Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник гаманець — до чого сниться?

Сонник Міллера

Якщо Вам присниться, що Ваш гаманець повний діамантів і грошових купюр — значить, відтепер Ви потрапляєте в коло, де Вас вітатимуть словами підбадьорення, а гармонія і ніжна любов перетворять для Вас землю в райське місце. Гаманець з дріб’язком — до сліз, якими ви заплатите за якусь власну помилку. Вкрали гаманець уві сні — вам завдадуть шкоди наяву. Самому втратити гаманець з грошима — постраждаєте від власної безпечності. Втрата гаманця сниться до втрати результатів своєї праці.

Якщо жінці сниться, що вона втратила гаманець на ринку — її ім’я буде зганьбив. Піти в магазин уві сні і забути гаманець будинку — до досади, ви не отримаєте того, на що дуже сподівалися. Знайти гаманець з грошима — такий сон обіцяє якусь нематеріальну прибуток, яка позитивно відіб’ється на житті сплячої людини. Знайти порожній гаманець уві сні — до прояву скнарості, вас назвуть жадібною людиною. Якщо дівчина напередодні весілля уві сні знайшла гаманець з дріб’язком — її сімейне життя буде наповнена сльозами.

Наснилося, що у вашій сумці лежить чужий гаманець — це попередження про те, що вам не варто грати в азартні ігри і брати участь у фінансових аферах, оскільки в будь-якому випадку ви опинитеся в програші. М’яті гроші в гаманці означають, що ваш дохід буде не зовсім чесним і чистим. Купувати гаманець уві сні — добрий знак, скоро до вашої оселі прийде достаток. Новий гаманець, у якого не працює застібка, сниться до того, що ви не зумієте скористатися дуже хорошим шансом, пропустіть вигоду.

Червоний гаманець уві сні — продати любов за гроші. Новий білий гаманець сниться жінці жадібної, жадібною, для якої не існує моральних причин, за якими вона могла б відмовити собі в корисливому бажанні. Дарувати гаманець уві сні кому-то — допоможете цій людині з ідеєю, задумом, і вони принесуть добрі плоди. Отримати гаманець в подарунок — до отримання щось у спадок або просто даром. Порваний гаманець сниться до нерозумних витрат.

Сучасний Сонник

Нові купюри і різні цінності в гаманці віщують взаємну любов і прекрасну наповнену життя. Вкрали гаманець — такий сон однозначно погане подія. Для жінки це може означати розлучення або поява таємницею суперниці. Для чоловіка це неприємності у власному будинку, пов’язані з псуванням або втратою майна. Якщо уві сні вкрали гаманець бездомні діти, то це означає витрати, пов’язані з дітьми. Можливо, це буде покупка нового одягу або іграшок. Якщо гаманець вкрали у вас на очах, то незабаром у вас будуть неприємності в особистому житті. Якщо гаманець вкрала циганка — це попередження, що ви можете стати жертвою шахраїв, будьте дуже обережні, що не впускайте в будинок незнайомих людей.

Сімейний Сонник

Гаманець уві сні означає добробут. Бачити його повним — до успіху в справах і отримання грошей. Тримати гаманець в руках уві сні — знак здоров’я. Якщо в гаманці будуть гроші, то вас чекають клопоти, про яких ви спробуєте промовчати. Втрачати, дарувати або бачити гаманець порожнім уві сні віщує збитки, розлуку і тяжке становище. Знаходити гаманець з грошима уві сні — знак взаємної любові. Дивіться тлумачення: Гроші, Гаманець, Портмоне.

Сонник Ванги

Гаманець в грошима означає стабільне фінансове становище. Якщо ви побачили порожній гаманець, це обіцяє невірність і брудні плітки з приводу особистого життя. Якщо гаманець лежить на землі, то вам загрожує важка хвороба або втрата довіри з боку близької людини. Якщо він відкритий і з нього сипляться купюри — вас чекає довгий і неприємне подорож, можливо за неприємним для вас приводу.

Езотеричний Сонник

Уві сні знайти гаманець — чекайте удачі. Втратити — остерігайтеся податкової інспекції. Вкрасти — будьте обачні, адже, судячи з усього, ви захопитеся фінансовими іграми. Якщо з Вашого гаманця було вкрадено весь вміст, а сам гаманець залишився у Вас — зверніть увагу на Ваше внутрішній стан. Є ймовірність, що ви займаєтеся справою, яке вас виснажує на енергетичному рівні.

Французький Сонник

Гаманець уві сні — попередження про швидку хвороби. Якщо він сповнений грошей, то вона буде легкою і одужання настане дуже скоро. Порожній гаманець говорить про важке захворювання, можливо вам необхідно пройти повне обстеження. Якщо ви втратили гаманець — ваші вороги будують підступні плани, не робіть необдуманих кроків і добре зважуйте кожне ваше слово.

Англійська Сонник

Вас чекає велике щастя, особливо в любові, якщо ви уві сні знайшли повний грошей гаманець. Ви станете другою половиною багатої людини і будете щасливі в численної сім’ї. Втрата гаманця уві сні попереджає, що дорогою вам людина захворіє.

Еротичний Сонник

Сон, в якому ви дивуєтеся свій превеликий гаманцю, віщує вам радість і втіха, які немислимі без взаємної любові.

Сонник Хассе

Якщо приснився повний гаманець, наяву наживе на чомусь; порожній — будете бідні; втратили його — до матеріальної втрати.

Ісламський Сонник

Гаманець повний гаманець грошей уві сні — до благополуччя, багатства; порожній — до злиднів і випробувань.

Сонник Цветкова

Якщо гаманець приснився сповнений грошей, то сон обіцяє велику удачу в любові.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: