Сонник грабіжники, до чого сниться грабіжники уві сні

Побачили уві сні грабіжника? Як стверджує сонник Міллера, в найближчі терміни отримаєте привабливу пропозицію. Чим більший збиток завдасть злодій в будинку, тим грандіозніше будуть успіхи в реальному житті. Щоб правильно трактувати підказки і зрозуміти,, до чого сниться грабіжник, згадайте кожну дрібницю з сновидіння.

Напали на вулиці

Жінкам сонник Фрейда обіцяє бурхливий любовну пригоду. Чим більше хуліганів на вас напало уві сні, тим більше спокус і інтригуючих моментів вас чекає. Грабіж посеред вулиці говорить про те, що ви зараз перебуваєте на піку популярності, багато вам заздрять, а хтось навіть домагається прихильності.

Наснилося, що стали жертвою грабіжника у темному провулку? Чекайте великих витрат наяву. Можливо, скоро ви станете власником нового авто або нерухомості. Погано, якщо сниться, що на вас напала банда, члени якої посилали погрози особистої розправи. У таких випадках є ризик потрапити під поганий вплив в реальному житті.

Лізуть в будинок

Злодії, які намагаються проникнути в житло, ломляться уві сні в двері або у вікно — поганий знак. Відповідно до сонником Міллера вас чекають дрібні чвари в сім’ї, неприємності і розбіжності на роботі, сварки з батьками або з дітьми.

До чого сняться грабіжники, які проникли в квартиру потайки? Це минулі помилки, за які скоро доведеться відповісти. Наснилося, що злодій або грабіжник нахабно при вас лізе в будинок? Будьте готові пережити зраду — між вами і коханою людиною встане хтось третій.

Ви — грабіжник

До чого сниться пограбування, яке ви організували самі? У ролі грабіжника себе бачать багато. Це пояснюється суперництвом в реальному житті. Швидше за все, ви подумки готуєтеся до спортивних змагань і дуже хочете перемогти. Циганський сонник трактує приснилося на користь того, хто бачить сон. Лаври переможця змагань не змусять себе чекати.

Якщо уві сні ви грабуєте банк — це відмінний знак. Капіталовкладення в будь-яку справу матимуть феєричний успіх. У короткі терміни вдасться закінчити довгобуд, виконати карколомний ремонт або навіть виїхати в далеку подорож, побувати на улюбленому курорті.

Дрібні злодії

Сонник Міллера передрікає смугу невдач, якщо грабіжники забрали буквально все: від гаманця, телефону до одягу і особистих документів. Проявіть пильність — в найближчих важливих угодах може постраждати репутація.

Стати уві сні жертвою кишенькового злодюжки — до невеликих фінансових втрат. Наснилося, що зловмисники зняли з вас коштовності, золото або звичайну біжутерію? Пора придивитися до свого оточення — хтось намагається втертися в довіру, щоб пізніше використовувати ваші зв’язки і гроші в своїх корисливих цілях.

Спіймати злодія

Хорошим знаком в сонниках вважається можливість зловити уві сні злодія в будинку. У найближчому майбутньому ви позбудетеся від внутрішніх заворушень, багаторічних страхів, образ. Лізуть в будинок грабіжник, який потрапляє в вашу засідку — наяву є таємним шанувальником, покровителем або спонсором.

Сонник грабіжники, до чого сниться грабіжники уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: