Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник гра — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Будь-сон про гру попереджає про ризик в справі, яке ви зробили. Іноді це гра не на життя, а на смерть. Справи, від яких сон попереджає вас, стосуються питань бути чи не бути, великих змін в житті. Сам процес гри в таких снах означає ваші дії в життя. Дивіться, щоб ви не помилилися в грі (не зробили невірного ходу). Блеф в грі віщує небезпеку, означає обман або зрада. Якщо уві сні вас обіграє шулер, то ви втратите близької людини через прикре непорозуміння. Грати в більярд уві сні — знак розбрату або невірність чоловіка. Дивіться тлумачення: Більярд.

Гра в кеглі уві сні передвіщає сум через втрати. Грати в карти, рулетку або в кості уві сні означає суперечки через гроші. В таких снах краще програвати, ніж вигравати. Хворому сон про програш пророкує смерть. Зворотне означає уві сні виграш в кістки. Такий сон — знак того, що у вас будуть суперечки з родичами через спадщину, яке врешті-решт дістанеться тому, хто. Будь-сон про програш означає, що ваші плани або бажання не здійсняться. Іноді сон про програш може означати сварку з близькою людиною або зрада. Виграш уві сні означає залежність від волі інших людей (духовну або матеріальну). Іноді такий сон пророкує, що ви можете нажити собі ворога.

Грати в шахи уві сні — до прибутку, яка дістанеться з великими труднощами. Іноді такий сон означає, що вам доведеться багато працювати. Грати в шашки або шахи уві сні також означає, що у вас є суперник, з яким вам є, що ділити. В такому випадку виграти партію уві сні — добре, а програти — погано. Сама по собі гра в шахи або шашки вказує на те, що ви будуєте плани на майбутнє. Грати в ці ігри з новачками уві сні пророкує прибуток, нажите шляхом обману. І навпаки: грати в шашки або шахи з досвідченим гравцем уві сні віщує втрати, збитки через вміло розставлених вашими недоброзичливцями пасток. Програш в цих іграх часто означає крах планів. А виграш говорить про зворотне.

Якщо вам присниться, що ви обмірковуєте черговий хід при грі в шашки (шахи), то задумане справа не дасться вам без труднощів і хвилювань. Іноді такий сон вказує на те, що вам слід прийняти важливе рішення. Грати в м’яч уві сні (перекидання його один до одного) означає, що вам слід звернути увагу на ваших партнерів, які намагаються чинити перешкоди в справах. Такий сон також означає, що ваш боржник не стане віддавати вам грошей, кожен раз придумуючи нові відмовки. Гра в м’яч уві сні пророкує, що вас чекають порожні турботи, перешкоди і переживання. Масові гри (фанти, пальники і т. П.) Бачити уві сні або приймати в них участь пророкують отримання приємних звісток або радісні зустрічі з приємними людьми. Іноді такий сон попереджає вас про те, що ви можете зав’язати любовну інтригу.

Сонник Міллера

Наснилося участь в грі — такий сон предсказивет, що вже найближчим часом ви будете розважатися. Гра в карти сниться до обману, ризику розлучитися з більшою частиною майна. Брали участь в азартній грі — наяву будете спілкуватися з лицемірними і вульгарними персонами. Якщо уві сні вас, що бере участь в азартній грі, хтось обдурив, це означає, що ви затіє якийсь досить ризикований проект, і в тому, що він закінчиться абсолютно безславно, будете винні тільки ви. Для молодої жінки такий сон означає, що коханий її розчарує. Споглядання уві сні дитячої гри передрікає вам тягар відповідальності за близьких людей, який скоро ляже на ваші плечі. У вагітної жінки після такого сну народиться неспокійний малюк.

Сонник Лоффа

Взагалі грати уві сні означає розраховувати на удачу в житті. Але, як відомо, удача оманлива, і ви можете сильно поплатитися за свою самовпевненість і відчайдушність. Якщо уві сні ви грали в карти, то цей сон передвіщає вам обман і втрати. Чим азартніше гра уві сні, тим більше небезпечні події можуть відбутися у вашому житті. Якщо уві сні ви граєте на якомусь музичному інструменті, то цей сон вказує на те, що ви займаєтеся самообманом, або на те, що вас оточують наклеп і плітки. Якщо ви граєте якусь роль, тобто задіяні в зйомках фільму або дії на сцені, то цей сон говорить про вашому лицемірному ставленні до чогось, що може поставити вас в негарне або незручне становище.

Сучасний Сонник

Сон, в якому Ви бачите себе героєм комп’ютерної гри, означає, що Ви прагнете втекти від реальності, яка Вас не влаштовує, і створюєте свій вигаданий світ. Бачити уві сні азартні ігри означає, що Вам слід проявити граничну обережність, оскільки Ви ризикуєте бути втягнутим в якусь сумнівну історію. Якщо уві сні Ви граєте в шахи, то наяву Вас очікує застій у справах і погіршення самопочуття. Програти партію в шахи — до підступів ворогів. Виграти — до подолання всіх труднощів. Якщо Вам приснилося, що Ви купуєте дитині розвиваючі ігри, то в реальному житті Ви усвідомили необхідність отримання хорошої освіти, проте, не виключено, що це сталося досить пізно.

Сонник Ванги

Пояснювати іншому правила гри — значить, для вашого кар’єрного росту вам необхідно докласти всі свої зусилля і здібності, а також завжди пам’ятайте про взаємовиручку і допомоги іншим. Побачити, як грають діти — даний сон вказує вам, що ви відчайдушно намагаєтеся уникнути самотності, однак вам слід приймати це з гідністю, так як це не найстрашніша біда на світлі.

Грати з дітьми — ви стурбовані про те, який слід на землі залишиться після вашого відходу. Не варто переживати — ви виховаєте прекрасне потомство. Грати в доміно або лото — на даний момент вам необхідно активно діяти, а не покладатися на долю, інакше ви упустите вдалий момент.

Сонник Мандрівника

Ігри спортивні (Волейбол, Хокей, Футбол, Теніс…) — вказують на динаміку, миттєвість і швидку зміну подій, ситуацій. Успішна гра, перемога — як правило, означає успішну діяльність і вигідні відносини наяву, вірно і зворотне. Крім того, ігри уві сні — вказують на ту обставину, ситуацію або переживання в майбутньому, які не є важливими, значними, суттєвими або виявляться оманливими. Спілкування, любовні відносини, багато в чому — це ігри дорослих людей. Грати з кимось — повідомляє про характер відносин. Для начальника, керівника — маніпуляції підлеглими.

Езотеричний Сонник

Якщо грали самі. У карти — влізете в борги, віддати які буде складно. В шахи, шашки — до недостатньо продуманим ходу, рішенням. В рухливі ігри — до спорів, пов’язаних з майном, фінансами, дивідендами. У ляльки — сон означає, що вами маніпулюють, і це породжує в вас внутрішній опір; вам вже пора на свободу. Роль на сцені — будете прикидатися, використовуєте брехня для порятунку. Якщо грали інші — аналогічне тлумачення з тією різницею, що ініціаторами та виконавцями будуть інші люди.

Англійська Сонник

Побачити себе граючим в якусь гру і постійно виграють — такий сон віщує вашу крайню неудачливость в справах. А ось програш обіцяє досягнення благополуччя. Для люблячих сон означає, що предмет їх пристрасті в стане добрим супутником життя. Відчувати від гри величезне задоволення — для молодих — до щасливого шлюбу, для інших — до мирного і спокійного життя в будинку. Грати в спектаклі на сцені — поганий знак.

Сонник Фрейда

Гра — під цим словом маються на увазі такі різні заняття, як гра в карти, гра на музичних інструментах, різноманітні настільні або рухливі ігри, а також участь в спектаклях і інсценуваннях. Але все це безліч різних діянь є символом онанізму або мастурбації, тобто говорить про прагнення сновідящего, або його близьких та знайомих, до самозадоволення.

Сонник Хассе

Приснилася гра на музичних інструментах — ви або музицировали самі, або чули чужу гру — це добрий сон, який обіцяє успіх, радість, доброзичливі відносини з оточуючими людьми. Якщо наснилася гра на гроші, то якщо ви виграли, наживете собі ворога, а якщо програли, наяву станете об’єктом глузувань. Гра в карти сниться до спокуси.

Сонник Цветкова

Наснилася чиясь гра в карти — це до досади, втрати, лицемірства одного; на барабані — до смерті; грати самому — сповнений важливості і завищеної самооцінки; грати в п’єсі — до суєти. Бачили гру акторів у п’єсі, і вона вам подобалася — значить, і наяву отримаєте якесь задоволення.

Французький Сонник

Грати в карти — вас хтось обдурить; є ймовірність, що ви втратите майно і станете жертвою підступності недоброзичливців.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: