Сонник грати з собакою, до чого сниться грати з собакою уві сні

Уві сні трапилося грати з собакою? Це вірна ознака того, що наяву відчуєте велику радість. До чого ще сниться цей нехитрий сновідійний сюжет? Сонник освітить все його нюанси.

За Міллеру

Наснилося, що ви грали з доброзичливою і ласкавою собакою? Сонник Міллера гарантує вірних друзів і удачу в справах. Якщо дівчині приснилася симпатична кімнатна собачка, то за нею буде доглядати видатний, але легковажний шанувальник.

Нудьга або спілкування?

До чого сниться, що пощастило грати з собакою? Сонник обіцяє приємні враження від майбутньої зустрічі.

Уві сні дресирувати пса означає, що в реалі зумієте захиститися в незвичайній і навіть екстремальній ситуації.

Бачити, як ви прогулюється з собакою — до довгого, але точно благополучному ходіння по державних інстанцій. Наснилося, що прасуєте собачку? У найближчому майбутньому життя наповниться нудьгою і одноманітністю.

Хтось базікає зайве!

Іноді уві сні грати з собакою не дуже добре. Сонник підозрює, що може захворіти близька людина.

Забава з власної песиком попереджає про неприємності, які ви заробите своїм необдуманим поведінкою.

Сталося загратися з незнайомою дворової собакою? Чутки і плітки розпускають малознайомі вам люди. Гра з чужим породистим псом обіцяє поліпшення фінансового становища і отримання прибутку.

Точно закохаєтесь!

До чого сниться, що довелося грати з маленьким щеням? Сонник обіцяє вам нового, дуже цікавого одного. Це також вірна прикмета того, що ви отримаєте гідного учня або підлеглого.

Наснилося, що ви зустріли дворняжку і почали з нею гратися? Є ймовірність, що повернуть забутий вами борг. Якщо псина лащиться і проявляє дружелюбність, то закохаєтесь в людини, який буде молодший за вас.

Бачити багато цуценят і гратися з ними означає, що ви потрапите в суспільство молодих людей або дітей і будете їх виховувати.

Отримайте допомогу!

Уві сні довелося грати з собакою білого забарвлення? Наяву можете розраховувати на безкорисливу допомогу друга. Іноді сновидіння обіцяє радісну зустріч з давнім приятелем.

Бачити забави з білою собакою уві сні — до успішного ходу справ, для жінки це ознака швидкого весілля.

Розкриєте злісний умисел!

До чого сниться, що ви грали з чорної собачкою? На жаль, вам доведеться розчаруватися в близького друга. Сонник передбачає зраду, зраду і прийдешній конфлікт інтересів.

У деяких випадках тлумачення сну більш позитивне. Так образ чорної собаки обіцяє, що ви розкриєте чийсь злий умисел або неприємну таємницю.

Трактування нюансів

Уві сні довелося грати з собакою? Для більш точної розшифровки сонник радить пригадати її породу або особливості зовнішнього вигляду.

 • Болонка — дружня допомога.
 • Хорт — переїзд, зміна роботи.
 • Гончак — образа, ворожі інтриги.
 • Бульдог — успіх після помилок.
 • Дог — довгоочікувана зустріч, переговори.
 • Мопс — домашні клопоти.
 • Вівчарка — необхідно захистити інших.
 • Пудель — впливовий покровитель.
 • Придивіться!

  Наснилася ціла собача зграя, яка намагається з вами загравати? Це відображення життєвої суєти, яка перешкоджає духовному розвитку.

  Якщо довелося грати з собакою, і вона в пориві гризнула, то наяву постарайтеся відмовитися від роботи, хоча вона і здасться дуже важливою.

  Сонник грати з собакою, до чого сниться грати з собакою уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: