Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник гній — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Коров’ячий гній бачити уві сні тільки бідним і нужденним віщує багатство і достаток. Іншим такий сон принесе печаль, неприємності й прикрощі. Забруднитися в ньому уві сні — передвісник хвороби. Іноді такий сон пророкує ганьба, образу, приниження. Лежати на купі гною уві сні означає, що ви заробите достатньо грошей або власності, щоб дозволити собі байдикувати і віддаватися задоволень. Іноді такий сон віщує отримання хорошої посади, почесті, повагу оточуючих.

Удобрювати поле гноєм уві сні — знак зростання вашого стану і отримання гарного прибутку. Якщо вам присниться, що вас закидали, обсипали гноєм або ж гній впав на вас зверху, то чекайте сварок, скандалів, розглядів. Якщо уві сні ви не бачили людини або людей, які це зробили, то вам слід побоюватися підступу ваших ворогів, які хочуть неодмінно нашкодити вам, скористатися вашими слабкостями і ввести в збитки. Гній, що падає на вас зверху, також означає, що всі ваші неприємності будуть викликані гнівом начальства.

Перекопувати купу гною уві сні — знак отримання спадщини, стану або отримання великого прибутку, вигідного місця або удачі в справах. Вантажити гній уві сні передвіщає неприємності через участь в якомусь темному справі. Перевантажувати гній з одного місця на інше — до змін в особистому житті, зміні профілю роботи або місця проживання (ведення бізнесу, офісу).

Сучасний Сонник

Возити уві сні гній віщує зростання добробуту. Бачити велику купу гною означає досягнення бажаної мети. Розкидати гній по полю або городу — ваші зусилля не пропадуть дарма. Перекопувати землю з гноєм — затіє вдале справу. Бачити клюють гній птахів — відчуєте приниження і негаразди через зраду друзів. Якщо уві сні бачите курей, які порпаються в купі гною, — наяву можете виявитися спадкоємицею багатого стану або отримати підвищення на роботі. Вимазатися гноєм віщує нещастя у ваших родичів.

Впасти в свіжий гній — до одужання для хворих і прибутку для здорових. Коров’ячий гній віщує, що чудово проведете відпустку, зробивши цікаву подорож. Кінський гній — досягнете благополуччя важкою працею, не розраховуючи на чиюсь би там не було допомогу.

Сонник Міллера

Бачити уві сні гній — це сприятливий знак, незабаром Вас чекає успіх і багатство. Робота йтиме на лад, фінансовий стан покращиться. Багато хорошого обіцяє цей сон, особливо селянам і діловим людям — він віщує удачу, вигідні справи, урожай. Спірні ситуація вирішуватися в Вашу користь. Підприємець побачив уві сні багато гною укладе вигідну угоду, яка принесе величезний прибуток і допоможе впорається з фінансовими труднощами. Для незаміжньої дівчини — гнойова купа означає зустріч, яка призведе до подальшого заміжжя.

Сонник Фрейда

Підсвідомість людей, яким приснився гній, сигналізує, що такі люди живуть в постійних переживаннях через можливість бути знедоленими тими сексуальними партнерами, які їм подобаються. Тварини також є символами грубої нестримної пристрасті. Гній означає бажання, яка є в сновидіння, в реальному житті будь-яку ціну досягти бажаного. Бажане, при цьому, головним чином, пов’язано з нестримним бажанням вступати численні сексуальні контакти з тими, хто йому симпатичний.

Ісламський Сонник

Гній будь-якої тварини, якого Шаріатом заборонено їсти, є багатством, отриманим забороненим в Ісламі шляхом. І хто побачить, що його тіло, одяг забруднені гноєм, той придбає таке ж багатство. Хто ж побачить, що зіпсував обмивання випорожненням, того багатство пропаде (тобто він збанкрутує), а якщо побачить, що виділив гази, то скаже що-небудь смішне.

Сонник Лоффа

Величезна гнойова купа символізує уві сні досягнення певної мети. Ходити по гною — такий сон говорить, що ви не бачите власної вигоди, яка, тим не менш, знаходиться у вас під носом. Довелось наступити в гній — отримаєте разову прибуток, можете щось виграти. А ось впасти в гній уві сні — недобре, попереду приниження, неприємність.

Сонник Хассе

Побачити гній — сон до якогось доброї справи; везти його на поле — це знак збільшення добробуту; розкидати гній — сон означає, що завдяки старанній роботі ви отримаєте прибуток; вантажити — після такого сновидіння невірні друзі принизять вас; вас забруднили гноєм — це до нещастя. Коровій і кінський гній сниться до здоров’я.

Китайський Сонник

Несеш гній за допомогою коромисла, повертаєшся додому — велике щастя і вигода. Підмітати землю, змітаючи з двору гній — сім’я скоро розпадеться, буде горе. Бачиш гору гною і землі — накопичення великих багатств, багато грошей і цінностей. Сидіти в гної — великі неприємності.

Сонник Мандрівника

Гній (людське лайно) — прибуток, спадщину. Гнойова купа — достаток, багатство, благополуччя. Гноївковий жук кусає людину — віщує довголіття і щастя.

Французький Сонник

Приснився гній — хороший знак, який обіцяє процвітання і дуже забезпечене життя. А ось якщо ви лежали в гної або хоча б просто забруднилися — це до безчестя.

Еротичний Сонник

Юній особі «гнойові» сни віщують щасливе заміжжя. Може, не в самий найближчий час, але, безсумнівно, це станеться, і шлюб буде вдалим.

Сонник Менегетті

В реальності сплячого накопичилася велика кількість негативу. У чому це може виражатися? В упередженості, огиди і невпевненості.

Сонник Цветкова

Гнойова купа — великі справи, пов’язані з отриманням грошей. Фінансова спроможність прийде з боку від якої ви не очікували.

Езотеричний Сонник

Сон до великих грошей. Настали на гній — отримаєте спадщину або гонорар.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: