Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник голка, до чого сниться голка уві сні

Голка уві сні має безліч тлумачень. У всіх культурах з нею пов’язані якісь прикмети. З гострим інструментом лікаря і кравця у кожного народу пов’язано стільки обрядів, забобонів — не дивно, що сонники по-різному трактують,, до чого сниться цей популярний символ.

А хто сновидец?

Коли тлумачення сонників суперечливі, слід шукати ті, які по духу ближче сновидцу. У строкатій палітрі трактувань кожен відразу побачить те, що відображає його власні тривоги. Багато філософські вчення також мають особливе уявлення про цей образ.

В Ісламському сонник голка — втілення образу дружини. Все, що відбувається, трактується в цьому ключі. За Циганського — бачити уві сні голку означає, що сновидіння будуть дошкуляти плітки і чутки. За Українському: якщо вона наснилася дівчині, та зустріне свою любов.

Визнані тлумачі сновидінь, у відповідності зі своїми навчаннями, також розходяться в думці. За сонником Нострадамуса, голка уособлює укол по самолюбству і виношування підступних планів помсти, аж до чаклунства, а для людей, далеких від езотерики — наполеглива праця в ім’я відновлення справедливості.

Сонник Міс Хассе, пояснює: якщо приснилася голка, то очікує успіх у бізнесі. Для Фрейда це фалічний символ, уособлення еротичних передчуттів. Тлумачення сонника Міллера пов’язують знак з відчуттям болю, образи, тривог, застерігають від порожніх чвар, самотності і закликають дбати про добробут, яке ось-ось прийде в занепад. Іржава голка — символ прикрощів і каяття.

Шиття

Як говориться в китайському сонник Чжоу-Гуна, взяв в руки голку і нитку — всі справи підуть на лад, тільки сновидіння з чорною ниткою викликають занепокоєння і печаль. Приснилася голка з довгою ниткою — вона вказує, що шлях до успіху буде довгий, а з короткою — що сновидець стрімко йде до мети. За Ісламському сонником бачити її уві сні з просмикнутої ниткою означає, що все, що розпалися справи будуть приведені в гармонію.

Займатися уві сні шиттям відображає прагнення перетворити дійсність, надати своєму існуванню нові форми. Настав момент зайнятися творчістю.

Сама по собі швейна голка уособлює загрозу матеріальному достатку й небезпека зради з боку друзів, але шити нею означає подолання перешкод, відновлення близьких відносин, дружби і справедливості. Наяву сновидец прийде до цього через працьовитість, творення.

Тлумачення різняться в залежності від того, кому сниться шиття — чоловікові або жінці. Чоловікові це передрікає самотність, а жінці — набуття близького друга.

До чого сниться голка за сонником Фрейда, для якого це — фалічний символ? Пришивати нею щось означає прагнення до численних сексуальних зв’язків, вишивати великий, «циганської» — некеровані інстинкти приведуть людину на межу патології.

Труднощі в шиття

Тлумачення, до чого сняться труднощі в шиття, говорять про складнощі у виконанні намічених цілей.

Ісламський сонник стверджує: якщо уві сні голка зламалася і випала з рук, діяльність людини зустріне перешкоди, плани будуть зруйновані. А якщо наснилося, що важко вставляти нитку в вушко, значить, дружина проявить непокору.

Вколотися за шиттям передрікає випробувати наяву образу, по езотеричних сонником — небезпека отримати травму в аварії. По Фрейду це відображає прагнення до стрімким сексуальних зв’язків. Якщо трапилося ненароком колоти когось уві сні — треба запам’ятати, хто це був, найближчим часом цю людину вдасться порадувати. Якщо приснилося, що інші швачки вкололи сновидіння, треба бути напоготові, вести себе обережно, інакше можна накликати неприємностей.

Розсипані голки

Побачити уві сні багато розсипаних голок — віщує зіткнутися з інтригами і підступністю, а по сонником Фрейда — відображає прагнення до сексуальних оргій.

Збирати розсипані голки — до уколу в серце, чекайте зради від друга або коханої. Якщо вони наснилися в ліжку, і довелося витягувати їх з постільної білизни — очікує біль і страждання в інтимних відносинах.

До чого сниться втратити голку: знайти в реальності прекрасних друзів, заслужити їх визнання. Шукати і не знаходити — до безпідставним тривогам, знайти — взяти участь в нікчемні суперечці. Також вважається, що знайдена голка — до нових знайомств.

Голки в тілі

Людині, якій наснилися голки в тілі, треба задуматися про свій емоційний стан, звернутися до близьких за допомогою — на їх розуміння можна розраховувати. Стирчать в голові або в оці кажуть про загрозу престижу і соціального статусу, в руці — про труднощі в справах.

До чого сниться встромляти їх в себе — це передвістя того, що з’явиться хтось, готовий до самопожертви в ім’я загального блага. По Фрейду, уві сні встромляти їх в щось, означає схильність до садизму, жорстокому сексу. Якщо приснилися увіткнені в руку — викличете у хтось невдоволення.

Виймати голки — означає подолати чужий вплив. Витягати з ніг — людини намагаються вижити зі служби чи з дому, але він зуміє стати проти цього. За сонником Нострадамуса, виймати їх уві сні з серця людини, віщує вчинення великого наукового відкриття.

Знайти голку в їжі і проковтнути її означає наведення псування. Втім, для менш забобонних, голка в роті — передвістя сімейної драми, а проковтнути голку — до хвороби серця.

Медичні процедури

До чого сняться маніпуляції з медичними голками? Якщо уві сні проходите процедуру голковколювання, в реальності володієте величезними можливостями і вважаєте, що люди занадто легковірні. Коли сплячий виступає в ролі лікаря і робить голковколювання комусь, значить, йому відомо щось дуже важливе для оточуючих.

До чого сниться шприц? Якщо приснилося, що вводять ліки в вену, це передвіщає хворобу і швидке одужання. Якщо людина уві сні відчайдушно чинить опір уколу, значить, близькі люди розбудять в ньому совість, йому доведеться нести відповідальність за негарні вчинки. Інша річ, до чого сниться, якщо людина колов сам себе — ніщо не змусить його покаятися.

Також бачити уві сні голку під шкірою або в вені — знак того, що хтось намагається нав’язати свою думку, вселити якусь інформацію. Нікому не треба дозволяти маніпулювати собою.

Сонник голка, до чого сниться голка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: