Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник грати в карти, до чого сниться грати в карти уві сні

Уві сні вам трапилося грати в карти? Сонник гарантує наяву жорстокий обман. Це також знак втрати майна. Інші деталі сюжету допоможуть зрозуміти, до чого ще сниться сновідійная забава.

Думка Міллера

Містер Міллер стверджує: якщо в мріях довелось грати в карти виключно заради розваги, то здійсняться плани, які допоможуть рухатися вперед. Гра на готівкові навпаки означає серйозні труднощі.

Яка масть?

До чого сниться, що трапилося грати в карти? Це відображення звичного життя і вказівка ​​на шанс, який чекає в тій чи іншій області. Сонник радить пригадати, яку масть довелося бачити найчастіше.

 • Піки — удача, сполучена з ризиком.
 • Бубни — грошові питання.
 • Черви — любов.
 • Трефи — робота.
 • Звичайні гральні карти — стримайте азарт.
 • Таро — розгадаєте таємницю.
 • Кроплення — обман, перешкоди.
 • Не сваріться!

  Уві сні довелося грати в карти з чоловіком? Якщо це був знайомий чоловік, то в стосунках з ним виникнуть складності. Сонник радить приготуватися до фальші і підступності.

  Якщо ж грати довелося з незнайомим чоловіком, то можете допустити серйозний промах в продуманому справі.

  Наснилося, що ви розкинули партійки з коханим? В недалекому майбутньому вам доведеться засумніватися в щирості і чесності обранця. Грати в карти з коханим можна уві сні і перед бурхливою вечіркою з неодмінним скандалом.

  Запам’ятайте!

  До чого сниться партія з небіжчиком? Це сновідних відображення недавнього конфлікту і ймовірне його рішення уві сні. Сонник нагадує: майбутнє залежить не від удачі, а виключно від правильної поведінки.

  Наснилося, що грали з небіжчиком? В реальності невірний хід приведе до перемоги ворогів. Якщо ви програли партію з небіжчиком, то наяву відчуєте полегшення, якщо перемогли, то розсваритися з близьким другом.

  Подумайте!

  Взагалі, гра в карти з померлим уві сні символізує ризик. Довелося бачити, що ви грали в ночі з померлим?

  Сонник рекомендує добре подумати, можливо, ви даремно не поспішайте і чекаєте? Можливо, настав момент, коли навпроти слід діяти рішуче?

  Чекайте!

  До чого сниться забава на інтерес? У реальному світі здійсниться давня мрія чи ж ви благополучно здолаєте хвороба.

  Бачити, що інші персонажі розважаються картами уві сні, означає, що вам слід дочекатися слушного часу. Самому грати в карти для розваги — до безглуздих суперечок і безцільної трати часу.

  Пощастило чи ні?

  Наснилася карткова гра на гроші? Сонник пророкує проблеми, пов’язані не тільки з фінансами.

  Якщо в сновідних партії задіяні великі гроші, то тривала хвороба вимотає вас і духовно і фізично.

  Якщо ж вам вдалося виграти величезні гроші, то ви впораєтеся з будь-якими труднощами і досягнете бажаної мети.

  Ще можна переграти…

  До чого ще сниться, що вам пощастило грати в карти і виграти? Сонник вважає, що ви потрапите в дуже недружнє суспільство, але зумієте завести надійних друзів.

  Вдалося виграти в ночі? У реальності ви зможете «переграти» ситуацію в свою користь, проте після цього у вас явно додасться недоброзичливців.

  Відмовтеся від ризику!

  Наснилося, що довелося програти? Це один з найгірших сновідійних сюжетів, який пророкує повний крах справ і нещастя в любові.

  Якщо трапилося програти по дурості, то готуйтеся до неприємностей, які відбудуться з власної вини.

  Якщо ж уві сні вас явно обдурили, то тлумачення сну наступне: сонник думає, що на даному етапі варто відмовитися від ризикованих угод.

  Сонник грати в карти, до чого сниться грати в карти уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: