Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник горить волосся, до чого сниться горить волосся уві сні

Згідно з тлумаченням сонників побачити уві сні, що горить волосся, віщує прибуток і успіх. Тлумачачи,, до чого сниться подібний образ, важливо розібратися в своїх відчуттях і пригадати дії, які провокували пожежа.

Так, на думку деяких сонників, довге волосся уві сні, передбачають швидку дорогу, якщо ж вони оповиті вогнем, значить, планована поїздка несподівано зірветься або відкластися на невизначений час.

Власна шевелюра

Бачити уві сні як горить волосся на голові, трактується сонником високим емоційним напруженням, в якому наяву знаходиться сновидец. В цьому випадку, приснилися палаючі пасма символізують утримувані емоції, які намагається контролювати спляча людина. Можливо, з’ясувавши причину свого роздратування і локалізувавши проблему, Ви досягнете прогресу на службі або в особистих справах.

Для людей, які люблять спілкування, сонник пояснює, до чого сниться, що горить волосся на голові, перспективою бути викритим в нечесному вчинку або обговоренні близьких людей. В результаті чого Ви втратите репутацію і повагу оточуючих.

Чоловікам, зайнятим бізнесом, який наснився образ радить розраховувати тільки на власні сили, не перекладаючи відповідальність на ділових партнерів або близьких людей.

Чужі пасма

Бачити уві сні, що у знайомого горить волосся на голові — до несподіваного конфлікту або зіткнення характерів. Якщо це колега — чекайте непримиренного настрою опонента по роботі.

Для жінки, бачити свого чоловіка з палаючої шевелюрою, передрікає появу сімейних чвар через гарячої натури обранця. У деяких випадках приснилося сновидіння обіцяє розборки через ревнощі другої половинки. Щоб уникнути подібних чвар, сонник радить вести себе більш стримано з протилежною статтю.

Чоловікові, то,, до чого сниться побачити уві сні свою кохану з палаючими пасмами, пояснюється підсвідомим невдоволенням жінки їх взаємовідносинами. Швидше за все, Ви приділяєте недостатньо часу для спілкування з обраницею, що незабаром може привести до відвертої зради.

На тілі

Бачити уві сні палаючі волосинки на тілі, пророкує сонником Мандрівника, нерозумні вчинки, пристрасні пориви, поспішні висновки. Так, палаючі волосся на руках, свідчать про нерозумному розподілі доходів, що призведе до разючої втрати прибутку.

Чоловікові приснилося, що волоски на спині палахкотять вогнем, згідно сонником, відображає перспективу знайомства з цікавою молодою особою, яка в подальшому стане надійним союзником у шлюбі і сімейних відносинах.

Палаючі волосинки на ногах вважаються передвісником ділових відносин з заможним особою, за вказівкою якого доведеться вирішувати безліч питань. Жінці подібне бачення вказує на взаємини з владною людиною, який буде змушувати її «ходити по струнці».

Оповиті вогнем вії обіцяють перспективу залишитися в невіданні, через свого химерного і нетерпимого характеру. Те,, до чого сниться спостерігати, як горить волосся в носі, обіцяє можливість втілити в життя свої незвичайні та креативні ідеї.

Сонник горить волосся, до чого сниться горить волосся уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: