Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник голод — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Зголодніти уві сні означає, що ваша винахідливість і пристрасне бажання досягти успіху в житті будуть такими ж сильними, як голод, який ви відчуваєте уві сні. Закоханим сон про голод пророкує довге очікування і подальше здійснення самих райдужних надій. Іноді сон про голод пророкує тривоги і переживання.

Якщо уві сні ви побачите, що голод охопив країну, то протягом усього вашого життя успіх, здоров’я і щастя будуть супроводжувати вас. Бути голодним уві сні і шукати їжу — знак великого клопоту і неприємностей. Знайти їжу уві сні і вгамувати голод — знак великого успіху і щасливого повороту подій. Але якщо уві сні ви так і не знайшли їжі, то вас чекає розорення і безліч неприємностей. Дивіться толокованіе: Їжа.

Сонник Нострадамуса

Сон, в якому ви побачили натовпу тих, хто гине від голоду людей, — поганий знак. Можливо, в майбутньому відбудеться подія, яка матиме незворотні наслідки для людини. Якщо уві сні ви відчуваєте сильний голод — наяву ваша репутація опиниться під загрозою через зайвої уваги до вас представників протилежної статі. Бачити уві сні, як хтось із близьких вам людей гине від голоду, — несподіваний поворот подій. Сон, в якому ви намагаєтеся нагодувати голодуючих, означає прагнення до духовної досконалості. Якщо уві сні вас хтось рятує від голодної смерті — наяву ви отримаєте несподівану підтримку від людини, на чию допомогу не розраховували.

Сонник Міллера

Якщо уві сні ви відчували почуття голоду, то наяву у вас не буде друзів; вам доведеться займатися працею, який не принесе очікуваного результату. Голодували інші — значить, вам загрожує бідність і незадоволеність роботою і оточуючими людьми; в ряді випадків сон повідомляє про хворобу. Уві сні голодували вороги — наяву ви їх обійде в чомусь важливому. Для закоханих сон може означати невдалий шлюб. Якщо уві сні ви вмирали від голоду, то в якійсь справі, яка постала перед вам дуже багатообіцяючим, результати виявляться прямо протилежними очікуваним і розчарують.

Англійська Сонник

Якщо Вам сниться, що Ви дуже голодні, — це означає, що завдяки своєму таланту і працьовитості Ви досягнете багатства і пошани. Закоханому (закоханої) сон віщує, що його кохана (її коханий) відправиться в далеке і довгу подорож до весілля. Бізнесменів чекає добробут, якого вони будуть зобов’язані своєю чесністю. Всім людям цей сон пророкує дружбу, щирість і безкорисливість якої їм судилося пізнати дуже і дуже скоро.

Сонник Фрейда

Якщо ви відчуваєте уві сні почуття голоду, то це символізує ваші сексуальні потреби, які ви хочете вгамувати найвитонченішими і незвичайними способами. Бажання перекусити говорить про вашу готовність до статевого контакту, який зараз вам необхідний.

Еротичний Сонник

Відчувати уві сні голод — неприємний знак. Ви позбудетеся затишку і комфорту в сім’ї, Ваші відносини виявляться під загрозою розриву. Якщо подібний сон побачить закоханий, серйозно налаштований молодий чоловік, значить, на нього чекає нещасливий шлюб з його обраницею.

Сучасний Сонник

Якщо ви уві сні відчули себе голодним — це передвістя безплідною роботи і втрати друзів. Бачити себе вмираючим від голоду означає отримати досить плачевні результати в якійсь справі, раніше здавався багатообіцяючим.

Езотеричний Сонник

Відчувати голод — до благополуччя. Бачити голодних — вам допоможуть розбагатіти, запропонують вигідна справа.

Ісламський Сонник

Втрата майна та грошей або прагнення досягти мети в житті і знайти засоби до життя.

Сонник Мандрівника

Відчувати голод уві сні — енергетичний підйом і досягнення.

Сонник Цветкова

Були голодним — на жаль, ваші справи будуть погані і наяву.

Сонник Хассе

Голод — сон до марних тривог.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: