Сонник готувати рибу, до чого сниться готувати рибу уві сні

Готувати рибу уві сні, бачити, як її хтось смажив, в’ялив, запікав — не тільки до вагітності. Сучасні сонники, вивчивши сновидіння з приготуванням рибних страв, прийшли до висновку, що вони символізують прибуток, достаток, щедрих коханців, пристрасні стосунки і навіть влада. Зрозуміти,, до чого сниться така готування, можна лише пригадавши деталі, найменші подробиці.

Сонник Міллера: тлумачення, застереження

Готування уві сні — в цілому знак сприятливий. Густав Міллер, як психолог, вбачає в цьому надлишок ніжності, нерозтраченої любові, бажання насолоди. Якщо ж наснилося багато солоних, сушених, в’ялених делікатесів з морепродуктів, потрібно подбати про здоров’я шлунка, кишечника, всієї травної системи.

Сонник психолога докладно описує,, до чого сниться готувати рибу:

 • Недосвідченої дівчинці — до першого побачення, легкої закоханості;
 • Дівчині на виданні — до появи завидного нареченого, запланованої вагітності;
 • Жінці, матері сімейства — до можливості розумно розпорядитися сімейним бюджетом, раптово з’явився багатством;
 • Чоловікові — до пристрасним відносин, фінансового успіху і підвищенню соціального статусу.
 • Чекайте уваги з боку протилежної статі

  Багато рибних страв уві сні свідчать про здоровий моральний, духовний і фізичний стан людини, про повну готовність до відтворення собі подібних. Сонник Фрейда зводить тлумачення сну до появи романтичних зв’язків. Він стверджує: якщо жінці приснився запечений морський окунь, щука, або сом — потрібно бути готовою до любовних клопотам.

  Готувати рибу і бачити, як вона пригоріла уві сні — до пристрасним постільних сцен. Кохана людина не даватиме ні хвилини відпочинку, буквально втомить своєї статевої активністю. Море ніжності, ласк, інтригуючих побачень — саме те, до чого сняться морські та річкові делікатеси.

  Відкривайте ширше гаманці і кишені

  Щедрість ваших половинок не знатиме меж, а премії від начальства здивують своєю стабільністю, якщо приснилася приготування улюблених рибних страв. Сновидіння, в якому жінці або чоловікові довелося варити юшку, смажити карасів — означає прибуток в будь-якому вигляді.

  Цікаво роз’яснює,, до чого сниться готувати рибу, сонник Нострадамуса. Віщун вбачає не тільки грошову винагороду, яке звалиться майже несподівано, але і різкий соціальних зростання, отримання високої посади.

  Поставтеся серйозно до здоров’я

  Готувати рибу, багато інших ароматних страв уві сні, бачити, як хтось порається на кухні — не завжди добре. Якщо приснилося, що продукти були тухлі, або зіпсованими, пора звернути увагу на травну систему. Чи означає бачення тільки одне — організм вимагає термінового лікування, відновлення сил.

  Сонники рекомендують всім любителям делікатесів, бути трохи перебірливими в харчуванні, намагатися не переїдати.

  Сонник готувати рибу, до чого сниться готувати рибу уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: