Сонник господиня, до чого сниться господиня уві сні

До чого сниться господиня? Щоб дати точну розшифровку настільки несподіваного образу, сонник пропонує детально проаналізувати те, що сталося уві сні.

Дерзайте!

Наснилося, що вам довелося бути господинею якогось важливого справи? Можливо, ви дозріли для великої відповідальності або керівній посаді. Сонник наполягає: повірте у власні сили, і випробуйте себе в новій ролі.

Уві сні бути господарем чогось буквально означає, що у вас є всі шанси, щоб отримати гідне життя і високе положення.

Бачити, як господарюють інші — до несподіваних витрат, самій бути справною господинею — до заздрості оточуючих. В ночі мати підсобне господарство означає, що гроші прийдуть з джерела, на який ви не розраховували.

Думка Міллера

Якщо в ночі ви підпорядковувалися чиїмось наказам, то наяву не здатні самостійно приймати рішення і вважаєте за краще жити за вказівкою.

Наснилося, що керуєте великим бізнесом або великою групою людей? Сонник впевнений: ви відмінно розбираєтеся в життєвих цінностях і маєте прекрасні шанси на швидкий успіх.

Чи готові?

Уві сні з’явилася господиня знімного будинку? Готуйтеся до великих змін. Наснилося, що ви віддавали їй гроші? Закрутіть романчик на стороні. Якщо ви посварилися з власницею будинку, то вдосталь повеселитися на відв’язній вечірці.

До чого сниться, що ви дбайлива господиня власного будинку? Прийдешні проблеми будуть вирішені легко і без зволікань. Бачити, що ви не справляєтеся з домашньою роботою — гірше. Сонник вважає, що вам уготовано великий розчарування.

Обережніше!

У нічні пригоди можливо практично все, тому не дивуйтеся, якщо уві сні ви виконували абсолютно несподівану для себе роль в реалі.

До чого сниться, наприклад, що ви господиня величезною ферми? Сонник обіцяє благополуччя, приємне спілкування, прибуток. Бачити багаті угіддя на яких господарюють інші — до зустрічі з приємними людьми.

Наснилося, що ви завели домробітницю, а вона в підсумку стала повноправною господинею і навіть вказувала вам? У ваше життя втрутиться вкрай нахабна особа, яка принесе мусу переживань і неприємностей.

Невдачі або повний успіх?

Наснилося, що ви господиня бізнесу, хоча в реальному світі всього лише його рядовий співробітник? Рада сонника: готуйтеся до невдач і тотальному невдачі.

Уві сні ви стали господинею величезного магазину? Досягнете мети, яка не має нічого спільного з роботою. Сновідеть знайомої людини в цій ролі — до власної заздрості по відношенню до інших.

Інші розшифровки

Крім того:

 • Господиня ресторану — потрапите в веселе, але підступне суспільство.
 • Готелі — щасливий збіг обставин.
 • Будинку розпусти — хвилювання, даремні клопоти.
 • Рабів — фінансові труднощі, прорахунки в справах.
 • Все налагодиться!

  До чого сниться, якщо ви господиня, яка займається плануванням, наприклад, сімейного бюджету? Сонник гарантує появу несподіваних перешкод і труднощів в звичному ритмі життя.

  Якщо ви підписували договори і укладали угоди, будучи власником крупного підприємства, то наяву посварилась з дуже важливою людиною.

  Уві сні наставляти і навчати вести господарство інших? Тлумачення сну виключно позитивне: після важкого періоду ви досягнете незалежності і стабільності.

  Сонник господиня, до чого сниться господиня уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: