Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник горобина, до чого сниться горобина уві сні

Горобина — символ дуже суперечливий. Сни з нею можуть обіцяти, як самотність і смуток, так і спокій і задоволення. Як і в більшості випадків, все залежить від деталей сновидіння. Зривати горобину уві сні — до життєвих труднощів і випробувань, а ось гуляти по горобинової гаю — до вірних друзів і партнерів. Давайте розберемося на прикладах,, до чого сниться горобина, а допоможуть нам, як завжди, сонники.

Тлумачення сонника Міллера

Уві сні ви бачите, як гнутися гілки рябінкі — дуже скоро ви можете виграти велику суму грошей або отримати хороший спадок. А ось сон, в якому ви п’єте гірку ягідну настоянку, є попередженням того, що вам варто уникати необдуманих вчинків, інакше пошкодуєте про скоєне.

Збирати врожай — до сліз і засмучення

Сниться, що ви збираєте плоди горобини — будьте готові до серйозних життєвих випробувань.

Зривати ягоди чорноплідної аронії — вас чекає низка неприємностей, які будуть слідувати один за одним тривалий час, засмучує Місячний сонник.

Бачити на дереві великі стиглі грона і не мати можливості їх зірвати — у важкий період ваш друг захоче вам допомогти, але в останній момент все може змінитися.

Наснилося, що ви спостерігаєте за тим, як птиці скльовують яскраві червоні ягідки — до нещасної любові або зради одного.

Є ягоди горобини — гряде пора економії

Є уві сні горобину — до матеріальних труднощів, попереджає сонник міс Хассе. Слід навчитися економити.

Готувати щось з ягід чорноплідної аронії — до великих клопотів і не менш великих витрат. Вирішіть, що вам необхідно найбільше, а покупку решти відкладіть на час.

Наснилося, що ви п’єте горобинову наливку — наяву зробите щось таке, про що потім пошкодуєте. Не поспішайте приймати рішень.

Варити кисіль або варення з червоних ягідок і є його з булкою або з печивом — витративши сьогодні на непотрібну річ, завтра ви можете залишитися без необхідного, попереджає Жіночий сонник.

Садити або рубати горобину — вас чекає і радість, і печаль

Сниться, що ви садите кущі аронії — тлумачення сну таке: вас чекає радість, але в тому випадку, якщо ви прислухаєтеся до порад мудрого людини.

Наснилося, що ви зрубали горобину або зламали багато гілок, залишивши на дереві пару-трійку сучків — наяву вам доведеться зіткнутися з безліччю проблем, які вимагатимуть негайного вирішення.

Зрізаний пилкою під самий корінь чагарник — символ краху надій, пророкує Слов’янський сонник.

Бачити уві сні, що ви посадили цілий гай ягідних кущів — до вірним і відданим друзям, а так само до надійних ділових партнерів.

Горобина як прикраса або Займіться вирішенням проблем

Бачити на собі намисто з горобини — значення сновидіння може варіювати: намистинки червоного кольору — ви зумієте вирішити свої проблеми легко і просто, чорного — щоб впоратися з неприємностями доведеться постаратися.

Сниться Горобиновий вінок — подібне сновидіння обіцяє сплячому знайомство з впливовою людиною, який допоможе в скрутну хвилину.

Приснився букет жовтих листя в поєднанні з яскраво-червоними гронами горобини — це знак того, що в даний період вам не страшні ніякі труднощі. Все у вас буде йти так, ка ви того хочете, радує Сучасний сонник.

Сонник горобина, до чого сниться горобина уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: