Сонник граблі, до чого сниться граблі уві сні

Граблі — досить неоднозначний вісник. Іноді подібні мрії позначають якісь невиконані обов’язки, «дарують» чимало проблем сновидцу. А часом — це своєрідна підказка, що доля дає сновидцу шанс виправитися. Саме тому, намагаючись розтлумачити, до чого сняться граблі, враховуйте всі фактори, уві сні прівідевшіеся, підказують сонники.

Сонник Міллера

Якщо уві сні ви орудуєте граблями, це означає, що вам терміново необхідно закінчити розпочату справу, так як це під силу тільки вам.

А якщо ви бачите уві сні, як працюють інші, згрібаючи листя — хтось із друзів порадує своїм успіхом. Ну, а якщо наснилися зламані граблі, то бачення означає крах планів через хворобу або травми.

Короткі пояснення

Тлумачення сну багато в чому залежить від конкретного сюжету. Ось, наприклад, до чого сниться:

 • Працювати граблями — до важкої безрадісної життя;
 • Спостерігати, як працюють інші — до удачі;
 • Поламати робочий інструментарій — до марності намагань;
 • Граблі з короткою незручною ручкою — до важкого і мало оплачуваної праці;
 • Вибирати або купувати їх в магазині — до спроб працевлаштування.
 • Городньо-польові турботи — символ копіткої праці

  Наснилося, що ви гребете землю, а тепер мучить питання, до чого це сниться? Все сонники, без винятку, твердять: це підказка, що ви не зможете «розпрощатися» з проблемних завданням до тих пір, поки ви самі не завершите його, не розраховуючи на інших.

  А ось Малий Сонник Велеса трохи інакше інтерпретує мрію, в якій вам довелося гребти землю: для того, щоб досягти успіху в кар’єрі, потрібно організувати своє життя по-новому, ймовірно навіть, зі зміною професії. Гребти сміття — ваш шлях до успіху буде «неприємно пахнути».

  Невдача з грабельками, або Здоров’я під питанням…

  Згідно сонником Ванги, якщо вам приснилося, що ви отримали граблями по голові, наступивши на них, то в реальності ви постраждаєте від суворої догани. Причому цей наганяй зачепить вас настільки, що ви можете злягти з нервовим припадком.

  А Жіночий сонник, трактуючи,, до чого сниться зачепитися за граблі і впасти, пророкує можливість травмування. До схожої інтерпретації схиляється і сонник «від А до Я», якщо вам наснилися зламані граблі — реалізації ваших планів можуть поміщати або хвороба, або нещасний випадок.

  Робочий інструментарій, як знак партнерських діянь

  Трапляється, що поряд з граблями можна бачити і інше сільгоспзнаряддя. Так, наприклад, лопата уві сні — це символ важкої, і часом, марної роботи. А вила пророкують загострення атмосфери в колективі.

  Прибирати лопатою землю уві сні — знак того, що ви зумієте пробитися до мети, але працювати доведеться довго і наполегливо. А ось якщо уві сні ви отримали лопатою по спині — вас зрадять партнери по спільному бізнесу.

  Бачите себе, як прибираєте сіно з дороги на віз вилами — до нежданому доходу, згодом колективної праці. А якщо довелося прибирати пріле сіно — до втрати грошей через «підстави» товариша по службі.

  Сонник граблі, до чого сниться граблі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: