Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник грати, до чого сниться грати уві сні

Різні ігри наяву приносять нам багато радості і позитивних емоцій. Але ось що означає побачити себе граючим уві сні? Тлумачення залежить від сонника і від того, яким саме був сюжет. До чого сняться подібні нічні марення описано в даній статті.

Ігри з тваринами

Грати з собакою — на радість і щастя. Якщо уві сні пес був великим, то і радість буде велика. Якщо вам наснився маленьке цуценя, чекайте багато невеликих приємних дрібниць.

До чого сниться кошеня розповідає Гришина в своєму тлумачі. Сонник Гришиной стверджує, що дане сновидіння несе негатив. Якщо маленькі кошенята грають з вами, то незабаром виникнуть проблеми зі здоров’ям.

Дещо по-іншому трактує такі нічні марення Сучасний тлумач. Цей сонник вважає, що кішка є уособленням ворогів. Відповідно, побачений у сні грає кошеня означає, що ваші недруги задумали підступне діло. Тільки передбачливість і обережність допоможуть уникнути фатальних наслідків. Якщо приснився кіт, а не кішка, то неприємностей слід чекати з боку чоловіка.

Якщо приснилося, що грають ведмежата — це знак, що потрібно бути дуже обережним. Універсальний сонник попереджає про можливість невдачі в новій справі або про зраду дорогого вам людини. Якщо ведмежа було один, то вдасться побачитися з дорогим серцю людиною. Тлумачити сновидіння подібним чином варто в тому випадку, якщо ведмідь був налаштований по відношенню до вас доброзичливо.

Приснився тигр — це злий і підступний ворог. Сонник Езопа радить не переоцінювати свої сили. Справитися з ним вам не вдасться. Краще відступите. Шанс на перемогу у вас є тільки в тому випадку, якщо прівідевшіеся уві сні тигреня був маленьким і ніжним.

Опис того,, до чого сниться лев є в сонник Странніков. Побачити уві сні як ви граєте з левом, означає в реальності заручитися підтримкою сильного і розумної людини.

Грати з щуром — до бід і проблем. Якщо на місці цього великого гризуна була мишка, то неприємності будуть незначними. Ви зможете їх швидко вирішити.

Грати в нічних мареннях з дельфіном — до повного взаєморозуміння зі своїми родичами.

Спортивні ігри

Якщо сниться, що ви граєте в футбол, це означає, в реальному житті ви звикли маніпулювати людьми. Жіночий сонник вважає, що з цієї причини у вас не так-то багато друзів. Аналогічним чином трактується і сюжет, в якому ви просто «копали» м’яч.

Уві сні грати в таку командну гру, як баскетбол, значить, в реальності завжди розраховувати на підтримку близьких людей. Сонник Міллера говорить про те, що навіть в непростій ситуації ви можете не сумніватися, що близькі люди вам нададуть стоїть підтримку.

До чого сниться волейбол розповідає сучасний тлумач. Сучасний сонник говорить, що незабаром вам доведеться прийняти важливе рішення. Від того, як саме ви поступите, буде залежати все подальше життя. Постарайтеся не поспішати і попередньо все обміркувати.

Грати уві сні в хокей, значить, шкодувати про своє минуле. Так, часом хочеться повернутися на кілька років назад, але, на жаль, зробити це неможливо. Якщо постійно думати про минуле, можна упустити всі радощі, які готує вам справжній день.

Якщо сниться, що ви «ріже» в теніс, це означає, що в дійсності прагнете до забав і розвагам.

Музичні інструменти

Якщо вам приснилося, що ви грали на піаніно, то незабаром зустрінете одного. Спілкування з ним доставить вам багато приємних моментів.

Якщо замість піаніно було фортепіано, приготуйтеся пережити сильний сексуальний потяг. Пристрасть захлесне вас з головою.

Сонник XXI століття не надто оптимістично тлумачить сновидіння, в якому ви бачили себе грає на гітарі. Вважається, що подібний сюжет обіцяє одержання вельми неприємного звістки.

До чого сниться гра на скрипці роз’яснює Езоп. Цей сонник вважає, що звук скрипки означає почесті, якими вас осиплять навколишні люди. Якщо звук був гучним і витягували ви його з інструменту легко і невимушено, то успіху буде добитися неймовірно легко.

Наснилася гармошка? Чоловікам таке сновидіння пророкує неприємності на роботі, а жінкам — необґрунтовану ревнощі.

Побачити уві сні баян — до подолання труднощів. Східний сонник попереджає про певні складнощі, які виникнуть на вашому шляху. Не чекайте, що вони вирішаться самі собою. Приготуйтеся до тривалої боротьби.

Грати на флейті в своїх нічних мріях жінці — до любовного пригоди. Чоловік же ризикує опинитися в пастці.

Якщо вам приснилася гра на роялі, значить, в реальності доля ваша зробить крутий поворот. Постарайтеся прийняти будь-які зміни, навіть негативні, з належним спокоєм і гідністю.

Якщо уві сні ви майстерно виконували музичні композиції на акордеоні, то наяву доведеться пережити розчарування в любові. Східний сонник попереджає про невірність коханої людини.

Грати уві сні на барабані — до труднощів у взаєминах з одним.

Дитячі розваги

Грати в своїх нічних мріях з дитиною — до дрібних клопотів і нісенітниць у справах. Сучасний сонник обіцяє безліч турбот, але всі їхні ви легко зможете дозволити, якщо самі того захочете.

Приснилися весело і шумно грають діти — до безлічі задоволень, кінець яким настане нескоро.

Побачити уві сні хлопчика означає зіткнутися з труднощами при пошуку роботи. Якщо ви грали з дівчинкою, то скоро особисте життя налагодиться.

До чого сниться грати в сніжки розтлумачує Гришина. Сонник Гришиной вважає, що дане сновидіння є передвісником важкої сімейної тяжби. Можливо, це буде розділ майна при розлученні.

Якщо привиділося під час нічного відпочинку, що ви граєте в хованки, то в реальності буде важко знайти своє покликання. Доведеться змінити безліч робіт перш, ніж зможете визначитися, чим саме хочете займатися.

Грати в ляльки — знак надмірної залежності від сторонніх. Спробуйте «жити своїм розумом».

Якщо вам часто сниться, що граєте в Маріо, значить, ви сумуєте за своїм дитячим рокам.

Інші ігри

Грати роль у виставі — до участі в громадському справі. Якщо уві сні ви побачили себе на сцені театру, постарайтеся подумати, в якій області ви можете виявитися корисним суспільству. Прийшов час допомогти чимось людям.

Якщо приснилися карти — остерігайтеся обману. Ще одне тлумачення сну — численні клопоти.

Грати з небіжчиком в шахи, значить, наяву намагатися обдурити долю. Сонник Пір року стверджує, що в даний час ви продумуєте способи, як кардинально змінити своє життя.

Побачити уві сні більярд — до приємного проведення часу в дружній компанії.

Сонник грати, до чого сниться грати уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: