають інші, означає, що не слід надавати великого значення сторонньому думку. Ваші особисті погляди нітрохи не гірше.

Дійте!

До чого сниться, якщо уві сні довелося грати в футбол і навіть забити гол? Наяву очікується поліпшення в матеріальному плані.

Однак сонник нагадує: щоб це сталося, ви повинні бути готові до рішучих, а в чомусь навіть ризикованих дій. Іноді сновідних футбол попереджає про можливу травму.

Бачити гру в якості вболівальника по телевізору або на стадіоні означає, що неприємності відбудуться виключно з вашої вини.

Ким ви були?

Мудрий сонник наполягає: якщо уві сні трапилося особисто грати в футбол, то гарненько пригадаєте, ким із гравців ви були.

 • Капітан команди — належить управляти кимось, результат подій залежить тільки від вас.
 • Захисник — доведеться захищати що або кого-то, відстоювати думку, ідею.
 • Кутовий — прикрийте «тили», займіть позицію спостереження.
 • Нападник — дійте активніше.
 • Запасний — зберіться з силами, запасіться терпінням.
 • Наснилося, що ви воротар? Якщо уві сні ви вдало відбили або зловили м’яч, то наяву тріумфально завершите якесь справа. В інших варіантах тлумачення сну зворотне.

  Запам’ятайте деталі!

  До чого ще сниться, що довелося грати в футбол і забивати голи? Ця спортивна гра в точності описує динаміку якогось події і швидкість зміни обставин.

  Щоб дізнатися його результат, досить простежити за діями всіх гравців, власною поведінкою на полі і, звичайно ж, врахувати результат сновідного змагання. Його сонник рекомендує сприймати буквально. Тобто перемога уві сні гарантує удачу наяву і навпаки.

  Наснилася футбольна гра? Вона допоможе прояснити характер відносин в якомусь колективі, сім’ї, парі. Для керівника сновидіння відображає поведінку підлеглих.

  Змінювати!

  Наснилося, як довелося грати в футбол? Сонник впевнений, що ви будете втягнуті в якісь суперечки, можливо матеріального характеру (розподіл прибутку, майна і т. д.).

  Якщо уві сні вийшло забити гол, то вони неодмінно вирішуватися в вашу користь.

  Бачити футбольне бій означає, що настав час поглянути на щось з боку і по можливості змінити своє особистісне ставлення до сюрпризів долі, навіть якщо вони не найкращі.

  Поясніть…

  До чого ще сниться, що вам вдалося забити м’яч у ворота? У реальності ви зробите дуже несподіваний вчинок, ніж приведете оточуючих в крайнє здивування.

  Однак для вас цей крок виявиться буквально переломним, тому сонник радить доступно пояснити це близьким.

  Сонник грати в футбол, до чого сниться грати в футбол уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: