Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник голова — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Сон, в якому ви побачите, що ваша голова збільшилася в розмірі, означає, що вас чекає просування по службі, почасти, виграш судового розгляду або багатство, здобуте незвичайним способом (як скарб, наприклад). Дуже велика голова уві сні — попередження про те, що хтось буде спокушати вас до поганого. Сон попереджає вас, що вам не слід піддаватися на умовляння і вступати в ризиковані підприємства. Маленька голова уві сні — до занепаду духу, образи, безчестя. Мати уві сні дві голови означає, що вам вдасться з честю вийти зі скрутного і делікатного становища. Іноді такий сон пророкує вам перемогу над задумами ворогів. Багато голів мати уві сні — знак почестей, влади, великого авторитету.

Мати голову вовка, лева або іншого хижої тварини — передвісник великих заслуг, успіхів і поваги оточуючих. Інших бачити з головою хижої тварини — знак того, що вам слід побоюватися хитрого і владного ворога. Тримати свою голову в руках означає втрату близьких — дружини або дітей, якщо ви перебуваєте з шлюбі. Холостим сон пророкує успіх у справах і несподівану удачу. Причісувати волосся уві сні або надягати капелюх на голову — передвісник успіху. Бачити уві сні, що ваша голова повернута задом наперед означає, що вам доведеться ховатися, щоб уникнути неприємностей і поганих наслідків ваших діянь. Іноді такий сон вказує, що ви потрапите в скрутне становище і розгубитеся. Після такого сну вам доведеться прийняти якесь важливе рішення.

Якщо уві сні з вас хочуть зняти скальп, то вам слід остерігатися помсти людини, якого ви незаслужено образили. Якщо уві сні ви побачите, що ваша голова відділена від тулуба, то укладеним сон пророкує свободу, хворим — одужання, стражденним — втіха, а кредиторам — повернення боргів. Владним людям сон пророкує збільшення їх впливу. Сон, в якому вас обезголовив знайома людина, означає, що вас чекає приємне проведення часу в компанії цієї людини. Якщо уві сні вас обезголовив маленька дитина, то хворим сон пророкує смерть, а здоровим — почесті. Вагітним сон віщує швидку кончину чоловіка і народження хлопчика.

Якщо уві сні вам тільки наполовину відрізали голову, це означає, що все вищесказане виповниться тільки наполовину. Якщо вас обезголовили за допомогою мортири в відповідності зі стародавнім обрядом, то вас чекають великі почесті. Обезголовити воїна — знак того, що вам належить служити великим світу цього і що ваші амбіції повністю здійсняться. Бачити уві сні людини зі знятою головою — знак благополуччя і задоволення. Зняти голову з кого-то уві сні — до збитків і неприємностей. Покалічена голова уві сні віщує нещастя, збитки, переживання, тяжка праця. Накриту голову бачити свою або чужу — знак великих переживань, важкої хвороби або смерті. Дивіться тлумачення: Горло, Волосся, Ніж, Гільйотина.

Ісламський Сонник

Голова уві сні — це верховенство людини і його капітал. Великий розмір голови вказує на збільшення пошани, а її невеликий розмір-на зменшення його пошани. І якщо хто-небудь уві сні побачить себе серед людей або перед правителем, з похиленою головою, то це означає, що він вчинив гріх, про який шкодує. Якщо він же побачить, що його голова перетворилася в голову осла, то він підніме свою голову в намазу після земного поклону раніше Імама, як про це йдеться в хадисі Пророка, с. а.с, або він стане невігласом і дурнем.

Якщо хто-небудь побачить, що його голова відділена від тіла, то це означає, що він віддаляється від правителя або ж збанкрутує. Хто побачить уві сні, що має дві або три голови, переможе своїх ворогів і отримає від життя все, що забажає. Побачив уві сні, що йому відрубують голову, вилікується, якщо хворіє; поверне всі свої борги, якщо він боржник, а якщо його щось морально мучить, то це скоро пройде. Хто уві сні побачить відрубані голови, тому підкоряються і коряться люди. Багато цікавих подорожей і поїздок чекає того, хто побачить уві сні летить голову. Бачити уві сні, що своя голова знаходитися в своїх руках, до добра для того, хто не збирається в поїздку і у кого немає дітей.

Сонник Міллера

Поява у Вашому сні чиєюсь голови обіцяє Вам важливу зустріч з впливовими людьми, що володіють владою і можливістю надати вам потрібну підтримку. Бачити свою голову — передвіщає хворобу. Відтята і закривавлена ​​голова обіцяє Вам розлад справ і безліч інших прикрощів. Голова тварини попереджає проти вашої нерозбірливості у виборі друзів і занять.

Якщо Вам здасться, що у Вас дві голови на плечах — за таким сном можливо стрімке сходження службовими сходами і інші успіхи, так само багатообіцяюче і сон про розпухлою голові, і бачення уві сні голови дитини. Відчувати уві сні жорстоку головний біль — передвісник турбот. Мити голову — ознака Ваших розсудливих і плідних вчинків, здійснюючи які. Ви призвете на допомогу весь свій здоровий глузд.

Сонник Фрейда

Голова в сновидіннях є або нейтральним символом, якщо наше увагу привертають окремі її частини, або символізує жінку. Волосся, борода, вуса або брови символізують волосяний покрив на геніталіях. Ніс є чоловічим символом. Рот або губи символізують жіночі статеві органи. Вуха також символізують жіночі статеві органи. Щоки є символом грудей. Лоб або лисина символізують сідниці.

Очі символізують про перебільшеному уваги до своєї особи. Зуби для чоловіка символізують онанізм або страх викриття і покарання за нього. Для жінки зуби символізують дітей. Якщо жінка травмувала голову, то це символізує наступаючі місячні. Якщо ж голову травмував чоловік, то йому слід очікувати неприємностей від майбутніх сексуальних контактів.

Сонник Хассе

Велика і кудлата голова сниться до щастя; лиса — застерігає від нерозважливих витівок; бачити зняту у кого-то — до поваги і задоволенню від життя; мити голову — будете багато працювати і добре заробляти; волосся на голові були здоровими, акуратними, привабливими — сон говорить, що, схоже, ви закохані; красиво завита і зачесана голова означає, що ви марно будете шукати доброчесних приятелів; острижена сниться до нещастя радіє покалічена голова віщує виснажлива праця; покрита головним убором, хусткою — грядуть неприємності, бідність; зняти голову кому-небудь — пропустіть вигоду.

Китайський Сонник

Виростають два роги — конкуренція в справах. Мити голову — переїзд, одужання. У людини голова розрубана на дві частини — на щастя. Голова лиса, все волосся випало — віщує невдачу в справах. Голова сива — віщує довголіття і велике щастя. Закинувши голову, дивишся в небо — велике багатство і знатність. Розпущене волосся і непокрита голова — хтось в таємниці замишляє проти вас.

Сучасний Сонник

Поява уві сні чиєюсь голови віщує важливу зустріч з впливовими людьми, що володіють владою і можливістю надати вам потрібну підтримку. Бачити власну голову — до хвороби. Якщо вам приснилося, що у вас на плечах дві голови, — можливо, вас чекає стрімке сходження службовими сходами. Те ж саме віщує і сон з розпухлою головою або з головою дитини.

Езотеричний Сонник

Голова — Окремо знайома — «Не бери в голову», дарма забиваєте собі голову дурницями, непотрібною інформацією. Незнайома — це не мрія свої мізки, ваша пам’ять зберігає багато зайвих знань. Ваша — вам потрібно додаткові знання, треба підучитися.

Сонник Мандрівника

Начальник, господар, «глава» сім’ї; розум. Велика, товста успіх, багатство. Бути без голови велике щастя; одужання. Маленька — все погане. см. Запаморочення.

Сонник Цветкова

Голова з підстриженим волоссям віщує нещастя; лиса — це застереження від вчинення дурниць; велика, масивна — сон до удачі; відрубана — до поваги.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: