Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник господар, до чого сниться господар уві сні

У тлумаченні сновидінь велику роль мають деталі сюжету, стверджують сонники. Ось, наприклад, мрії про господаря будуть трактуватися зовсім по-різному в залежності від того, хто саме уві сні був власником, а так само чому саме він мав. Враховуйте ці нюанси, тлумачачи,, до чого сниться господар.

Сонник Міллера

Наснилося, що у вас є господар? Це ознака того, що ви не компетентні в якихось важливих питаннях, що стосуються безпосередньо ваших обов’язків. Вам необхідна допомога більш обізнаного в цих питаннях людини.

А якщо ви бачите уві сні себе в ролі господаря, на службі в якого знаходиться не один десяток людей, то таке бачення означає непомірне прагнення панувати. Врахуйте, це така ж крайність, як і в попередньому випадку, а крайнощі, як відомо, до добра не доводять, віщає сонник.

Ви — господар тварини: Від підтримки до конфлікту

До чого сниться, що ви господар собаки? Згідно сонником Катерини Великої, такий сюжет може означати необхідність в дружній підтримці. Вам потрібна не допомога близької людини, а саме підтримка — живу участь у вашій долі.

Інше пояснення пропонують сонники, тлумачачи,, до чого сниться померла собака свого господаря. Тут слід розмежувати сюжети: якщо померла собака свого господаря приснилася живий, то це говорить про можливість налагодити похитнулися відносини, загладити конфлікти, а ось якщо бачите собаку мертвої, то слід ретельніше підбирати слова, спілкуючись з домочадцями — є ймовірність скандалу.

Бачили уві сні, що корова втратила пастуха, відбившись від стада? Будьте обачні у витратах, можливі проблеми фінансового характеру.

Рабовласницькі взаємини як символ невпевненості і нерішучості

Новий сонник запевняє: якщо вам приснилося, що у вас є господар, примхи і завдання якого ви виконуєте беззаперечно, то це ознака того, що займати керівну посаду вам не слід, так як ви не зумієте впоратися з обов’язками і не зможете керувати колективом належним чином.

Тлумачення сну, згідно сонником Нострадамуса, про те, що ви маєте на рабстві людини, засмутить: це аж ніяк не милостивий знак, що говорить про ваш всемогутності, наявність у вас раба символізує особисту нерішучість і сором’язливість.

Володіти бізнесом — ознака успіху

Порадують трактування, що пояснюють,, до чого сниться управління великою компанією. Це сигнал про те, що вам не варто переживати про свою компетентність, її у вас більш ніж достатньо: до вас прислухаються навколишні, вам довіряють, ви викликаєте повагу.

Ще можна звернути увагу на такий факт, як спрямованість компанії, господарем якої ви є. Якщо уві сні ви займалися бізнесом, «робили» гроші, то можете розраховувати на успішні вкладення і в реальності. Наснилося, що ви володієте юридичної конторою? Ви зумієте відстояти свої інтереси, якщо виникне така потреба.

Чим ще ви володіли уві сні

Є ще ряд закладів і майнових цінностей, якими уві сні можна володіти. Наприклад, бути володарем:

 • Кафе, ресторану, готелю — до ледарства і веселощів;
 • Шикарного особняка — до розкішного життя;
 • Старого порожнього будинку без господаря — до зміни місця проживання;
 • Золотоносних жив, шахт, заводів — вам буде супроводжувати удача;
 • Картинної галереї, музею, виставки — пора задуматися про духовні цінності.
 • Сонник господар, до чого сниться господар уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: