Сонник горобина, до чого сниться горобина уві сні

Горобина — символ дуже суперечливий. Сни з нею можуть обіцяти, як самотність і смуток, так і спокій і задоволення. Як і в більшості випадків, все залежить від деталей сновидіння. Зривати горобину уві сні — до життєвих труднощів і випробувань, а ось гуляти по горобинової гаю — до вірних друзів і партнерів. Давайте розберемося на прикладах,, до чого сниться горобина, а допоможуть нам, як завжди, сонники.

Тлумачення сонника Міллера

Уві сні ви бачите, як гнутися гілки рябінкі — дуже скоро ви можете виграти велику суму грошей або отримати хороший спадок. А ось сон, в якому ви п’єте гірку ягідну настоянку, є попередженням того, що вам варто уникати необдуманих вчинків, інакше пошкодуєте про скоєне.

Збирати врожай — до сліз і засмучення

Сниться, що ви збираєте плоди горобини — будьте готові до серйозних життєвих випробувань.

Зривати ягоди чорноплідної аронії — вас чекає низка неприємностей, які будуть слідувати один за одним тривалий час, засмучує Місячний сонник.

Бачити на дереві великі стиглі грона і не мати можливості їх зірвати — у важкий період ваш друг захоче вам допомогти, але в останній момент все може змінитися.

Наснилося, що ви спостерігаєте за тим, як птиці скльовують яскраві червоні ягідки — до нещасної любові або зради одного.

Є ягоди горобини — гряде пора економії

Є уві сні горобину — до матеріальних труднощів, попереджає сонник міс Хассе. Слід навчитися економити.

Готувати щось з ягід чорноплідної аронії — до великих клопотів і не менш великих витрат. Вирішіть, що вам необхідно найбільше, а покупку решти відкладіть на час.

Наснилося, що ви п’єте горобинову наливку — наяву зробите щось таке, про що потім пошкодуєте. Не поспішайте приймати рішень.

Варити кисіль або варення з червоних ягідок і є його з булкою або з печивом — витративши сьогодні на непотрібну річ, завтра ви можете залишитися без необхідного, попереджає Жіночий сонник.

Садити або рубати горобину — вас чекає і радість, і печаль

Сниться, що ви садите кущі аронії — тлумачення сну таке: вас чекає радість, але в тому випадку, якщо ви прислухаєтеся до порад мудрого людини.

Наснилося, що ви зрубали горобину або зламали багато гілок, залишивши на дереві пару-трійку сучків — наяву вам доведеться зіткнутися з безліччю проблем, які вимагатимуть негайного вирішення.

Зрізаний пилкою під самий корінь чагарник — символ краху надій, пророкує Слов’янський сонник.

Бачити уві сні, що ви посадили цілий гай ягідних кущів — до вірним і відданим друзям, а так само до надійних ділових партнерів.

Горобина як прикраса або Займіться вирішенням проблем

Бачити на собі намисто з горобини — значення сновидіння може варіювати: намистинки червоного кольору — ви зумієте вирішити свої проблеми легко і просто, чорного — щоб впоратися з неприємностями доведеться постаратися.

Сниться Горобиновий вінок — подібне сновидіння обіцяє сплячому знайомство з впливовою людиною, який допоможе в скрутну хвилину.

Приснився букет жовтих листя в поєднанні з яскраво-червоними гронами горобини — це знак того, що в даний період вам не страшні ніякі труднощі. Все у вас буде йти так, ка ви того хочете, радує Сучасний сонник.

Сонник горобина, до чого сниться горобина уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: