Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник горіхи — до чого сняться?

Сонник Ванги

Горіхи, які фігурують у сні, найчастіше символізують гарний настрій, міцне здоров’я, стабільність. Виняток становлять лише сновидіння, в яких сновидець проявляє неповагу до цих дарів природи: навмисно викидає, топче або знищує будь-яким іншим способом.

Все, до чого сняться волоські горіхи, так чи інакше пов’язане з переговорами. Результат залежить лише від вашого вміння їх вести. Можливо, вам доведеться домагатися прихильності вищої посади, звертатися за допомогою в різні інстанції або ж влаштовувати особисте життя. Самі розумієте, без красномовства тут не обійтися.

До чого сняться кедрові горіхи, здогадається кожен, кому хоч раз доводилося добувати їх дрібні ядерця з непоступливого шкаралупи: в найближчий період вам нічого не дістанеться просто так. Зовсім інша справа, якщо горіхи потрапили до вас вже в очищеному вигляді: в такому випадку вас чекає невимовне фінансовий успіх.

Фундук уві сні пояснюється погодою в будинку, яка виявиться на рідкість сприятливою. Вас чекає тривалий період насолоди затишком і теплом домашнього вогнища. Побачене віщує безліч обновок, які довго будуть радувати вас.

Побачили горіхи арахіс — отримаєте несподівану пропозицію. Можлива навіть фінансова допомога звідти, звідки зовсім не чекали. Не дивуйтеся, якщо майже незнайомий чоловік найближчим часом запропонує вам трохи підзаробити або зробити вигідну угоду.

Сновидінню, якому пощастило бачити уві сні лісові горіхи, належить швидке позбавлення від неприємностей. Правда, не одним махом, а крок за кроком. Проте, те, що в даний момент сновидцу представляється глобальної і нерозв’язною проблемою, поступово зійде нанівець.

Сімейний Сонник

Взагалі, горіхи уві сні бачити — до прибутку або виграшу. Але отримана вигода не так обрадує вас, як вам хотілося б, так як є якесь сумна обставина, яке засмутить вас. Мигдальні горіхи є уві сні — знак багатства, яке ви наживете своєю працею, долаючи при цьому складні перешкоди. Фундук уві сні обіцяє сімейне благополуччя. Розсипати горіхи уві сні — до втрат або ненавмисним збитків. Купувати їх або брати від когось уві сні — знак потреби або втрати. Збирати горіхи уві сні — знак того, що вам слід навести порядок в своїх справах. Іноді такий сон пророкує фінансових проблемах. Трясти горіхове дерево уві сні означає, що ви будете втягнуті в ризиковану справу. Смажені горіхи є уві сні — до змін в справах.

Колоти горіхи уві сні — знак прикрощів і розчарувань. Гризти горіхи уві сні означає, що вас чекає удача в прибутковій справі. Однак почути уві сні тріск лушпиння уві сні — передвісник домашніх сварок і негараздів. Якщо ж горіхи будуть гіркими, то не дивуйтеся, що після такого сну щось засмутить вас. Горіхова лушпиння уві сні віщує втрати і збитки. Якщо вам повинні велику суму грошей, то після такого сну навіть не сподівайтеся їх отримати. Знаходити горіхи в шкаралупі — знак того, що ви виявите цінну знахідку або скарб. Розтоптати горіх уві сні — знак збитку в будинку. Горіхове дерево уві сні бачити зеленим або квітучим — передвісник невдалого шлюбу або неміцною дружби. Сон, в якому ви побачили горіхове дерево з плодами, обіцяє вам забуття ваших прикрощів і тривог. Стиглі і солодкі горіхи уві сні віщує добрий. І навпаки.

Сонник Лонго

Бачити уві сні дерево волоського горіха означає, що не відбулася сватання. Зарості ліщини в лісі або на березі озера — знайдете значну суму грошей. Приснився фундук віщує мир в сім’ї і ніжні взаємини між рідними. Трясти гілки з горіхами означає невдале заняття комерцією. Збирати опале горіхи — безлад в справах і сум’яття в почуттях, рвати з гілок — значний виграш.

Недостиглі горіхи — щаслива доля, стиглі — постійні тривоги і важка праця. Розжарені горіхи — зміна в долі. Гризти горіхи зубами — запустіть домашні справи, колоти горіхоколи — нашкодите собі відвертістю, молотком — мізерна заробітна плата, дверима — несподівана радість.

Є горіхи лісові означає, що отримаєте дорогий, але непотрібний подарунок. Якщо їсте фундук — дрібні неприємності пройдуть досить скоро, волоські горіхи є — до радісного звістки, кокос — знак марних зусиль і марного очікування успіху.

Гнилі горіхи означають, що ваші надії обернуться гірким розчаруванням; порожні — ваш коханець перенесе свою увагу на іншу. Готувати страви з горіхами — пошкодуєте про свій нерозсудливо поведінки. Піч кондитерські вироби з горіхами або купувати їх — до здійснення бажань, цукерки або шоколад з горіхами — до вдалого придбання.

Англійська Сонник

Є смачні стиглі горіхи: для здорової людини це означає, що його добре здоров’я залишиться таким до глибокої старості; для хворого — сон до швидкої поправці. Для закоханих, які мають намір вступити в шлюб, це сприятливий знак. Порожні або червиві горіхи — це провісники краху надій або негідних вчинків невірних друзів, які у важкий час підведуть вас; для закоханих — знак того, що вони будуть оплакувати своїх невірних коханих.

Кущі ліщини — прекрасний сон, який обіцяє щасливе життя і великий достаток, а несімейним — обранців і обраниць, яких буде відрізняти дуже добру вдачу. Збирати горіхи — це до життєвих негараздів. Підслідним такий сон говорить про те, що слідство у їхній справі піде за несприятливим для них руслу. Колоти горіхи — такий сон означає, що ваш залицяльник або предмет ваших зітхань насправді байдужий до вас і не дотримує вірність.

Великі, визріли ядра всередині горіхів сняться до того, що у вас буде міцна сім’я з дружньо налаштованими один до одного членами, ви будете багатою людиною; є ймовірність отримання грошей від родичів. Ядро горіха виявилося гнилим — обережно, біля вас лицемірна людина, який зве себе другом, хоча не є таким.

Сучасний Сонник

Ваше самопочуття під час сну має дуже важливе значення. Якщо ви побачили уві сні, як ви їсте горіхи, будучи хворим, то скоро ви підете на поправку. Аналогічний сон у здорової людини, обіцяє здоров’я на все життя. Закоханим людям, червиві або порожнисті горіхи віщують зраду з боку коханої людини. Для звичайної людини — це означає зраду з боку ваших друзів або невдача в ваших очікуваннях.

Кущі ліщини, які ви побачили уві сні, обіцяють вам процвітання і успіх, а для закоханих це ознака міцних і здорових відносин. Збирати горіхи уві сні, це символ життєвих негараздів. Якщо за вами ведеться слідство, воно вирішиться не на вашу сторону. Побачити уві сні, як ви розколюєте горіхи, ознака того що ваш залицяльник можливо не вірний вам, або його / її почуття недостатньо міцні.

Якщо ядро ​​всередині велике і зріле це віщує шлюб, добробут і можливе поліпшення фінансового стані, за допомогою рідних людей. Погане ядро ​​говорить про те, що поруч з вами людина, яка вас обманює. Розбивати кокосовий горіх — говорить про Ваш неприборкане прагненні до задоволень. Дівчині такий сон — пророкує, що вона піддасться наполегливим залицянням.

Сонник Лоффа

Ліщина — символ родючості, мудрості і пророчих надприродних сил. З гілок цього дерева виготовляють гадательние і магічні палички. У Північній Європі і у кельтів горіховий прут був інструментом чарівників і фей, провісників і мисливців за золотом.

В античних міфах він був жезлом Гермеса, вісника богів. Горіх, крім того, завжди вважався потужним символом родючості і дощу. Відповідно до скандинавським фольклором корова, яку поганяли горіховим прутом, давала рясні надої. Вважається, що горіх приносить удачу закоханим.

Якщо ж уві сні ви бачите дерево або кущ ліщини, то це знак того, що вам слід вчинити мудро, грунтуючись на своєму досвіді і своїх знаннях. Якщо ви тримаєте в руках горіх, це може означати, що ви перебуваєте в тяжких роздумах і сумнівах щодо вірності обраного шляху. Збирати горіхи уві сні означає прибуток наяву або успіх у протилежної статі.

Еротичний Сонник

Збирати уві сні горіхи — до процвітання і успіху в сердечних справах. Особливо сприятливий сон, в якому ви їсте горіхи — він віщує вам виконання найзаповітніших бажань, любов людини, який буде розуміти вас з півслова. Дівчині сон про горіхи — віщує щасливе заміжжя. Приснилися волоські горіхи — обіцяють успіх в сердечних справах. Однак якщо дівчина бачить, що у неї в руках брудні волоські горіхи — це означає, що через її негідної поведінки її коханий знайде собі іншу, а вона буде довго шкодувати про свою дурість.

Сонник Міллера

Якщо в сновидінні ви займалися збором горіхів, це говорить про те, що ваш бізнес буде просуватися дуже благополучно; все добре буде складатися і в любовних справах. Є горіхи — до процвітання, завдяки якому ви отримаєте можливість виконати будь-яке своє побажання. Бачити горіхи — для жінки це передвістя щасливої ​​долі. Прокидається стиглий фундук, що з’явився в сновидінні, свідчить про те, що ваша домашня життя буде спокійною, мирною і розміреним, а також обіцяє, що покупки будуть вдалими.

Сонник Хассе

Уві сні бачили горіхи — це до тривог і працям; зривали — до несподіваної радості; зривали лісові горіхи — потихеньку зійдуть нанівець дрібні тривоги; розбивали, кололи — сон до тимчасових розбіжностей з коханим або чоловіком; їли — отримаєте подарунок; топтали — це означає, що ви займаєтеся розоренням власного господарства; струшували з дерева — сон до тяжкої праці з мізерною оплатою.

Езотеричний Сонник

Побачити горіхи — такий сон означає, що ви будете мати хороше здоров’я і міцні м’язи. Гризти, колоти — будете самі себе катувати фізичними навантаженнями, які для вас будуть явно завищеними. Садити горіхові дерева — такого роду сон спонукає дбати про своє здоров’я, наприклад, займатися зарядкою і загартовуванням.

Сонник Фрейда

Приснилися горіхи — це голос вашого підсвідомості, що повідомляє про вашому безтурботному ставленні до власного організму. Воно створило серйозну небезпеку для здоров’я в інтимному плані. Пригощалися горіхами — такий сон означає, що спілкування з малознайомою людиною доставить вам незабаром позитивні емоції.

Ісламський Сонник

Дуже важливо, які саме горіхи вам привиділися. Мигдальні горіхи сняться до достатку, про який ви ще не підозрюєте. Якщо ж вони видають тріск — це до розбратів і нерозуміння. Волоські — до розбіжностей і сварок, а також можливо до фінансових проблем.

Китайський Сонник

Збирати горіхи — символ близької біди. Жінка бачить горіхи — до сімейних сварок. Хворий уві сні їсть горіхи — до продовження захворювання. Дарувати горіхи — до поваги. Отримати горіх в подарунок — до втрати друзів.

Сонник Менегетті

Позначення незрілості, інфантильності, ребячливость або поверхностностной чоловічої активності в сексуальному аспекті. Негативним даний образ не є.

Сонник Мандрівника

Горіхи — роздратування, неприємності; дивне знайомство.

Сонник Цветкова

Мають бути чвари, негаразди.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: