Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник грати в м’яч, до чого сниться грати в м’яч уві сні

Уві сні трапилося грати в м’яч? Це ознака вкрай нестійкою ситуації, коли будь-яка перемога може змінитися повною поразкою. Сонник детально розтлумачить, до чого ще сниться подібний сюжет.

Не поспішайте!

Будь-які маніпуляції в мріях з м’ячем символізують взаємини зовнішнього світу і внутрішнього Его сновидіння. Це відображення потенційних і реальних можливостей втілення якоїсь мети.

Якщо уві сні трапилося грати в м’яч, то деякий час сонник не рекомендує вживати рішучих дій. Краще присвятіть цей період роздумів і виконання звичних справ.

Однак найчастіше подібна гра символізує бажання або здатність радіти життю.

Станете лідером!

До чого сниться, що довелося грати в м’яч? Спочатку необхідно врахувати його особливості. Так дитячий м’ячик символізує усунення перешкоди і благополучне збіг обставин.

Приснився інвентар для спортивної гри? Має бути змагатися з кимось. Бачити волейбольний куля в ночі — до справи, яке притягне вся ваша увага. Футбольний же, на думку сонника, знаменує лідерство в якомусь колективі.

Вирішуйте!

До чого ще сняться іграшки з м’ячем? Сонник визначає швидку зустріч з приятелем, якого ви давненько не бачили.

Грати в м’яч уві сні буквально означає примножувати своє багатство. Якщо ж ви просто катали його вперед-назад, то будете піклуватися даремно.

Наснилося змагання з м’ячем? Якщо ви вирішите вплутатися в якийсь спір або азартну переробку, то неодмінно виграєте.

Особливості розшифровки

Сонник рекомендує врахувати точний вид ігрового змагання (футбол, волейбол і т. д.), його особливості (командне, парне, одиночне), а також результат (перемога, програш, нічия). Більш точне тлумачення сну можна отримати, взявши до уваги власні дії уві сні.

 • Кидати в повітря — втратите спадок або дохід.
 • Упав у воду — невдала операція.
 • В кущі — фінансові проблеми.
 • Втратити м’яч — втрата.
 • Шукати його — виклик.
 • Бачити, як кулька котиться до вас — наяву отримаєте гідну винагороду. Якщо ж наснилося, що м’ячик котитися від вас, то для подальшого просування по службі вам доведеться багато і наполегливо працювати.

  Пророцтво Міллера

  Снотолкователь Міллера впевнений, що грати в м’яч означає, що ви подолаєте перешкоди, хоч би складними і неймовірними вони не здавалися.

  Не зациклюйтеся!

  Уві сні довелося грати в м’яч, а він покотився від вас? Якщо бачення наснилося жінці, то їй доведеться зіткнутися з ревнощами. Чоловікові ж сонник радить не зациклюватися на досягнутому.

  Якщо ж м’ячик несподівано лопнув прямо в руках, ви зробите необачний вчинок, про який доведеться шкодувати чималий час.

  Впевнені?

  До чого сниться ігрова забава з чоловіком? Є ймовірність, що якась справа виявиться набагато складніше, ніж здалося на перший погляд. Жінці гра з чоловіком в реалі гарантує скандал з ним.

  Уві сні ви перекидалися кулькою з дитиною? Будьте готові, що власні чада принесуть чимало клопоту.

  Сталося бачити, що ви грали в повній самоті? Сонник вважає, що ви занадто самовпевнені або ж використовуєте інших людей у ​​власних корисливих цілях.

  Сонник грати в м'яч, до чого сниться грати в м'яч уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: