Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник голуб — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Голуб уві сні символізує отримання хорошого известия, спокій, блаженство задоволення, багатство і успіх в справах. Закоханим такий сон пророкує вірність. Якщо ваш коханий збирається в тривалу поїздку, то після такого сну ви повинні вірити, що він повернеться до вас, а його поїздка виявиться вигідною. Одруженим сон про голубів пророкує відданість подружжя. Бізнесменам сон про голубів обіцяє приріст стану.

Бачити його летять уві сні — знак отримання приємних звісток про успіх. Бачити голуба в небі — знак розради в любові. Воркуючі голуби уві сні обіцяють щастя закоханим і щасливий шлюбний союз для одружених. Годувати голубів з рук уві сні — знак великих змін в житті, визнання і пошани. Іноді такий сон вказує на велику прихильність до вас якоїсь людини.

Якщо уві сні ви намагаєтеся закрити голуба в шафі або буфеті, а він вивалюється звідти, то ваші надії на щасливий шлюб з вашим коханим не виправдаються. Матері сон про голуба пророкує отримання звістка від улюбленої дитини. Ловити голубів уві сні — до втрат; вбивати — до розлуки або смерті близького друга. Голуби, що літають над вашим будинком, що сидять біля вікна або на даху, віщують отримання звісток від близьких людей. Двох цілуються голубів бачити уві сні — знак відданості вашого коханого, взаємності, ласки. Побачити горлицю уві сні — знак ніжної прихильності для чоловіків і отримання хороших звісток для жінок.

Сучасний Сонник

Якщо в сновидіннях голуб сів сплячому на плече, то кому-то з його найближчого оточення загрожує серйозне захворювання. Той, хто уві сні побачить птицю на столі, захворіє сам. Хто сидить на дереві голуб сниться до того, що той, хто лежить дуже скоро відчує явний брак спілкування з природою. Вилазку не варто відкладати в довгий ящик. Сниться голуб на куполі церкви — значить, Бог бачить навислі над сновидцем проблеми і допоможе його душі. Сон на вівторок віщує невдале рішення тієї справи, яку давно забирає ваш час і думки. У ніч на середу голуб сниться до швидкого закінчення темної смуги вашому житті. Ви вийдете з неї з найменшими втратами, а також візьмете участь в епохальних події.

Сонник Міллера

Побачити голубів і чути, як вони воркують, — це означає, що в сім’ї пануватиме мир і народяться діти. Дівчині подібний сон передвіщає швидке і радісне подружжя. Сон, в якому голуби є здобиччю для кого-то або ви самі на них полюєте, — ознака того, що жорстокість вашої натури проявиться в ділових відносинах; в той же час сон застерігає від низьких і низинних утіх. Летючі голуби повідомляють, що у вас немає потреби боятися виникнення непорозумінь; крім того, ви можете отримати звісточку від далекого друга. Почути звуки самотнього голуба або побачити мертвого птаха — до бід.

Англійська Сонник

Приснилися голуби — це символ щастя і удачі. Сон про повагу і любов з боку друзів, в будинку спокій і достаток. Велике щастя знайде сновидец і в любові. Закоханому сон з голубом обіцяє пристрасну обопільну любов, одруження на обраниці і тривалий щастя в парі з нею. Милуватися голубами високо в небі — до важливої ​​новини, яка багато що змінить на краще. Почули плач горлиці — значить, на порозі нещастя — смерть одного. Підстрелений голуб теж повідомляє про чиюсь передчасну смерть.

Сонник Фрейда

Такий сон передвіщає неоднозначні відносини з вашим сексуальним партнером. Ви відчуваєте до нього (неї) еротичне бажання і сподіваєтеся на ближчі відносини. Однак він (вона) бачить в вас тільки подругу (друга) і, хоч і дорожить цією прихильністю, на близькість не погоджується. Напір з вашого боку може все зіпсувати, тому краще почекати і не спішити. Час розставить все по своїх місцях, і, якщо вам доведеться задовольнятися лише платонічними відносинами, доведеться з цим змиритися.

Еротичний Сонник

Голуб — символ миру, спокою і сімейного благополуччя. Бачити голубів уві сні або чути їх воркування обіцяє радість і щастя. Дівчині подібний сон передвіщає щасливий шлюб. Летить голуб знаменує звістку від коханої людини. Мертвий голуб означає самотність і розлуку.

Сонник Хассе

Голуби на даху сняться до добрих вістей; літаючі — до радісної новини; вбити — втратите відданого друга; є — в сім’ї виникне привід для тривоги; годувати — зробите добру справу; бачити, як цілуються, — до любовних пестощів.

Сонник Мандрівника

Білий голуб — божий промисел, духовне одкровення, до блага, любові духовної (символ Святого Духа і світу). Сімейним люжям — віщує щастя в любові; Одиноким — вдалий шлюб, заміжжя.

Французький Сонник

Голуб сниться до любові, яку виявлять до вас близькі люди і друзі; сон до розваг і відраді.

Сонник Менегетті

Наснилося голубка — це символ можливості розвитку, яке не веде до чогось серйозного.

Езотеричний Сонник

Білі голуби сняться до виконання надій; сизі — до известиям, листів.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: