Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник гори в снігу, до чого сниться гори в снігу уві сні

Якщо вам приснилися гори в снігу, то приготуйтеся до того, що перед вами постане важке завдання, впоратися з якою можна тільки згуртованою командою однодумців. Наскільки вигідним виявиться ця справа, і чим ви ризикуєте в разі невдачі, підкажуть деталі побаченого уві сні сюжету. Вам потрібно пригадати все, як можна точніше, і звернутися за підказкою до сонником, до чого ж сняться подібні мрії.

Сонник Міллера

Тлумачачи, до чого сняться гори в снігу, Густав Міллер рекомендував запам’ятовувати подробиці свій мрії. Якщо ви просто бачили засніжені вершини здалеку, то такі бачення означають вдалий збіг обставин.

Уві сні ви піднімалися на крижану гору? Уточніть, вам це вдалося? Так, підкорення вершини означає успіх, може менш помітне, ніж у інших, але, зате дуже важливий для вас. Піднятися нагору не вийшло — відкладіть на потім свої плани.

Що ви робили в горах

Якщо уві сні ви бачите себе на гірському хребті, вкритому «сніжною шапкою», то пригадайте, що саме ви там робили. Сонники, виходячи з цього, дадуть вам точне тлумачення сну:

 • Підкорювати гори в снігу — до труднощів на шляху до мети;
 • Спускатися уві сні по сніжному схилу — до позбавлення від комплексів і страхів;
 • Наснилося, що ви живете на вершині скелі — вас чекає успіх і процвітання;
 • Бачити, що ви падаєте з обриву — до невдач і проблем.
 • Гірськолижний курорт, як провісник задоволення

  До чого сняться гори в снігу, на схилах яких розташовані траси для катання на лижах, підкаже сонник Цвєткова: ви заслужили відпочинок довгим і наполегливою працею. Кататися уві сні на лижах або санках з дитячої гірки, обладнаної на сніжному схилі — символ подолання труднощів. Скотилися з гірки успішно — вам нічого не буде перешкоджати; випали з санок і покотилися з гірки стрімголов — доведеться «попітніти».

  А ось, якщо наснилися гори в снігу, з’їхавши з однією з яких ви потрапили прямо в море, то вас чекає неймовірна і захоплююча подорож. Але за умови, що море було теплим і ласкавим, пророкує сонник пастора Лоффа.

  Заблукати в горах — знак невпевненості в собі

  До чого сниться мрія, в якій ви йдете по гірській гряді, покритої заметами, не розбираючи дороги, пояснить Весняний сонник. Ви не впевнені в тому, що ваші дії, щодо якогось важливого події, вірні. Ви сумніваєтеся в успіху.

  Наснилося, що ви заблукали в горах вкритих льодовиками і йдете вниз в пошуках дороги, орієнтуючись на зірки — ознака того, що для досягнення мети вам необхідна чиясь підтримка і заступництво. Ви боїтеся приймати рішення самостійно.

  Підкорення висот, або Не дозволяйте амбіціям брати верх

  До чого сниться багато гір в снігу, кожну з яких ви мрієте підкорити? Це говорить про ваших невгамовних амбіції, підказує сонник Нострадамуса.

  А якщо уві сні ви задумали зійти на найвищу скелю, але їх так багато, що ви не знаєте, на який зупинити свій вибір, то це символізує ваше невміння контролювати свої емоції і бажання. Пам’ятайте, це якість рідко доводить до добра, приносячи, в основному, лише складності в спілкуванні.

  Сонник гори в снігу, до чого сниться гори в снігу уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: