Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник гори до чого сняться гори уві сні

Кожне сновидіння завжди щось означає. В сонник можна знайти, що віщує той чи інший сюжет. Хочете дізнатися, до чого сняться гори? Взагалі, побачити вершини уві сні, означає, що в справах можуть виникнути деякі перешкоди. Але щоб якомога точніше розшифрувати побачене, необхідно згадати більше деталей і дрібниць.

Підніматися вгору

Підніматися в гору — відмінний знак. Якщо приснилося подібне, це означає, що ви впевнено наближаєтеся до поставленої мети.

Підійматися на гору в своєму сновидінні, значить, що незабаром реалізується заповітна мрія. Універсальний сонник повідомляє, що навіть можливе зростання на робочому місці.

Лізти уві сні на гору віщує просування вперед. Можливо, просунетеся по кар’єрних сходах, а, може, підійдете ближче до заповітної мрії.

До чого сниться подібне, роз’яснює і Жіночий тлумач. Йти в гору або лізти — до підвищення на посаді. Жіночий сонник стверджує, що можна очікувати швидкого кар’єрного росту.

Сон, в якому ви їсте на пагорб, віщує поліпшення матеріального становища. Причому чим швидше ви рухалися, тим оперативніше займете бажану посаду.

Якщо приснилося, що ви піднімаєтеся на круту піднесеність, то в житті перед собою поставили важку задачу. До чого сниться таке? Сучасний сонник попереджає — готуйтеся до серйозних труднощів.

Бігти уві сні в гору — до спроб піднятися вгору по кар’єрних сходах. Якщо зумієте пройти через труднощі, то вже скоро досягнете успіху.

Спускатися вниз

Спускатися з гори з легкістю, означає, що в найближчому майбутньому зважаться невирішені справи. Також цей сон — передвісник удачі і виграшу. Сучасний сонник обіцяє кінець нелегкого періоду в житті.

Котитися з пагорба, та ще й з перешкодами — недобрий знак. Можливо звільнення з роботи або банкрутство.

Наснилося, що падаєте з височини? Можливо, ви думали, що надто легко зможете домогтися якоїсь мети. Але це не так. Швидше за все, не вдасться домогтися бажаного ще тривалий час.

До чого сниться котитися вниз по схилу, роз’яснює і Гришина. Скотилися уві сні з височини? Чекайте несприятливих і несподіваних поворотів в справах. Будьте уважні, можливо, це віщий сон.

Зверніть увагу на сюжет, в якому відбувається гірський спуск з вашою участю. Таке сновидіння підказує, що людина себе недооцінюєте. Також попереджає про появу страху.

Засніжені гори

Наснилося сніжна висота — до успіху. Сонник Странніков стверджує, що оточуючі зможуть оцінити вас по достоїнству.

Якщо сниться сніг в горах, то будьте готові до невеликих труднощів. Буде не так просто досягти поставленої мети. Проявіть наполегливість і терпіння.

Сновидіння, в якому привиділася крижана гора, підказує, що необхідно змінити свої погляди. Сонник Езопа передбачає, що, найімовірніше, у вашому житті занадто багато обману і брехні.

Різні тлумачення

Сон, в якому ви спостерігаєте вершину, символізує високий енергетичний підйом. Вершина гори означає вирішення важливих питань.

Ванга вважає, що якщо наснилися гори, то у важкий момент вам неодмінно допоможуть. Також сюжет пророкує захист від негараздів. Якась впливова особистість стане з якихось причин надавати серйозну підтримку і всіляко.

Висока гора обіцяє важка праця і нелегкі завдання. Якщо ж людина забрався на самий верх, то чекайте оперативного вирішення проблем.

Якщо сниться, що стоїте на горі — це ознака міцного положення в суспільстві. Навколишні люди будуть ставитися з повагою. Ви можете стати дуже популярною персоною завдяки своїм заслугам.

Сон, в якому привиділася гора піску, віщує про гіркому розчаруванні і сильною образі. Сонник XXI Століття попереджає — будьте уважні!

Приснилися зелені гори говорять про височини почуттів. Ймовірно, в житті ви шукаєте свій ідеал. Також такий сюжет говорить про те, що людина багато сил приділяє саморозвитку.

Сонник гори до чого сняться гори уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: