Сонник голка з ниткою, до чого сниться голка з ниткою уві сні

До чого сниться голка з ниткою? Такий символ уві сні може передвіщати клопоти, сімейні сварки, чиюсь заздрість. Але сонник також дає позитивну інтерпретацію цього знака: підвищення по службі, користь від якоїсь справи, вдалий час для починань.

Можливі неприємності, але вони переборні

Бачити у себе в руці голку з ниткою уві сні передвіщає неприємності на роботі через підступи начальника-самодура. Тримати її в руці обіцяє, за сонником, труднощі. Однак якщо сновидец зуміє скористатися обставинами, знайти підходящий момент, щоб вчасно вийти з ситуації — значить, зможе пройти пригоди без великих втрат.

Проблеми взаємовідносин

Бачити, ніби вдягають нитку у вушко голки, означає: ви будете більше дбати про інших, ніж про себе і свої справи. Треба все ж приділити увагу власним питань, щоб встигнути їх вирішити.

До чого сниться довгу нитку одягати голку для пришивання гудзики, яка відірвалася? Сонник попереджає сімейних людей про розлучення, оскільки відірване з’єднати вже не можна. Закоханим одягати її уві сні теж обіцяє сварки, неприємності.

Пришивати нею гудзик означає ймовірність сімейної сварки. Не затягуйте сварку, адже друга половинка — це ваша опора і підтримка в житті.

Надайте допомогу ближнім

Наснилося брати голку разом з тягнеться за нею ниткою? Сплячому належить турбота про старих родичів.

До чого сниться давати кому-то голку з ниткою для того, щоб він шив? Наяву надасте допомогу знайомому. Коли ж хтось дає її вам — остерігайтеся прихованої заздрості людини, що живе недалеко.

Прислухайтеся до попереджень

Для вірного тлумачення сну має значення колір всунути ниточки. Сонник стверджує: якщо приснилася чорна — зараз потрібно пам’ятати про інших і залишатися чесним. Це допоможе досягти підвищення по службі або свого соціального статусу.

Також чорна нитка уві сні попереджає про необхідність уникати випадкових зв’язків, здатних принести більше шкоди, ніж задоволення.

Колір нитки

Зверніть увагу, з якою ниткою була голка:

 • З білою — вільна воля, інтелект;
 • Чорної — остерігайтеся пліткарів;
 • З червоною — чекають рішучих дій;
 • Синьою — згідно сонником, можливо тривалу подорож;
 • Зеленої — якесь справа принесе користь.
 • Наснилося швейна приналежність з білою ниточкою вказує: якщо сплячий пообіцяв щось, потрібно обов’язково виконати свою обіцянку. Ще голка з білою ниткою уві сні підказує: зараз сновидцу супроводжує удача. Якщо він буде діяти розважливо — зможе отримати найбільшу користь з обставин.

  З червоною — символізує важливі зв’язки, такий символ може вказувати на справжні, міцні відносини, але також і на залежність від партнера.

  Інтерпретація по сонником Міллера

  Наснилося бачити голку з ниткою, користуватися нею? Сплячий буде страждати, тому що втратить розташування дорогого йому людини.

  Щастя близько

  До чого сниться дівчині голка з ниткою, якої вона вишиває гарний малюнок? Сонник обіцяє: у неї незабаром з’явиться новий знайомий — цікавий чоловік.

  Жінці вишивати уві сні гарний візерунок голкою з ниткою вказує на майбутнє щастя, але поки потрібно запастися терпінням. Чоловікові таке бачення обіцяє любов, мир, сімейне згоду.

  Сонник голка з ниткою, до чого сниться голка з ниткою уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: