Сонник горобець, до чого сниться горобець уві сні

Воробей — пташка маленька, але спритна. З горобцем пов’язано багато прикмет і повір’їв, як хороших, так і поганих. Його не можна вбивати, тримати вдома в клітці, погано побачити вбитого горобця на дорозі. Але разом з цим, горобця вважають, як це не дивно, символом шлюбу і сімейного життя. Є багато ворожінь і повір’їв, пов’язаних з цією маленькою птахою. А ще, крім народних прикмет, горобця можна побачити уві сні. До чого сниться ця пташка, що віщує вона тому, хто, як трактувати такі сни знають сонники! Давайте познайомимося і ми з тим, що віщує нам ця маленька сіра пташка, запорхнувшая в наше сновидіння!

Життєдіяльність горобчика

Приснився горобець, що залетів у вікно — в спілкуванні з оточуючими буде панувати мир і гармонія — так трактує сонник Міллера поява горобця уві сні.

Сниться Воробьішко, стрибає з гілки на гілку і голосно при цьому цвірінькають — ви занадто багато говорите зайвого. Візьміть приказку «Слово — не горобець…» за правило, це допоможе вам уникнути неприємностей.

Якщо уві сні горобчик залетів у будинок — чекайте в гості гучну і веселу компанію, обіцяє сонник Ванги.

Бачити уві сні пташку, яка купається в калюжі — хороший знак, який обіцяє вам успіх на роботі.

Наснилося, що маленький горобчик сидить у вас в руках — до вас в життя увійде любов і щастя. Мертвий горобчик в долонях — навпаки, до розставання.

Сниться зграйка горобців, які сидять на гілці, нахохлившись — в реальному житті вам належить зіткнутися з клопотами і проблемами.

Бачити в сновидінні, що пташеня залетів в будинок і сів на голову — до невеликого романтичного побачення.

Наснилося, що ви спостерігаєте за тим, як горобчик годує своїх пташенят — до благодійності та меценатства. Зараз у вас такий період в житті, коли можна і потрібно підтримувати тих, хто щось вміє, але не може сам з цим впорається. Допоможіть іншим, вам це зарахується.

Друзі та вороги пернатого

Бачити уві сні, як воробьyoнка переслідує ворона — заздрісники і не приятелі замислили проти вас якісь капості і плетуть інтриги, попереджає сонник Міллера.

Наснилося, що ви тримаєте пташеняти в руках і намагаєтеся покласти його в гніздо — можливо, у вас буде поповнення в сімействі.

Побачили, що кішка принесла в будинок мертвого горобця — вас чекають неприємності і печалі, пов’язані з домашніми проблемами.

Бачити уві сні, що до вас у вікно впурхнула Воробьішко, який замерзає на вулиці, щоб зігрітися — комусь із ваших друзів знадобиться ваша допомога, підтримка або рада.

Сниться, що горобчик кружляє у вас в кімнаті під стелею, рятуючись від кішки — в найближчі дні, вам доведеться дати притулок у себе вдома когось із друзів.

Годувати птицю в сновидіннях — до втрати або розтраті грошей. Незважаючи на те, що витрати будуть невеликі, краще в найближчі дні проконтролювати свої витрати.

А ти спробуй, догони…

Сниться, що ви ганяєтеся за залетів у будинок горобцем — до випадкової зустрічі. Залежно від результату гонки можна визначити, яка це буде зустріч: зловили пташку — зустріч обіцяє радість і веселощі, полетів Воробьішко — неприємна.

Побачити, що дві птахи ганяються один за одним — до знайомства з людиною, який в майбутньому стане вам дуже дорогий. Можливо, кращим другом або партнером по шлюбу. Не уникайте випадкових знайомств найближчим часом, радить сонник.

Горобчик залетів в будинок з їжею в дзьобі, відлітаючи від більших птахів — до прибутку і достатку, пророкує сонник.

Спіймати уві сні горобця і тримати його в руках — до здійснення бажань, радує сонник.

Приснився мертвий горобець, який не встиг відлетіти від хижака — вашим планам не судилося збутися в найближчі дні. Наберіться терпіння і чекайте, все налагодиться дуже скоро, обіцяє сонник.

Сонник горобець, до чого сниться горобець уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: