Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник гора — до чого сниться?

Сонник Лонго

Підійматися на круту гору: чекайте виникнення серйозних труднощів. Якщо ви піднімалися на гору з працею, постійно спотикаючись і щохвилини зупиняючись, щоб перевести дух: значить, рішення цієї проблеми прийде не відразу і на час ви опинитеся в глухому куті. Якщо підйом дався вам легко: значить, ви скоро зможете дуже швидко впоратися з труднощами, хоча, можливо, для цього буде потрібна допомога близьких. Бачити безліч гір: сон символізує вашу неспокійне життя, причому найнеприємніше полягає в тому, що ви не відчуваєте себе впевнено, постійно сумніваєтеся і чекаєте каверзи. Чи не краще заспокоїтися і жити без постійного страху в душі? Бачити, як хтось ходить по горам: вам належить прийняти важке рішення, що стосується вашого особистого життя. Можливо, ви відчуваєте себе ображеним, обділеним увагу. Але навіть якщо виявиться,

Круті гори, на яких майже немає рослинності: кажуть, що в реальному житті ті, хто оточує вас, прагнуть будь-які питання вирішувати без вашої участі, хоча вам здається, що ваша думка для них дуже важливо. Насправді їм набагато простіше домовитися між собою, не питаючи про те, як ви дивитеся на ту чи іншу подію. Постарайтеся виправити це становище і бути більш активними в ситуаціях, коли потрібно щось вирішувати. Може бути, друзі не прислухаються до вашої думки тому, що не чекають від вас цінного ради? Але якщо ви хоча б пару раз проявіть розсудливість і мудрість, ваші близькі зрозуміють, що ви падати з гори: наяву ви зробите нечесний вчинок по відношенню до людини, якого не дуже добре знаєте, але сам він ставиться до вас якнайкраще.

Сучасний Сонник

Гора сниться до перешкод і попереджає про те, що ваша мрія, якої ви останнім часом віддавали всі свої сили, так і залишиться мрією. Прийміть це як даність, залиште Сізіфова праця комусь іншому і виберіть будь-яке інше заняття. Вкрита снігом гора сниться до того, що ви не маєте права відступати — сконцентруйте свої сили і зробіть рішучий крок. Снилася гола гірська вершина — всі ваші спроби залучити удачу на свою сторону будуть безрезультатними.

Якщо уві сні ви піднімаєтеся на вершину гори, то сон пророкує, що ви як ніколи близькі до своєї мрії і ваша наполегливість буде винагороджена. Людину, яка в сновидіннях бачить себе на піку гори, в найближчому майбутньому чекають кардинальні зміни в житті (на жаль, передбачити, якими саме вони будуть, неможливо).

Сни, в яких людина підкорює вершину, пророкують успіхи в будь-яких починаннях. Якщо снилося, що на шляху до вершини людина поранився і у нього пішла кров, то наяву він потрапив в глухий кут і не може знайти виходу з ситуації, що склалася. Сниться, що в горах ви знайшли дорогоцінні камені, — значить, незабаром отримаєте хорошу пропозицію про співпрацю. Якщо в снах людина зірвався з гори, то в реальному житті всі його починання очікує повний крах. Якщо сплячий бачить себе у гірської річки, він перегляне свої закостенілі погляди.

Сонник Лоффа

Гори — це уособлення священної землі, величі або небезпеки. Ви, може бути, просто любите бувати в горах, а тому вони з’являються уві сні. Гори здатні вселити в вас почуття любові до життя, природі, породити відчуття відродження.

У ряді випадків перед вами постає необхідність самому перетнути гору. Це або ваш власний вибір, або вам потрібно йти тому, що ви опинилися на горі через низку обставин — пов’язаних між собою, але не завжди зрозумілих. Ви повинні згадати, з ким, вирушаючи в похід, ви прощалися, через що вирішили піти, що хотіли знайти в горах своєї мрії.

Досить довго гірська вершина розглядалася в якості идиоматической ілюстрації всього найкращого, що можна отримати від цього життя. Зараз ви щось шукаєте? Чи відчуваєте ви, що не можете досягти успіху в якійсь області? Проаналізуйте, можливо, все ж ви досягли вершини хоча б у чомусь.

Сонник Фрейда

Гори зазвичай символізують жіноче тіло з явно вираженими формами. Якщо вам сниться гориста місцевість, то ви віддаєте перевагу фігуристих жінок. Ви любите насолоджуватися видовищем оголеного жіночого тіла. Прогулянка в горах для чоловіка символізує статевий акт, а для жінки — схильність до лесбійського кохання. Сніг чи дощ в горах говорять про прагнення мати дітей. Ураган або каменепад в горах символізує наявність проблем зі здоров’ям або в статевій сфері.

Однак самотньо стоїть гора, скеля або пік є фалічним символом з усіма наслідками, що випливають звідси тлумаченнями. Процес підйому або спуску з гори для жінки символізує прагнення встановленню контакту з новим партнером, а для чоловіка — схильність до занять онанізмом. Чоловік, який перебуває на вершині, задоволений своїм сексуальним формою, а жінка — мріє про ідеального чоловіка.

Китайський Сонник

Корова або бик піднімаються на схил гори — велике щастя і процвітання, удача. Бачити гору землі — накопичення великих багатств, багато грошей і цінностей. Навалено дорогоцінні камені величезною горою — велике багатство, знатність. Піднімаючись в гору, відчуваєш страх — буде просування в службовій кар’єрі. Прибулий дракон піднімається в гору — збудеться те, чого бажаєш. Проникаєш всередину гори — буде удача у всіх справах. Руйнування і втрати при підйомі в гори — віщує зло і нещастя. Сам падаєш з землі на гору — втратиш місце роботи. Сонце і Місяць ховаються за горою — слуга обманює господаря.

Ісламський Сонник

Хто побачить уві сні, що падає з гори або скелі, той зробить гріх і його спіткає шкоду в його тілі або його ступінь знизиться і зміниться то становище, в якому він раніше перебував. Якщо він побачить, що сходить на гору, то гора — це мета в житті, яку він досягне. І кожне сходження людини, будь-то на гору, підйом, пагорб, дах, або що-небудь інше, означає досягнення того, чого він бажав досягти. Якщо йому присниться, що гори стали трястися, а потім заспокоїлися і утвердилися, то жителів цього міста чекають великі страхи і жахи.

Сонник Менегетті

Сон про горах — це позначення прагнення побачити з вершини щось нове, розширити горизонт свого онтического бачення (цілісного бачення реальності), вказівка ​​на потребу в самореалізації. З цієї причини рух до вершини гори уособлює усунення різних витіснення, вивільнення пригнічених функцій і, в першу чергу, високий ступінь взаємодії Ін-се і «я», коли здійснюється розширення меж розуміння природи речей — аж до появи онтического бачення.

Сонник Міллера

Для молодої жінки — минути гору в компанії двоюрідної сестри і померлого усміхненого брата — великі зміни в кращу сторону, але і попередження про зраду друзів. Втомитися в дорозі — розчарування. Підніматися по красивою зеленою стежкою — багатство, випуклість. Гора нерівна, не можете дістатися до вершини — мінливості долі. Дістатися до найнебезпечнішої точки і прокинутися — знайдете рішення проблеми. Також см. Кінь, ПутешествіеПутешествіе, Трава.

Англійська Сонник

Уві сні ви піднімалися на круту скелясту гору — це говорить про те, що наяву ваше життя буде обтяжена тяжкими працями і великою кількістю приводів для смутку. Всі спроби завоювати для себе кращу долю будуть переможені непередбаченими несприятливими обставинами. Є ймовірність, що вам ніколи не вдасться піднятися з-за лиха, які обрушаться на вас. Але якщо ви зростила в собі терпіння і філософське ставлення до подій, то все зможете подолати.

Сонник Хассе

Побачити гори — отримаєте захист; ходити по горах і рухатися вгору — до складнощів і бар’єрам; вкриті лісом — до зради; з руїнами — до виграшу; вогнедишні — до величезної небезпеки; зі сніговими верхівками — помисли будуть піднесеними; голі — до тривоги; бути оточеним горами — задієте свої здібності; піднімаючись на вершину, втратити сили для подальшого сходження — значить, положення ваших справ погіршиться.

Еротичний Сонник

Підйом в гору по стежці — відмінний знак. Ваші справи і справді «підуть в гору»: Вас чекає нове захоплення, яке захопить Вас повністю, занурить в море любові і пристрасті. Ви підніметеся в очах коханої людини, що доставить Вам величезне задоволення. Якщо Ви спускаєтеся з гори або, що ще гірше, скочується з неї, Вас очікують великі втрати. Можливо, в Вас розчаруються і захочуть перервати відносини.

Сонник Мандрівника

Бачити символ звершення, цілі, проблеми; кількісна міра чеголибо в сенсі «дуже багато». Стояти на вершині успіх, досягнення в особистому; одужання. Рухатися всередині гори несподіваний щасливий випадок.

Езотеричний Сонник

Побачили гору — забажаєте новий проект, який виявиться вдалим. Підніматися — ваш шлях буде успішний. Спускатися — до марним зусиллям. Скочуватися — такий сон закликає до особливої ​​обережності.

Сонник Цветкова

Покриті деревами гори віщують невірність; голі — тривогу. Підніматися і потрапити на вершину — до успіху; спускатися — до невдачі; бачити — до складнощів.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: