Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник град, до чого сниться град уві сні

Град не можна віднести до рядових природних явищ, можливо, саме тому сонники так щедрі на суперечливі інтерпретації цього символу. Вони знаходять пояснення,, до чого сниться бачити масштаби лиха, постраждати від градин самому або радіти уві сні незвичайної стихії.

Спостерігати негоду

Згідно Англійському сонником, бачити, як падає град уві сні — передвістя розчарувань. Закоханим він пророкує безмовні страждання, комерсантам — збитки, а хліборобам — неврожай. Вас розчарують навіть друзі і улюблена собака. Якщо загальна атмосфера сновидіння була приємною, то ніякого особливого шкоди воно вам не принесе.

Місячний сонник і зовсім пов’язує таку стихію з досягненням гармонії і достатку. Український віщує хороший врожай хліба.

За Новітнього сонником, хворому слід сподіватися на одужання, а всім іншим — не дивуватися дрібним, прикрим неприємностей.

До чого сниться бачити уві сні дощ або град, супроводжувані гуркотом грому: це передвістя серйозних проблем, а якщо наснилося, що він випав в сонячний день або серед спекотного літа — доля пожартувати над вами, але не зло: удача вас не покине.

Іменинникам з травня по серпень спостерігати уві сні град — до багатства, з вересня по грудень — на превеликий особистого щастя, з січня по квітень — до бурхливого скандалу, який завершиться щирим примиренням.

Опинитися під градом

До чого сниться виявитися в таку негоду на вулиці? Зазвичай тлумачі не обіцяв сновидцу великого везіння, але це не означає, що доля відвернеться від нього.

Опинитися уві сні на вулиці під градом пророкує розчарування, яке засмутить вас і надовго зіпсує настрій. Також вам загрожує депресія, відчуття занедбаності, страх самотності.

Сонник Міллера передрікає дрібні удачі. Інші пророкують, що сновидець випробує сум’яття і печаль, йому стануть відомі деякі секрети. Ванга застерігає тих, кому приснилось потрапити під град: не слід вплутуватися в чужі проблеми.

Східний сонник вельми доброзичливий в тлумаченні,, до чого сниться потрапити під крижаний дощ. Він застерігає, що не всі починання завершаться великим успіхом, однак якщо наснилося, що негода добігає кінця, що хмари розсіюються, і проглядає сонце — на зміну невдачам прийде радісне благополуччя. Молодій жінці цей знак уві сні пророкує зустріч з найбільшою любов’ю в її житті.

Фрейд передрікає, що ви будете необачні і викличете пересуди і плітки, для яких є маса приводів. Можливо, пора впорядкувати своє інтимне життя.

Той, хто уві сні ховався від летять крижинок, наяву побоїться приймати відповідальні рішення і максимум, на що він може розраховувати — невелике везіння. А той, хто збирав впали градини, незабаром розбагатіє.

Потужна стихія

Бачити уві сні особливо великі градини — прекрасне ознаку, на вашу долю випаде велике щастя. Наснилося, що після сильного крижаного дощу земля суцільно усипана ними — знак, що вашим планам не судилося збутися, бо вони не продумані у всіх деталях.

Згідно сонником Міллера, стукіт великих градин по даху — до несприятливого розвитку подій. До чого сниться потрапити під сильний град, боляче б’є по голові: вам належить дізнатися велику таємницю.

Наснилося, що потужний град побив город — до великого придбання. Згідно сонником Ванги, це уособлення загрози фінансового благополуччя.

Незвичайні явища

Іноді сняться незвичайні явища, які, тим не менш, сприймаються сновидцем, саме як град. Наприклад, він може складатися з каменів, що пробивають дах — в цьому випадку сонник Азара передрікає удари і травми голови.

Приснився вогненний град уособлює передчуття катастрофи — природних катаклізмів або особистої драми.

Сонник град, до чого сниться град уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: