Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник готель — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Готелі займають в житті багатьох особливе місце. Якщо дешеві готелі викликають асоціації з брудом, розпусним життям, то дорогі готелі — з розкішшю, хорошим смаком і романтичністю. Всі сновидіння, що стосуються готелів, в обов’язковому порядку пов’язані з одним з цих понять. Змінивши свою другу половину або зробивши щось варте осуду, ви шукаєте притулок в готелі або ж отримуєте величезне задоволення від любовного побачення або перебування в розкішній, чудовою обстановці. Третій варіант — в залежності від того обставини, служить готель постійним або ж тимчасовим місцем перебування, ви можете відчувати хиткість свого економічного становища або відносин, що мають життєво важливе значення. Чи змогли ви знайти вільний номер або всі номери були зайняті? Нерідко до готелів мають відношення почуття відчуження або єднання,

Сімейний Сонник

Сон про готелі означає неприємності і погану компанію. Чоловікові сон про те, що обставини змусили його зупинитися в якомусь готелі, пророкує, що скоро він несподівано для себе буде заручений з дівчиною з іншого міста. Дівчині такий сон пророкує, що робота її майбутнього чоловіка буде пов’язана з безліччю переїздів. Зупинитися уві сні в невеликій провінційній готелі — до бідності і нездійснені ваших планів. Іноді сон пророкує, що хтось із ваших близьких знайомих може потрапити до в’язниці. Хворим сон пророкує, що вони ніколи не оговтаються від своєї недуги, а торговцям — втрати, збитки або навіть розорення. Закоханим сон пророкує розчарування і розлуку. Хворому побачити власника готелю уві сні такий сон пророкує швидку кончину.

Сонник Міллера

Побачити простору і добре обставлену готель — означає добробут і задоволення. Перебувати в старій нечистої готелі з хворим господарем — обіцяє неуспіх або сумний життєвий урок. Вид красивою готелі уві сні може передвіщати цікаві подорожі і яскраві враження. Якщо Ви бачите себе господарем готелю — наяву Вас очікує щасливий збіг обставин, який Ви використовуєте для здійснення мрії. Шукати уві сні готель — до перешкод, які необхідно подолати на шляху до щастя.

Сонник Хассе

Побачити готель або перебувати в ньому — це сон до дороги. Зайти в готель — в поїздку ви підете вже дуже скоро. Поселившись в готелі, ви побачили його у вкрай занедбаному, неохайному стані, з дешевою обстановкою і пошарпаним білизною — ваша подорож приведе до проблем зі здоров’ям або створить надалі складності. Чудовий готель сниться до відмінних результатів вашої поїздки. Побачити в своєму номері багато людей — ваші попутники будуть вам неприємні через нав’язливості і поганих манер.

Англійська Сонник

Сон про готелі вважається несприятливим, оскільки перебування в ній загрожує невдачами в бізнесі, злиднями, тюремним ув’язненням, недугою і навіть летальним результатом. Зайнятим у торгівлі сон обіцяє розорення і проблеми. Закоханої людини після такого сну кине кохана дівчина, вийшовши заміж за іншого.

Сучасний Сонник

Простора, добре обставлена ​​готель уві сні — знак добробуту і задоволення. Вид красивою готелі уві сні може передвіщати цікаві подорожі і яскраві враження. Занепала, брудна готель обіцяє неуспіх або сумний життєвий досвід.

Еротичний Сонник

Побачити уві сні простору багату готель означає, що вас чекають успіх і добробут. Красива готель сниться до романтичних подорожей і появи нових шанувальників. Бачити себе господарем готелю означає успіх в любові.

Сонник Цветкова

До поїздки, діловим відносинам. Якщо уві сні ви жили в готелі, це відображення дискомфорту, який ви відчуваєте будинку. Перебувати в готелі — такий сон пророкує, що у вас буде занепад сил, невмотивована хандра.

Сонник Менегетті

Знак застою, який привертає до регресу або негативному впливу, не проявляющемуся явно.

Езотеричний Сонник

Жити в Готелі — домашній дискомфорт. Перебувати — до занепаду сил, невмотивованої нудьги.

Ісламський Сонник

Готель уві сні вказує на подорож, поїздку.

Сонник Мандрівника

Поїздка, відрядження.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: