Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник голка — до чого сниться?

Сонник Нострадамуса

Голка уособлює собою не тільки працьовитість, а й підступність, образа, таємну помсту, чаклунство. Приснилася голка, на якій було видно сліди свіжої крові, — обережно, хтось із вашої рідні замислив зробити щось дуже нехороше. Побачити голку з всунути дуже довгою ниткою — знак того, що людина, яка прийшла до верховної влади без виборів, диктувати свою волю буде протягом тривалого періоду і вселить громадянам країни повагу до своєї персони. Велика кількість розкиданих голок — уособлення пліток, інтриг, підступності, які заразять практично всіх і приведуть до загибелі окремих неугодних осіб.

Приснився звір з стирчать з шкури сталевими голками — у людства з’явиться раніше невідомий ворог. Зовні він буде майже таким же, як земні мешканці, що зробить протистояння з ним складним і непередбачуваним. Наснилося, що якийсь чоловік встромляв в своє тіло голки, — в майбутньому серед людей з’явиться людина, яка з доброї волі принесе себе в жертву, щоб його смерть спокутувала все погане, що зробили земляни.

Наснилася буква «Х», викладена стирчать вістрям вгору голками, — сон повідомляє, що якщо люди хочуть не бути об’єктами для різних експериментів представників більш розвинених цивілізацій, то вони можуть протягом десятиліття трудитися над своїм вдосконаленням і тим самим заробити собі кращу долю. Якщо уві сні ви діставали з людського серця голку, значить, вам буде належати заслуга в якомусь науковому відкритті, завдяки якому буде зроблено помітний крок у розвитку людства. Потрапити під дощ з голок — такий сон говорить про активізацію темних сил, бажаючих в черговий раз наслати на людство тяжкі випробування.

Сонник Лоффа

Медична голка, побачена уві сні, може попереджати про хвороби, яка, можливо, вже почала свій розвиток і вимагає втручання лікаря. Якщо при цьому сниться, що голка в крові, це може бути попередженням про можливе зараження чим-небудь, особливо, якщо кров була брудна, неприємного кольору. Голка в нозі уособлює перешкоду в русі, як фізичному (наприклад, невдале по несподіваної причини подорож), так і в плані життєвих досягнень. Якщо наснилася голка в серце — мова йде про прийдешні проблеми в особистих взаєминах, про душевної рани. Голка в роті сплячого говорить про те, що його чекає велика спокуса видати якусь таємницю або просто сказати зайве. Після такого сновидіння слід дуже ретельно стежити за своєю мовою. Витягати голки з рота — перемогти така спокуса.

Сонник Фрейда

Як і більшість довгих і гострих предметів, голка — є чоловічим символом. Якщо ви що-небудь пришиває, шиєте або вишиваєте — у вас розвинене прагнення до численних і частих любовним контактам з різними партнерами. Якщо ви побачили багато голок — ви прагнете до численних розваг. Якщо ви укололися голкою — ви прагнете до безпосереднього і швидкого розваги. Якщо ви встромляєте голку в що-небудь — ви дуже агресивні в ліжку і отримуєте задоволення тільки в тому випадку, коли можете реалізувати свої садистські прагнення. Якщо ви сіли на голку — то ви можете стати предметом домагань, причому для чоловіка це можуть бути і посягання з боку інших чоловіків. Зламана голка говорить про можливі порушення в інтимній сфері.

Англійська Сонник

Голка в пальці сниться в знак того, що ви постраждаєте зі своєї вини, коли захочете домогтися чогось хитрістю, обманом, підступом. Приснилася голка в тілі — вам завдадуть образу, душевний біль. Проковтнути голку уві сні — до серцевого захворювання. Якщо ви проковтнули голку і при цьому відчули гострий біль — є ймовірність інфаркту, бережіть себе. Витягати голки з власного тіла — сюжет говорить, що ви зумієте протистояти хворобі або нападкам деяких недоброзичливців. Наснилося, що витягали голку з вуха — це рада не приймати на віру наклепи на близького вам людини. Укол голкою сниться до образи.

Езотеричний Сонник

Тримати в руках голку — в чомусь вам допоможе хитрість, підступність. Знайти, збирати розсипані — чекайте уколу прямо в серце: зради самого близької людини. Розкидати — мимохідь ви комусь нанесли образу, і тепер настав час наслідків. Зайвий раз попросити вибачення не завадить. Проковтнути голку — сон до захворювання серця, можливий інфаркт. Вколотися самому голкою — ризикуєте поранитися і стати жертвою аварії. Уколов вас хтось — не лізьте на рожен, бо запросто підхопите неприємності. Ви вкололи когось — станете для якоїсь людини джерелом радості.

Сонник Міллера

Побачили себе уві сні використовують голку — попереду у вас якесь горе; доведеться пережити душевні муки через те, що людина, що належить вам по праву, раптом втратить до вас своє колишнє розташування. Побачили голку з всунути нитку — турботи про інших займуть у вас більше часу і сил, ніж свої справи. Шукали голку — попереду даремні тривоги. Знайшли її — у вашому житті будуть друзі, які будуть дотримуватися про вас дуже втішного думки. Зламали голку — готуйтеся до самотності і бідності.

Ісламський Сонник

Тому, хто побачить у своєму сні нитку всунути в голку, той знайде свою раніше втрачену цілісність. Розпалися справи знову з’єднаються воєдино і налагодяться. Той, кому випало побачити, що швейна голка випала з рук або поламалася, наяву побачить, як його мрії і плани розпадуться і поламаються. Голка уві сні — це символ заміжньої жінки. І якщо хто-небудь побачить уві сні, що заміжня жінка втягає нитку в голку, то це є ознакою її покірності.

Сонник Мандрівника

Вколотися голкою — закохатися, неприємне знайомство, «образа» інших; велика голка — небезпека.

Сонник Хассе

Знайти голку — будете сперечатися; отримати голку в подарунок — сон до розлуки з приятелем.

Сонник Цветкова

Побачити голку в своєму сні — до прийдешніх неприємностей, конфліктів.

Китайський Сонник

Здобуваєш голку і нитку — всі справи завершаться успішно.

Французький Сонник

Побачити швейні голки — до маси дрібних клопотів.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: