Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник годування грудьми — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Особливістю сну, в якому людина годував немовля грудьми, є те, що в дійсності цей процес доступний лише представницям слабкої статі. У сновидінні воно є відображенням архетипних переживань людини, що стосуються визначення його статевої приналежності. Якщо жінка годувала грудьми уві сні, це говорить про її прагненні утвердитися в ролі матері. Причому в даному випадку можливо і пряме, і переносне значення, що стосується випадків, коли в любовному союзі з чоловіком жінка відводить собі роль піклується матері. У ряді випадків сновидіння про годування жінкою грудьми служить віддзеркаленням, страху, який відчувають по відношенню до своєї здатності годувати і зберегти молоко деякі жінки.

Сонник Фрейда

Для молодої жінки сон, у якому вона побачила годує мати або сама є такою — дуже хороший знак. Хоча він і вказує на невелику сором’язливість перед протилежною статтю, але в той же час такий сон є символом тонкою і чуттєвої натури, яка вміє отримувати задоволення від інтимних стосунків. Чоловік, який побачив уві сні годує жінку, володіє дуже сильними, але поки ще не зовсім ясними і усвідомленими сексуальними фантазіями.

Англійська Сонник

Сон має позитивне забарвлення. Він однозначно говорить про ваших передумови до того, щоб бути хорошою матір’ю. І для чоловіків, і для жінок є символом щасливого подружнього і сімейного життя. Вас чекають чудові стосунки з другою половинкою протягом тривалого часу. Часто такий сон попереджає молоду пару про те, що у них буде дуже багато дітей.

Сучасний Сонник

Зараз саме час зайнятися тим, про що ви найсильніше мріяли. Доля каже вам, що ви абсолютно готові до підкорення нових вершин. У вас є необхідна концентрація сил і енергії для здійснення всього задуманого. Відкиньте дурні страхи і дотримуйтесь вперед, не обертаючись на заздрісників і недоброзичливців.

Ісламський Сонник

Стан матері-годувальниці, за якою ви спостерігаєте в сновидінні, багато в чому відображає ваше фізичний і духовний стан на даний момент. Також в більшості випадків подібний сон — вказівка ​​на співчуття і допомогу в сторону потребує ближнього.

Сонник Лонго

Годувати грудьми дитини — до благополуччя, більш того, у жінки дуже хороша сім’я і вона відмінно справляється з господарством. Їй не варто наговорювати на себе і звинувачувати в гріхах, які їй приписують оточуючі через заздрощі видали.

Сонник Ванги

Людина, що годує грудьми дитину уві сні, в реальному житті зазнає величезну радість, причому станеться це в самий найближчий час. Якщо жінка годувала свою дитину, наяву вона може завагітніти.

Сонник Міллера

Побачити годує грудьми мати — такий сон підказує, що в даний час склалися сприятливі умови, щоб ви змогли реалізувати надані вам можливості.

Сімейний Сонник

Якщо вам присниться, що уві сні ви годуєте когось, то чекайте новин. Грудьми годувати кого-то уві сні — передвісник легкого і веселого проведення часу.

Сонник Хассе

Незаміжнім жінкам годування грудьми віщує веселощі, яке в будь-яку хвилину може змінитися смутком, заміжнім — щастя.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: