Сонник горщик, до чого сниться горщик уві сні

Щоб розібратися, до чого сниться горщик, необхідно врахувати безліч нюансів. Адже уві сні цей предмет може мати різне призначення, стан або зовнішні відмінності. Крім того, важливі власні дії і навіть відчуття. Сонник допоможе грамотно інтерпретувати розглянутий образ.

Настанови Міллера

До речі, сонник Міллера стверджує: якщо уві сні з’явився горщик, якого у вас ніколи не було в реальності, то незабаром доведеться приймати незваного гостя або займатися незвичною роботою.

Як правильно тлумачити?

До чого сниться квітковий горщик? Ймовірно, ви сумуєте за домашнім затишком і близьким людям. Квітковий горщик іноді символізує почуття, які доводиться приховувати.

Поливати кімнатні насадження буквально означає уві сні вирощувати надію або якесь справа. Приснився посудину з землею? Сонник обіцяє достаток і загальне благополуччя.

Ще краще бачити виріб з землею і з рослинами. Вам невимовно пощастить в грі або лотереї, або ви купите щось цінне. Приснився горщик з кімнатними квітами? Подальше тлумачення сну залежить від виду і стану рослини.

Все налагодиться!

До чого сниться, якщо довелося садити в горщик квіти? Це символ нових відносин і справ, які безпосередньо пов’язані з продовженням роду. Уві сні пощастило садити квіткові відростки? Сонник обіцяє підйом ділової активності та удачу.

Здоровому сновидцу садити квіти — до довгої і безбідного життя, хворому — до чудесного зцілення. Якщо жінці пощастило посадити квіти герані, то вона завагітніє.

Вас використовують!

До чого сниться, якщо трапилося пересаджувати рослини в більший за розміром горщик? Наяву отримаєте прибуток з вкрай несподіваного джерела.

Якщо уві сні ви примудрилися посадити витка або дуже дивне рослина, то будьте обережні: сонник впевнений, що з вас буквально смокчуть гроші або енергію.

Біда чи щастя?

Приснився зовсім розбитий глиняний горщик? Власна легковажність доведе до біди.

Бачити вже розбитий предмет погано. У мріях він символізує переляк і початок поганого періоду. Але якщо ви особисто примудрилися розбити його, то сонник переконаний: вас відвідає удача і натхнення.

Уві сні гримнули посудину навмисно, то чекайте великого щастя. Якщо ж довелося випадково її розбити, то прийдешнє знайомство буде мати незвичайне продовження.

Розбився чи ні?

До чого сниться, якщо ви упустили предмет, і він розбився вщент? На жаль, сонник пророкує розставання з дорогим серцю людиною.

Але якщо предмет, що впав залишився цілий, то якась мета буде досягнута тільки шляхом додатка максимальних зусиль.

Будьте уважні!

Приснився дитячий горщик? Потрапите в дурну ситуацію і станете посміховиськом для оточуючих.

Одночасно дитячий горщик натякає, що ви маєте можливість влаштувати своє майбутнє або повністю задовольнити свої запити.

Розберіться негайно!

До чого сниться, що трапилося садити когось на дитячий горщик? Сонник пророкує призначення на керівну посаду.

Бачити, як незнайомий дитина сидить уві сні на горщику, означає, що ви стурбовані пошуками грошей або роботи.

Якщо ж приснився в подібній ситуації власний син або дочка, то вам необхідно розібратися з проблемами, які необхідно було вирішити ще дуже давно.

Гроші або скупість?

До чого в ночі з’являється горщик з калом? Для досягнення мети вам слід використовувати наявний досвід. Приснився горщик, повний какашек? Готуйтеся несподівано отримати гроші.

Сонник нагадує, іноді нічна ваза з екскрементами може символізувати скупість і жадібність. Абсолютно порожній виріб натякає на близьку бідність.

До чого сниться туалетний горщик з сечею? Уві сні це не дуже хороший знак, він обіцяє хвороби, неприємності, нападки оточуючих і зіткнення зі Злом.

Що робили?

На завершення сонник пропонує пригадати власні дії зі сновідних горщиком.

 • Писати в нічну вазу — злість, втрати.
 • Какати в неї — звільнення від тривог, відповідальності, великі витрати.
 • Очищати горщик з гівном — прибуток.
 • Вибирати новий виріб — не поспішайте робити вибір, відмовтеся від спокуси.
 • Купувати — клопоти, турботи.
 • Отримувати в подарунок — поповнення в родині, надбавка до фінансів.
 • Ліпити глиняний — знайомство з майбутнім чоловіком / дружиною.
 • Обпалювати — відновлення старовинного знайомства.
 • Приснився великий горщик золотих монет? Чекайте фантастичну удачу або несподівану підтримку з боку дуже впливової особи. Горщик з гарячою кашею обіцяє уві сні відмінне здоров’я, благополуччя і достаток життям.

  Сонник горщик, до чого сниться горщик уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: