Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник гніздо — до чого сниться?

Сонник Міллера

Дивитися уві сні на пташине гніздо — означає, що Ви будете зацікавлені в успішному підприємництві. Молодій жінці цей, сон віщує зміну житла. Побачити порожнє гніздо — знак того, що Вас засмутить розлука з одним. Побачити в гнізді самку, висиджує яйця, говорить про те, що у Вас будуть ладиться сімейні відносини, а Ваші діти будуть веселі і слухняні.

Побачити в гнізді розбиті яйця — віщує розчарування і невдачі. Порожнє гніздо уві сні може передвіщати і неуспіх в діловому житті. Але гніздо, повне білих пташиних яєчок, обіцяє Вам гарний початок багатьох справ, успішні поїздки. Покинуті пташенята в гнізді — знак прийдешніх сумів, провиною чому буде Ваше необдумане поведінку.

Сімейний Сонник

Бачити порожнє гніздо уві сні означає, що ваш обранець не зможе запропонувати вам забезпечене життя, тому вам слід добре подумати, перш ніж зробити рішучий крок. Гніздо з яйцями або пташенятами уві сні — знак швидкого багатства, виграшу, прибутку і щастя в домі. Гніздо з розбитими яйцями або мертвими пташенятами — до великих неприємностей, втрат, збитків. Розорити гніздо навмисно або випадково — до розриву відносин, неприємностей вдома і розлучення, біді. Зняти гніздо з дерева — до несподіваних і сприятливим подіям. Взагалі, сон про гніздо означає, що вас турбує ваше майбутнє сімейне щастя і успіхи в справах. Дивіться тлумачення: Птахи, Яйця.

Англійська Сонник

Виявити заповнене яєчками пташине гніздо — сон з таким змістом вимагає обережності, оскільки віщує загрозу конфіскації майна. Тим, хто починає судову тяжбу, він передрікає нехороший результат справи. При цьому той же сон обіцяє весілля і створення нового затишного сімейного гнізда. Будуть там і «пташенята» — радість і розвага вашої старості. Від розореного гнізда уві сні чекати нічого, крім біди, не варто.

Еротичний Сонник

Жінці цей сон пророкує зміну місця проживання. Порожнє гніздо сниться до розлуки з коханим, через що ви будете страждати. Гніздо з птахом, висиджують пташенят, означає щасливі сімейні стосунки і слухняних дітей. Гніздо з розбитими яйцями сниться до розлуки і розчарування в любові. Гніздо, в якому багато білих яєць, обіцяє удачу в любові і романтичну поїздку.

Сонник Хассе

Гніздо сниться до придбання майна, радісною і спокійного життя; з мертвими птахами — до втрати майна, розорення і злиднях. Побачити пташине гніздо з яйцями або вилупилися з них пташенятами — на превелику радість; пусте — ви за короткий час обзаведетеся власним будинком; розоряти гнізда — такий сон розповідає, що в будинку оселиться тривога.

Сонник Цветкова

Приснилося гніздо віщує заручення і одруження; побачити його з пташенятами — буде велика прибуток; з яйцями — це до сімейного щастя; знімати з дерева гніздо — до радості, яка буде недовгою; спустошити, зруйнувати — на жаль.

Сучасний Сонник

Бачити уві сні пташине гніздо означає, що в недалекому майбутньому ви зацікавитесь підприємницькою діяльністю. Молодій жінці гніздо сниться до зміни житла.

Сонник Мандрівника

Символ будинку, заручення, шлюбу. З яйцями, пташенятами прибуток, щастя в домі. Пусте, зруйноване — розрив відносин, діти покинуть будинок.

Езотеричний Сонник

Гніздо — Домашні клопоти. Розорене — невеликі домашні негаразди.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: