Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник голитися, до чого сниться голитися уві сні

Сновидіння, в якому довелось голитися, є своєрідним попередженням «бути напоготові». На думку сонників, побачена картинка уві сні символізує ймовірність бути кимось обдуреним. Те,, до чого сниться процес гоління, тлумачиться в залежності від приснився сюжету.

Хто голиться?

Спостерігати за голінням уві сні, на думку сонника Міллера, передрікає намір сплячої людини взятися за перспективна справа, проте успішно закінчити роботу персонажу буде не під силу.

Наснилося, що Ви тільки готуєтеся до цього процесу, значить, в реальному житті зробите необачний вчинок, дозволивши шахраям обхитрити себе. Голитися самому, стоячи перед дзеркалом обіцяє перспективу самостійно здійснювати контроль у власній справі і родині, проте присутність сварливої ​​господині може порушити ідилію гучними конфліктами.

Нескладно здогадатися,, до чого сниться голитися по тлумаченню снів сонника Фрейда. Приснилося дію символізує статевий акт. Довелось порізатися уві сні — Ваші побоювання з приводу можливої ​​вагітності марні.

Жінці бачити уві сні як голиться чоловік, передрікає нерівну боротьбу з власними низинними інстинктами. Якщо дівчині приснилося, що вона голиться сама, значить, поведінки і зовнішнього вигляду сновідіци не вистачає жіночності. Молоді люди сприймають панночку як дуга, не проявляючи до неї сексуального інтересу.

Чоловікові голитися, згідно сонником Закоханих, обіцяє сварливу і склочну дружину. Жінці таке сновидіння є приводом замислитися про власну привабливість.

Особливості процесу

За версією сонника Міллера, то,, до чого сниться тупа бритва, якій доводиться шкребти щоки, позначає, що особисте життя сплячої людини буде піддана критиці близьких друзів.

Порізатися при виконанні процедури, по тлумаченню Циганського сонника, віщує втрату деякої суми грошей через небажання сплячої людини все обміркувати.

Якщо ця дія приносить незручності і страждання, то найближчим часом сновідящего чекає перспектива стати об’єктом пліток і наклепу серед своїх хороших знайомих.

Чим голитися

Тупа бритва символізує життя сновідящего, яка далека від ідеальної. Позбавлятися від волосся на тілі за допомогою небезпечної бритви передбачає виникнення проблем зі шкірою, можливо, виявиться алергія або діатез.

Проводити процедуру видалення волосся за допомогою електробритви підтверджує про те, що виявлена ​​сновидцем обережність не виявиться зайвою. Голитися уві сні ножем попереджає про зраду і агресії з боку оточуючих.

Якість гоління

Якщо після процедури особа стало гладко виголеним, то, як стверджує сонник Міллера, сновидцу обіцяє спокій, сімейна ідилія дому та бездоганні відносини з колегами або партнерами на роботі. Бачити щетинисте і несвіже обличчя позначає хвилювання в подружніх взаєминах.

Жінці поголитися на лисо уві сні пророкує складну ситуацію в сім’ї, причиною якої стала вона сама. Якщо чоловікові довелося поголитися на лисо, значить, затіяне підприємство буде на межі зриву. Можливо, сновидец сам довів ситуацію до абсурду, загубивши на корені перспективна справа. Дівчині подібне сновидіння попереджає про безчесті.

У деяких випадках то,, до чого сниться поголитися на лисо, відображає необхідність в реальному житті проявити смирення і покірність в духовному сенсі. Так, голитися наголо означає готовність до пізнання.

Сонник голитися, до чого сниться голитися уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: