Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник гроші — до чого сняться?

Сонник Лоффа

Якщо снилися гроші, то з ними можуть відбуватися різні події — втрата, отримання, трата. Сни про гроші мають на увазі силу, контролювання інших людей, компетентність. Відповідно, істотним елементом, що має велике значення для розшифровки сну, є більш уважний погляд на осіб, які брали участь в наснилося товарно-грошових відносинах, а також на вашу роль в них. Багато людей, до яких уві сні є гроші, відчувають гостре бажання володіти ними в житті. Їх засмучує брак грошей і нездатність контролювати себе, коли мова заходить про поводження з грошима. Найбільш явно останній момент простежується уві сні про гроші, який відвідує загрузли в боргах людей.

Чи отримуєте уві сні гроші — вам треба, по можливості, запам’ятати їх джерело і обставини цієї події. Може, це сон про благословення. У даній ситуації отримання грошей служить вказівкою на те, що емоційні сили відроджуються, або ж на оновлення налагодження відносин, які більше не терзають вам душу. Якщо приснилося, що ви, будучи дуже заможною людиною, діліться багатством з оточуючими, то найчастіше це уособлює потреба донести благословення до інших. Насправді стоїть за цим потреба має відношення до власне грошей рідко — швидше, це бажання допомагати іншим.

Якщо уві сні ви без особливих на те причин втратили гроші, це говорить про те, що ви не в змозі контролювати себе — як в сфері грошових відносин, так і в емоційній сфері: ви безладно розтрачуєте свій емоційний або інший потенціал. Як ви оцінюєте значення грошей для життя? Одними гроші сприймаються як щось само собою зрозуміле, іншими — як символ впливу, контролю, відображення статусу. Залежно від наявності проблеми з грошима сни про фінанси можуть, крім іншого, служити вказівкою на ваші почуття по відношенню до сили, в якій би формі вона не виражалася.

Сонник Міллера

Знайти гроші — такий сон передвіщає появу приводів для незначного занепокоєння. У той же час він відвідує перед великим щастям, сприятливими змінами в житті. Виплачувати комусь гроші — зазнаєте невдачі. Отримувати золото — до прекрасних перспектив і радощів, які ніщо не зможе затьмарити. Втрата грошей обіцяє якісь домашні і службові неприємності. Підраховуючи свої гроші, виявити недостачу — переживете неприємності, пов’язані з якимись платежами. Вкрасти гроші — це знак, що загрожує вам небезпеки і заклик до більш обачно поведінки.

Економити гроші — уособлення майбутнього багатства і життєвого комфорту. Ковтати гроші — у вас з’явиться якийсь новий корисливий інтерес. Перераховувати великі суми — сон говорить про можливість жити щасливо і забезпечено. Знайти пачку валюти і виявити, що на неї пред’являє права молода жінка, — є загроза втрат в бізнесі, винна в яких буде близька дівчина або жінка, втрутилася в ваші справи. Побачив такий сон людина може усвідомити, що живе невідповідно до своїх достатків. Цей сон є попередженням: не потрібно розбурхувати себе безплідними фантазіями.

Дрібні монети сняться до незадоволеності в справах. На роботі можуть статися неприємності, а дорогі вам люди будуть нарікати на те, що ви занадто до них неуважні. Втрата дрібних грошей чревата легкою зневагою до себе і невдачею, знахідка — сприятливими перспективами. Чи вважаєте уві сні монети — будете проявляти практичність і ощадливість. Якщо уві сні ви взяли гроші в борг, наяву опинитеся в неоднозначному становищі: люди будуть думати про вас краще, ніж ви є насправді, тільки вас це не порадує. Просили у кого-то гроші в борг — на тлі уявного відчуття благополуччя з’являться нові клопоти. Витрачали чужі гроші — будете спіймані на дрібному обмані; втратите друга. Підробляли гроші уві сні — поганий знак.

Сонник Ванги

Якщо ви знайшли уві сні гроші, будьте обережні, оскільки якийсь чоловік з вашого кола спілкування задумував був на вас щось дуже лихе. Вам не можна брати чужих речей, навіть якщо вони будуть залишені в якомусь глухому місці. Справа в тому, що з їх допомогою люди з нечистими помислами на хороших, добропорядних людей насилають порчу. Ви отримували гроші — значить, люди бачать в вас щедрого, доброго людини, готового прийти на допомогу у важкі моменти життя.

Якщо приснилися порвані купюри, то це позначення злиднів, голоду, руйнування, які можуть прийти в вашу життя. Є ймовірність, що в майбутньому ви втратите всі свої заощадження через вчинений на ваш будинок розбійного нападу. Вважати уві сні гроші — такий сон свідчить про те, що ви дуже дріб’язкові; перегляньте своє ставлення до грошей, вони ж не в змозі замінити людських відносин. Якщо уві сні простягали комусь гроші, такий сон говорить: щоб колись розпочату справу мало вдале завершення, скоро на нього вам доведеться серйозно витратитися.

Сучасний Сонник

Валюта сниться до зміни напрямків діяльності. Якщо ви уві сні знайшли валюту, то підете на великий ризик. Перераховували — це сон до грошової винагороди в самому найближчому майбутньому. Наснилося, що ви у кого-то брали в борг іноземні гроші, — значить, ваше бажання жити безбідно незабаром виповниться. Якщо кому-то уві сні віддавали свою валюту, то скоро вам належить відпочинок, швидше за все, на свіжому відпочинку, в лісі і т. п.

Сновидіння, в якому ви відкриваєте валютний рахунок, повідомляє про високу ймовірність отримання великого спадку. Виявлена ​​у себе фальшива валюта сниться до того, що ви станете ще більш проникливим і обережною людиною. Якщо навколишні досі не звертаються досить часто до вас за допомогою, то незабаром неодмінно будуть це робити. Уві сні власноруч займалися підробкою іноземних грошей — значить, в недалекому майбутньому ви досягнете підвищення фінансового добробуту, оскільки у вашому житті настає пора змін.

Сонник Фрейда

Гроші є символом сексуальної енергії і сексуальних бажань сновидіння. Якщо ви витрачаєте гроші, то вас переповнює сексуальна енергія. Ви готові займатися сексом з будь-якою людиною. Якщо він вселяє вам хоч найменшу симпатію. Якщо ж ви отримуєте гроші, то це символізує брак любові у вашому житті. Радощів сексу вам теж не вистачає. Зароблені гроші символізують ваше прагнення до сексуальної розрядки. Знайдені гроші символізують радості сексу при несподіваній зустрічі. Вони можуть символізувати майбутню зміну сексуального партнера. Втрачені гроші символізують занепад сил і можливу імпотенцію. У будь-якому випадку краще перевірити своє здоров’я.

Сімейний Сонник

Якщо уві сні ви знайшли гроші — попереду дрібні занепокоєння, зміни і, врешті-решт, велике щастя. Втратили гроші — чекайте неприємностей, як вдома, так і на службі. Виплачувати гроші — до невдачі. Вкрали гроші — ви в небезпеці. Отримувати гроші — до гарних перспектив і сімейним радощів. Рахувати свої гроші і виявити нестачу — до неприємностей. Економити гроші — до багатства і комфорту.

Сонник Хассе

Добути уві сні гроші — до серйозних витрат; мати фальшиві — втратите спадщину; побачити багато — до несподіваного багатства; вважати велику суму грошей — до нових заробітків; втратити — вам не вдасться попрацювати; видавати гроші — до великих витрат; давати в борг — грядуть тривоги і турботи; грошові операції сняться до збільшення сімейства.

Еротичний Сонник

Якщо уві сні Ви вважаєте гроші, це означає, що Вам варто задуматися про те, чи не занадто трепетні почуття Ви до них відчуваєте. Дріб’язковість і скупість, що вириваються з Вашої підсвідомості, приречуть всі Ваші спроби зав’язати нове знайомство на провал. Якщо Ви знайшли гроші — це знак, що передвіщає благополуччя в особистому житті.

Англійська Сонник

Платили за щось гроші — ви можете успішно вести справи і домогтися блискучого їх закінчення. Отримувати від кого-то гроші — з’явиться на світ дитина; суд ухвалить рішення на вашу користь; в цілому це сон до благополуччя. Знайти гроші — у вашій справі буде несподіваний успіх; можливо ваша участь у веселій весіллі.

Езотеричний Сонник

Приснилися дрібні гроші віщують грошові втрати. Паперові купюри обіцяють обман, якщо ви наяву дасте комусь грошей в борг, і втрату, якщо зробите вклад у банку. Так що забирайте свої кревні, поки не пізно. Старовинні монети та купюри віщують вам отримання подарунків.

Китайський Сонник

Повертаєш людині гроші — позбавлення від хвороби. Підбираєш гроші — велика удача. Бачити гроші влітку-навесні — на щастя, бачити гроші восени-взимку — на жаль. Поділ грошей в сім’ї — віщує розставання.

Французький Сонник

Якщо приснилися гроші, переживете сильний гнів. Рахувати гроші — до достатку. Збирати гроші, якщо вони розсипалися, — до невдачі.

Сонник Цветкова

Мідні гроші сняться до печалі; срібні — до сліз і прибутку; паперові — до звістки, обману; золоті — до горя.

Сонник Менегетті

Символ не функціональних думок, переконань, фальшивих цінностей.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: